Завод «Ядзакі» відповів на запит журналістів щодо умов праці на підприємстві (ФОТО)

Сайт KarpatNews.in.ua раніше повідомляв про те, що разом з журналістами з «Закарпатської Правди» надіслали керівництву заводу «Ядзакі» інформаційний запит. Ми попросили прокоментувати випадок погіршення стану здоров’я працівниці підприємства Тетяни Кохан через несправність вентиляційних систем та задуху у приміщенні. Нагадаємо, нині жінка проходить реабілітацію після перенесеного інсульту.

Завод «Ядзакі» відповів на запит журналістів щодо умов праці на підприємстві (ФОТО)

У письмовій відповіді, яка надійшла на адресу редакції від в.о. Генерального директора ТОВ "Ядзакі Україна" Ігоря Завізіона керівництво відповіло на такі питання журналістів: 

1. Чи надходили до керівництва компанії "Ядзакі Україна" усні чи письмові скарги від працівників з приводу несправності вентиляційної системи у виробничих приміщеннях? 

2. Чи було керівництвом компанії вжито заходів щодо вирішення проблеми з вентиляцією?  

3. Чи відомо керівництву компанії "Ядзакі Україна" про випадки втрати свідомості працівниками під час зміни через задуху у виробничих приміщеннях? 

4. Чи буде виплачено компенсацію пані Кохан, яка опинилася у лікарні внаслідок різкого погіршення самопочуття через неналежні умови праці?

У листі йдеться, що керівництво ТОВ "Ядзакі Україна" отримувало від громадян лише усні скарги з приводу нібито несправної вентиляційної системи виробничих приміщень. Кожна скарга була розглянута й проаналізована. За вісім років існування товариства жодних суттєвих помилок у роботі вентиляційної системи виявлено не було. Якщо виявлялися певні несправності, вони негайно були усунуті. Також, керівництво компанії зазначило, що веде облік усіх нещасних випадків на виробництві та застосовує необхідних заходів. Щодо випадків втрати свідомості, керівництво запевняє, що миттєво реагує та надає невідкладну медичну допомогу.

Стосовно ситуації, яка сталася з пані Тетяною Кохан, на підприємстві запевняють, що підстав стверджувати, що погіршення самопочуття сталося внаслідок неналежних умов праці – немає. 

Дирекція заводу "Ядзакі Україна" запросила журналістів відвідати підприємство та на власні очі ознайомитися з особливостями його роботи. 

Повний текст листа додаємо нижче.

 

 

 


 

Вікторія Рижова,KarpatNews.in.ua

16 вересня 2011р.

Теги: «Ядзакі Україна», підприємство

Коментарі

07.10.2011 / 23:56:00
ти голос просто не був на правильних підприємствах там такого нема))

Голос 16.09.2011 / 23:53:00
В принципі вони праві, але будівля металева, а цьогорічна спека перетворила залу підприємства в духовку, вентеляційна система може працювати на 200%, а повітря всеодно буде спекотне, утворюється ефект духовки з грільом, тобто люди там смажаться як кури гриль.

НОВИНИ: Соціо

18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 10
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
» Всі новини