На оголошення закарпатського рейтингу ТОП-100 не з’явився ніхто з першої десятки

У п'ятницю, 23 вересня оприлюднили рейтинг ТОП-100 найвпливовіших людей Закарпаття, складений журналістами газети "Неділя".

На оголошення закарпатського рейтингу ТОП-100 не з’явився ніхто з першої десятки

Несподівано список очолив екс-голова, а нині суддя Конституційного суду Андрій Стрижак.

Окрім найвпливовішої персони Закарпаття – Андрія Стрижака – цьогорічний рейтинг найвпливовіших людей області відзначився ще низкою цікавих моментів.
 
Зокрема, серед усіх мерів, які потрапили до першої сотні, найвище місце – 23 – посів міський голова Мукачева Золтан Ленд'єл. На щабель нижче – Віктор Погорєлов. Очільник Берегова Іштван Гайдош аж на 54 місці.
 
Так само впадає в очі розрив між ректорами двох провідних вишів Закарпаття – ЗакДУ та УжНУ. Федіра Ващука журналісти "Неділі"  – розмістили на 20-й сходинці, а Микола Вегеш – аж на 89-ій.
 
Також несподівано засвітився на 67-місці рейтингу скандальний пастор Димитрій Сидор.

№1 - екс-голова, а нині суддя Конституційного суду Андрій Стрижак.

№2 - міністр МНС Віктор Балога.

№3 - голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида.

№4 - голова наглядової ради ЗАТ "Єврокар" Олег Боярин.

№5 - бізнесмен Алекс Ровт.

№6 - народний депутат від Партії регіонів Сергій Мошак

№7 - народний депутат від Єдиного Центру Василь Петьовка

№8 - екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк

№9 - голова Закарпатської обласної ради Іван Балога

№10 - генеральний директор девеловперської компанії "СТС" Володимир Панов

11. Приходько Володимир — заступник голови Закарпатської ОДА

12. Петруня Анатолій

13. Качур Іван

14. Шашік Мілан

15. Харута Федір

16. Ковач Василь

17. Гісем Володимир

18. Владика Феодор

19. Русин Віктор

20. Ващук Федір

21. Панов Ален

22. Ситар Василь

23. Ленд'єл Золтан

24. Погорєлов Віктор

25. Аржевітін Станіслав

26. Феєр Віктор

27. Андрійцьо Василь

28. Кріль Ігор

29. Ващиліна Надія

30. Бушко Іван

31. Смоланка Володимир

32. Іванчо Василь

33. Русин Василь

34. Гоблик Володимир

35. Панова Наталія

36. Яцина Юрій

37. Гаваші Олег

38. Рябич Василь

39. Москаль Генадій

40. Іванчо Іван

41. Мітряєва Світлана

42. Ремінець Петро

43. Ледида Тетяна

44. Балога Павло

45. Адамчук Олег

46. Кеменяш Олександр

47. Закурений Володимир

48. Йолка

49. Сербайло Андрій

50. Каламуняк Мирослава

51. Шніцер Роман

52. Іванчо Олексій

53. Ковач Сергій

54. Гайдош Іштван

55. Сокач Еміл

56. Бадида Марія

57. Бірман Фелікс

58. Камінська Олена

59. Небесник Іван

60. Мигалина Юрій

61. Ковач Міклош

62. Царенко Ігор

63. Погорєлов Андрій

64. Курах Іван

65. Гісем Мирослав

66. Фаркаш Сергій

67. Сидор Димитрій

68. Чучка Павло

69. Ковчар Отто

70. Штефаньо Валентин

71. Пентек Анастасія

72. Кузьма Борис

73. Нусер Ернест

74. Сугай Андрій

75. Палінчак Микола

76. Переста Юрій

77. Горват Роберт

78. Ярмоленко Сергій

79. Сирохман Михайло

80. Лінтур Василь

81. Токар Ілля

82. Демченко Сергій

83. Кручаниця Василь

84. Микита Володимир

85. Мишко Олександра

86. Левицький Роберт

87. Кіндрат Олексій

88. Фединець Михайло

89. Вегеш Микола

90. Майник Антал

91. Федака Сергій

92. Ковач Антон

93. Борнемісса Золтан

94. Зан Фабіан Шандор

95. Мощак Маргарита

96. Ланьо Михайло

97. Рошко Михайло

98. Шандор Федір

99. Колодко Михайло

100. Твердохліб Володимир

За інформацією Мукачево.нет

23 вересня 2011р.

Теги: рейтинг, Стрижак, Балога

Коментарі

Томаш 2011-10-05 / 20:22:00
Слухайте Володимир, тобто Мещеряков: Бред то у вас там у білому домі!

2011-10-04 / 21:02:00
Альтернативное что-то сделать? Пожалуйста! Перечень нужного.
1) Школу построить, минимум еще одну детсадиков несколько, которые нужны.
2) Привести архитектуру города, в порядок.
3) Фонтан запустить у драмтеатра.
4) Мусор вывозить как следует.

Владимир 2011-10-04 / 20:55:00
Ничего не понял! Очередной бред, к сожалению.

1) От этого рейтинга "никакого доходу". Кому от него холодно, или жарко?
2) Европейским город станет, когда жизнь по-европейски начнется.
3) Каким образом, люди в рейтинге, во мне, и в других воспитывают чувство самоуважения?

Олена 2011-10-03 / 23:26:00
Пригадую скільки "шороху" наробив перший журнал "Топ-50". Автором їдких влучних коментарів був нині покійний Іван Коцур. Сягнути того рівня журналістики, на жаль, не вдалося нікому.
А щодо
"1) По каким правилам, такие рейтинги составлются вообще? Есть ли какие-то критерии?
2) Что преследуют составители, и что имеют с этого участники рейтинга?"
думаю все й так зрозуміло. Декілька людей на чолі із засновниками суто суб єктивно визначяють впливовсть тієї чи іншої ососбистості. Ніхто в ніякому разі не претендує на "істину в останній інстанції", проте, це один з небагатьох достаньо відомих проектів в нашому провінційному містечку, яке хоче гордо йменуватися європейським.
Я переконана, що ті люди, що стоять за рейтингом переслідують як мінімум дві мети: популяризувати свої видання і як це не пафосно звучить - виховувати в нас самоповагу, вміння триматися і поводитится на таких світських заходах. Зверніть увагу - всі пані одягнуті в коктельні сукні, а чоловіки при краватках. Це вже певний елемент культури...
Врешті-решт, зробіть щось альтернативне. Зробіть краще. Успіхів!


Владимир 2011-10-03 / 19:40:00
Вот, другие молодцы! Не попав в рейтинг, они, тем не менее, не парятся, а делают своё дело, за что им честь и хвала!

Владимир 2011-10-03 / 19:39:00
Олена, 02.10.2011 17:20
Соглашусь с тем, что писал аноним. Но...Пожалуй, даже фамилий не нужно - и так, ясно, что подобные рейтинги, это профанация! Возникает, также, вопросы:

1) По каким правилам, такие рейтинги составлются вообще? Есть ли какие-то критерии?

2) Что преследуют составители, и что имеют с этого участники рейтинга?

А во-вторых. Может, важнее, собственные достижения? А не попадание в "липовый" рейтинг? Ведь, как говорится, дела славят человека. Мне, к примеру, важнее отдача от своих дел, и определенный авторитет в определенных кругах.

Олена 2011-10-02 / 17:20:00
Цікаво хто, у кого і коли просив? Назвіть прізвища, а не анонімно пліткуйте як стареча на лавиці.
Як це зручно, прикриваючись анонімними ніками зводити наклепи...

2011-10-02 / 08:52:00
Очень может влиять и влияет - слишком различны определения.
Каждый может влиять при желании, но как и стрижак большинство не влияет на жизнь закарпатцев и даже местных сми.
Более того, 70 процентов этого списка влияют на очень ограниченый круг людей-соседей, знакомых, партнеров по бизнесу и все. Рейтинг - очередная профанация.
И еще, за место во второй полусотне просили не 2500грн, а всего лишь 1500грн.
Платить за то, что тебя включат в сомнительный рейтинг? Унизительно!
Оказаться на 70-90-м и т.п. местах - еще более унизительно.

2011-10-02 / 08:52:00
Очень может влиять и влияет - слишком различны определения.
Оказаться на 70-90-м и т.п. местах - еще более унизительно.

Читатель 2011-09-30 / 21:50:00
Ну, и последний мой комментарий. Два предыдущих, тоже мои.

Как влияет Стрижак? Или другой? Да очень просто! Есть неформальные лидеры, а есть официальные. Аналогично, можно привести пример с официальным правительством, и теневым. Поэтому, Стрижак, очень даже, может влиять на общество Закарпатья.

На те же СМИ, на те же другие сферы - почему он не влияет? Очень даже влиять может!

Читатель 2011-09-30 / 21:47:00
И такой провокационный вопрос. Кого вместо "мажора" Твердохлеба ставить? Так, некого из фотографов!

1) Из СФХУ Закарпатья, просто некого ставить. А о том, что звания её членов расходяться с реальными заслугами, я вообще молчу.
2) Твердохлеб такой "мажор", что наши СМИ о нём, прям, так и орут-с. :)))) А вы говорите, мажор... Минор. :))))
3) Твердохлеб-то, никого и не трогал! Чтобы на него набрасываться.

2011-09-30 / 21:38:00
Ок, 26.09.2011 12:49
Да чего так, на Твердохлеба все накинулись? О ПРОВАЛЬНЫХ ЗАКАРПАТСКИХ ФОТОГРАФАХ можно говорить долго. Почему не упоминают Эдельмана, почему не упоминают других?

Или у нас, фотографов других нет, кроме Твердохлеба?

експерту2 2011-09-30 / 09:33:00
Стрижак на першому місці- смішно. На кого власне він впливає? І чому його прибрали з місця голови верховного суду, якщо він такий "впливовий"? Це замовлення бадлог під вибори: толкають свого кандидата по Ужгороду і Ужгородському регіону.

Але як можна голосуваати за людину яка присуджувала людям вищу міру кари? яка, навіть у часи коли займав високу посаду, два слова з великою напругою до купи міг зліпити (безграмотний і коноязичний)? який зформував свої статки на хабарях і людських сльозах?

Заради сміху провів опитування знайомих, колег, прохожих :"Як впливає на Вас, Ваше життя Андрюша Стрижак?" . Відповіді були такі:
1) Ні як!
2)Хто це такий?
3)Та його давно уже на Закарпатті не має! Може на когось там у Києві ще і впливає.

експерт2 2011-09-29 / 16:40:00
ну на мою думку Твердохлібу звісно і не дуже підходить бути у рейтингу, а що перших трьох абсолютно логічно і виправдано. Хіба що я б поміняв місцями Ледиду та Балогу...мені здається що губернатор має більший вплив ніж міністр на даний момент, хоча по посадам Балога і є вище

2011-09-29 / 16:21:00
позорище

Експерт 2011-09-27 / 14:13:00
Твердохліб? Чи то хліб чи то племінник... А ще краще чоловік "незалежної журналістки", яка брала участь у відборі впливових людей!

ВІн впливає, хіба що, на свої фотографії у фотошопі...
Мажорні синки... виділятися треба не сторінках продажного журналу за 2500 грн. !!! ДАлі буде...

Скромный 2011-09-27 / 00:02:00
Кстати, некоторые (как я) заплатили организаторам, чтобы в этот позорный рейтинг не попасть, поэтому нас и нет в "рейтинге"

вихід 2011-09-26 / 19:00:00
найкращий вихід з цієї ситуації, себто рейтингу, плюнути на нього та на його ідеологів. Особисто на мене та на мою родину (а це більше 300 чоловік) ніхто з цих 100 чоловік не впливає. Ми їх не знаємо, а вони нас також, і не хочемо знати.

Олена 2011-09-26 / 18:30:00
Ніколи не назве. В цьому і є інтрига, і головний менеджерський хід. Чим більше суперечок і несподіванок, тим більше про це говорять і сперечаються. Про що і свідчить ця жвава дискусія

Журналіст 2011-09-26 / 18:27:00
Спілкувався з журналістами з "експертної ради"... Ніхто з тих п яти - з ким я мав розмову, не приймав участь у цьому рейтингу-голосуванні. Було б цікаво почути хто ж вирішував кого включити в цей рейтинг і хто яку сходину посяде. Невже тільки троє авторів - Тарканій, Вашергелі та Попович? Наскільки я знаю, то тільки Вашергелі входить до "експертної ради". Чому мовчить головний диригент дійства - Михайло Носа? Назвіть поіменно тих, хто визначав сходинки у рейтингу. Думаю, це буде цікаво багатьом.

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн