Закарпатським пільговикам виплатили 3,1 млн. грн. матеріальної допомоги

Протягом 2011 року надано грошову та матеріальну допомогу 10460 ветеранам війни та праці, інвалідам, громадянам інших пільгових категорій на суму 3,1 млн. грн. Виділено 362 санаторно-курортних путівок (23 відс. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Виплачено компенсацій за невикористане санаторно-курортне лікування, бензин та транспортне обслуговування 1203 інвалідам на суму 239,04 тис.грн. (всім потребуючим).

Закарпатським пільговикам виплатили 3,1 млн. грн. матеріальної допомоги

Протягом звітного року 1079 інвалідів (100 відс. від потреби) забезпечено протезно-ортопедичними виробами та засобами пересування і реабілітації.
Забезпечено безперешкодний доступ до будівель та споруд на 83,4 відсотка. Відповідно до ДБН облаштовано 1872 установ та закладів.

За заявами громадян здійснено обстеження умов проживання 4921 ветерана війни та інваліда, з яких 1130 особам надано допомогу у поліпшені побутових умов та 32 громадянам пільгової категорії встановлено телефони.

За станом на 1 січня 2011 року в області проживають майже 5 тисяч чорнобильців.
На 2011 рік з державного бюджету затверджено для реалізації програм їх захисту понад 5,7 млн. грн. (на рівні 2010 року).

Було надано матеріальну допомогу майже трьом тисячам сімей постраждалих громадян на загальну суму 320,0 тис. гривень.

Бюджетні призначення на 2011 рік для фінансування програми "Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (безкоштовне забезпечення медикаментами при амбулаторному лікуванні) збільшені за рахунок коштів обласного бюджету на 200 тис. грн.

 На сьогодні оздоровлено 415 дітей в групах, а також 50 дітей з одним із батьків і 104 дорослих. Ще 30 дітей в групах, оздоровлюватимуться у жовтні. Таким чином, оздоровлено всіх бажаючих дітей.
В області діють 19 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

До закладів соціального захисту населення відносяться сім інтернатних установ, у яких на повному державному утриманні проживає 1195 громадян похилого віку, інвалідів і дітей з вадами фізичного та розумового розвитку.

14 вересня 2011р.

Теги: пільги, матеріальна допомога

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
01:32
/ 4
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 18
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 6
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
» Всі новини