На Закарпатті створили мережу туристично-інформаційних центрів

12 закарпатських Турінфоцентрів об’єдналися в єдину мережу – їхні представники підписали відповідну угоду.

На Закарпатті створили мережу туристично-інформаційних центрів

Укладання угоди відбулося по закінченню конференції "Обмін  досвіду у створенні об'єднань щодо управління туристичними територіями (ТДМ) в Карпатському Єврорегіоні", що тривала у рамках Проекту "Управління транскордонними дестинаціями (ТДМ) в Закарпатській області та Саболч-Сатмар-Березькому регіоні Угорщини" HUSKROUA/0901/048.

Закарпатські фахівці туризму під час конференції мали змогу почерпнути досвід колег з країн Європейського Союзу щодо управління туристичними територіями (дестинаціями) через об'єднання зусиль учасників туристичної галузі (місцевих органів самоврядування, приватного сектору та громадських організацій). Таку дестинацію наразі створюють у прикордонні України та Угорщини – над цим працює згаданий Проект. На Закарпатті він впроваджується Центром українсько-угорського регіонального розвитку. Планується, що дестинація-територія пропонуватиме туристам, які відвідують регіон, комплекс туристичних, рекреаційних та інформаційних продуктів, розроблених на основі європейського досвіду управління подібними ТДМ. Практика свідчить, що такий підхід сприяє покращенню привабливості регіону, збільшенню тривалості перебування туристів, т також сум, які вони готові витратити.

Директор Центру Йосип Торпоі зауважив, що різні турінфоцентри повинні не конкурувати, а співпрацювати, налагоджуючи спільний перелік послуг, які вони можуть безкоштовно надавати туристам. Загалом, за його словами, відкриття мережі турінфоцентрів Закарпаття суттєво вплинуло на розвиток туризму в області. Адже отримуючи більш повну і точну інформацію. Туристичні заклади змогли ефективніше організувати свою роботу, а туристи – відпочинок. З підписанням згаданої угоди їхня робота стане ще більш налагодженою.
Ернест Нусер, начальник головного управління з питань євроінтеграції, зовнішньоекономічних зв'язків та туризму Закарпатської ОДА під час конференції повідомив, що невдовзі братиме участь у засідання міжурядової комісії по транскордонному співробітництву, зокрема і по туризму. Тому посадовець запросив учасників конференції надати членам комісії свої пропозиції для розвитку туризму у прикордонному регіоні. 

Досвідом розвитку ТДМ на конференції поділилися також Еріка Коньвеш, викладач Дебреценського університету (Угорщина), Арпад Гонус, голова ТДМ організації в м. Ніредьгазі(Угорщина) та Cеман Тібор, голова Турінфоцентру "Бодрогтур" (Словаччина).

Конференція проводилася під час міжнародної туристичної виставки-ярмарку  "Турєвроцентр-2011" у рамках проекту "Управління транскордонними дестинаціями в Закарпатській області та Саболч-Сатмар-Березькому регіоні".

Проект "Управління транскордонними дестинаціями (ТДМ) в Закарпатській області та Саболч-Сатмар-Березькому регіоні Угорщини" HUSKROUA/0901/048 впроваджується у рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 (www.huskroua-cbc.net), і співфінансується Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства та партнерства.

Турінфоцентри, які підписали угоду:

     Туристично-інформаційний центр при головному управлінні з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв'язків та туризму Закарпатської ОДА
      ГО "Ужгородський туристичний інформаційний центр"
      ГО "Берегівський туристичний інформаційний центр"
      ВАТ ГТК "Інтурист-Закарпаття
      ГО "Спілка туризму для людей з обмеженими фізичними можливостями "Відродження"
     Мукачівський Туристичний Інформаційний Центр
     Тячівський туристичний інформаційний центр при РФПП „Тячів-Карпати"
     Туристичний Інформаційний центр Мукачівського району "Сент-Міклош" 
     Воловецький туристичний інформаційний центр
     Свалявський   туристичний інформаційний центр
     Солотвинський туристично-інформаційний центр
     Туристичний інформаційний центр Ужанського Національного Парку

 

19 вересня 2011р.

Теги: туристично-інформаційний центр, фінансування

Коментарі

сорри 19.09.2011 / 19:20:00
анонім, 19.09.2011 19:09
А по суті є що заперечити чи добавити?

19.09.2011 / 19:09:00
2 сорри, 19.09.2011 18:29

в одному реченні : угорські, УГОРСЬКИХ, угорське.

Сорри , вас не знудило !?

ви ще по відмінкам повідміняйте, по родам пройдіться ...

сорри 19.09.2011 / 18:29:00
анонім, 19.09.2011 16:12
Странно почему не включили туристический центр "Синевир"... А почему забыли Рахов? Иршава?
В то же времья вы включчили мертвый центр в городе Мукачево. (с)

За угорські гроші на Закарпатті формують мережу УГОРСЬКИХ турінфоцентрів, через які пропагуватиметься передусім усе угорське.

19.09.2011 / 16:12:00
Странно почему не включили туристический центр "Синевир", Йося с тобой же в США был господин Гычка. А почему забыли Рахов? Иршава?
В то же времья вы включчили мертвый центр в городе Мукачево.

господа ау

НОВИНИ: Соціо

12:52
/ 1
У Мукачеві затримали двох чоловіків, які намагалися пограбувати склад Фото новина
11:51
На Закарпатті ліквідували масштабну пожежу на території курорту Фото новина
11:22
/ 1
У селі Пилипець на Хустщині попрощаються із полеглим воїном Василем Рогачем Фото новина
18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
/ 1
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 4
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 6
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
» Всі новини