В Ужгороді двоє закарпатців з'ясовували стосунки за допомогою пістолета

Надзвичайна пригода трапилася обідньої пори у вівторок майже в центрі Ужгорода, на пл. Б. Хмельницького. Двоє чоловіків: 40-річний житель Мукачівського району та 59-річний житель Іршавщини щось не поділили між собою. Зі слів самих учасників пригоди, іршавчанин привіз вантажівкою «Івеко» в Ужгород замовлені меблі, за які мукачівець буцімто відмовився розраховуватися. В результаті цього водій вантажівки став погрожувати йому пістолетом, з якого здійснив два постріли вгору.

В Ужгороді двоє закарпатців з'ясовували стосунки за допомогою пістолета

Мукачівець повідомив про цей факт в міліцію, й на місце пригоди прибула слідчо-оперативна група міського управління внутрішніх справ, наряди патрульної служби  та ДСО. Міліціонери затримали 59-річного Іршавського району, водія вантажних перевезень, в якого вилучили пістолет Макарова для стрільби гумовими кулями (власник має офіційний дозвіл на цей спецзасіб). Обставини інциденту, який наразі трактується міліцією як хуліганство, зясовуються, повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

21 вересня 2011р.

Теги: пістолет, постріл

Коментарі

Година 23.09.2011 / 17:28:00
В нормальній країні право на зброю мають всі здорові люди. Це забезпечує внутрішній порядок у соціумі. Ніхто не посміє в тебе потягнути щось з кишені і дременути, бо справедливо може отримати кулю в сідницю.

А так у нас як у древніх країнах - зброя лише у наглядачів за рабами.

Запитання до дозвільної системи 21.09.2011 / 18:53:00
Те, що людина людина має дозвіл на носіння та зберігання травматики ще не свідчить, що він його законно отримав. Законодавство дуже чітко встановлює обмежено коло осіб, які можуть отримати такий дозвіл:співробітники правоохоронних органів, працівники ЗМІ, працівники суду та особи, які професійно приймають участь в кримінальному судочинстві (адвокати). Щось про водіїв вантажівок та продавців меблів в цьому нормативно-правовому документі не згадується.

НОВИНИ: Кримінал

15:52
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
» Всі новини