Під самим носом в ужгородської та закарпатської влад знищили столітню смереку (ФОТО)

Смереки у відомому ужгородському ресторані "Карпат-Арт" завжди були однією з окрас історичного Ужгорода. Це добре розумів дотеперішній власник цього закладу художник Іван Павлючок, а тому саме для цього дерева при будівництві навіть спеціально зробили отвір в даху.

Фото Василя Романа
Фото Василя Романа

Ресторан продали і новий власник своє право власності одразу ж засвідчив у співвідносний своїй ментальності спосіб - сокирою. Сьогодні протягом дня найманий працівник гілка за гілкою знищував дерево, яке росло на цьому місці мабуть з сотню років.

Наскільки вдалося дізнатися інтернет-виданню Закарпаття онлайн , жодних дозволів на це варварство новий власник "Карпат-Арту", в супереч передбаченому чинним законодавством порядку, не отримував. Мабуть, вважає, що гроші - це і є основний дозвіл.

Що важливо, відбувалося це під самісіньким носом у влади Ужгорода та області, а конкретно - посередині між будівлями, де працює міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, чий син очолює Держуправління екології в Закарпатській області, та обласним "Білим домом", в якому працює головний архітектор області Андрій Жига, який, окрім всього, особисто очолює групу по збереженню "історичних" насаджень краю.

За іронією долі, міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов у суботу планує відкривати освячену сьогодні капличку-бювет, розташовану в історичному парку Лаудона, а при при Державній екологічній інспекції в Закарпатській області саме сьогодні засідала Громадська рада.

Фото Василя Романа

Отак дбав про дерева попередній власник "Карпат-Арту". Новому цього, очевидно, не збагнути...

14 вересня 2011р.

Теги: Карпат-Арт, смерека

Коментарі

2011-09-18 / 20:15:00
анонім, 18.09.2011 10:34
Полнейший бред! Какой был Ужгород в 60-е, 80-е и сейчас? Улавливаете разницу? Разница - колоссальная!

Даже фото посмотреть тех лет, и сравнить с тем, что сейчас - город загадили, сплошь и рядом!

цікавий 2011-09-18 / 17:23:00
То хто ж новий власник закладу? "Героя" треба знати!!!

анонім 2011-09-18 / 10:34:00

"хто керує містом?"

Як і в 50-, 60-, 70-, 80-ті роки одні й ті ж: Юдо-більшовицька зграя.
Тільки невеличка різниця в тому, що на сьогодні їх змінило наступне покоління: )))))

м 2011-09-17 / 21:55:00
кажуть дозволи є, а хто керує містом і дає дозволи, сімя Погорєлих:
1) мер міста Віктор Погорелов
2) зам. нач БТІ Артем Погорелов (тех. паспорт будинку)
3) нач. екології Андрій Погорелов

Василь 2011-09-16 / 07:29:00
Раз вже брешуть , то знають чому...!
Можливо , якби не фото , списати трагедію на "хворе дерево" - чудова домовленість між "безпеками" ( їх у на декілька ) .
А з таким розмахом в приватній уяві, можна косити й косити!

журік 2011-09-15 / 22:56:00
Це не приватна територія, а територія колишнього парку Лавдона, а тому збереження цих дерев було однією з умов забудови цієї ділянки. Хворим дерево не було. Новому власнику ресторану - ГАНЬБА!!!

Василь 2011-09-15 / 22:47:00
В управлінні екобезпеки святий спокій - дерево росло на приватній території і ,крім того, було дуже хворим.

2011-09-15 / 18:52:00
И, в очередной раз, вопрос. Зачем нужно было "убивать" СССР? Чего мы достигли? Мегапотребительства? Замечательное достижение, что и говорить! И для чего? Постоянно, одна проблема - нахапать и обожраться. А толку? Что этим можно доказать? И для чего мы живём, вообще?

Раньше, хоть жили для чего-то. А сейчас, я вообще молчу.

Тетяна 2011-09-15 / 15:53:00
А бив себе в груди, коли вимолював ділянку з парку Лаудона, під каф ресторан, що жодного дерева не пошкодить . Пора пал... будову, аби зрозумів, що так робити не можна.....

777 2011-09-15 / 13:15:00
Влада не знає де риють дороги, де зрубують дерева. Вона чиста як мале дитя тому, неповнолітня, нізащо не відповідає.

ЖурікУ! 2011-09-15 / 12:25:00
Ти умієш читати,хто написав комент?Мене звати Василь,який знає де тепер знаходиться Жига.Писака!.

журік 2011-09-15 / 11:41:00
Перше Жига в коментах написав, що він - ні до чого і взагалі в лікарні. Тепер вже не при дєлах Шеба. Зараз ще руками прес-секретаря дурочку включить сам мер і виявиться, що влада в місті є тільки для того, щоби дерти бабло і перерізати лєнточки на урочистостях. І особливо в тих моментах, де ця сама влада майже не доклалася до того, щоби щось зробити, як то було з бюветом-капличкою.

Народ, цю владу треба тикати носом в то, що твориться в Ужгороді!!! Інакше нам ніколи не вилізти з того гівна, в яке занурили наше місце саме можновладці!!!

дурочка 2011-09-15 / 10:49:00
У Вас ко всрався- невіста! Не розумію при чому тут Шеба і дерева!

2011-09-15 / 10:36:00
ірина, 14.09.2011 22:32
Все законно, дозволи є, підписи наступні:
1) мер міста Віктор Погорелов....

Заплачены деньги, значит законно? А за что, не плачено, это незаконно? А дальше, картина такая. Придет, еще более "законный" т.е. более денежный собственник, попрёт нынешнего, затем придет "о-о-очень законный" собственник, который разделается с "менее законным" и т.д.

п.Тамара 2011-09-15 / 10:27:00
Так. смереку вже не повернути як і магнолію в саду Лаудона,тюльпанове дерево в колишньому саду фіздіспансера. А ще років 20 тому зрубали екзот- Адамове дерево по вулиці Боженка.
Все це відбувається безкаранно як для урядників.так і для городян-дикунів,які зламали садженці сакур.

2011-09-15 / 10:09:00
Підсказую:Олна Юрієвна Гойда.

Пропоную 2011-09-15 / 10:08:00

Урочисто відспівати тіло новозрубаної в освяченій навпроти каплиці в рамках "культурних" заходів з нагоди святкування дня міста.Запросити до участі членів делегацій , яким буде безумовно цікаво таке "оригінальне"


варварство.


Тим більше , що з публічного відкриття відродженого бювету (а від вчора - каплиці) пан Погорєлов планує розпочати святкування .

п. Тамара 2011-09-15 / 10:04:00
Олег, без дозволу і зараз не можна спиляти дерево, навіть аварійне, за межами приватної ділянки. Дозвіл дає відділ благоустрою міськвиконкому.
Щодо сосни. то думаю в архітектурно- планувальному завданні, виданному попередньому господарю, була умова щодо неї.
Цікаво: чи є зараз АПЗ на реконструкцію і хто автор проекта,який розпорядився долею сосни.
В любому випадку сосні просто не поталанило з новим господарем-самодуром .

Василь 2011-09-15 / 10:00:00
Шеба очевидно мусить знати, заради якого архітектурного дива косять парк ЛАУДОНА.
Це окреме і дуже важливе наступне питаня , але дозвіл на рубанину контролює інша поважна особа, от фамілію підкажіть !..

сорри 2011-09-15 / 09:43:00
І Жига, і Шеба однаково мають важелі впливу на ситуацію. І гне користуються ними.

Хто має можливість, треба вивісити сьогодні плакати на огорожі Карпат-Арту - "Вбивця!", "Браконьєр!", "Варварам не місце в цивілізованому місті!" і т.д. Буде дієво...

НОВИНИ: Соціо

15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту