У першому півріччі в Ужгороді працювало 372 підприємства сфери послуг

За січень–червень на ринку послуг обласного центру Закарпаття фактично працювало 372 підприємства, основним видом діяльності яких є надання нефінансових послуг. Із загальної кількості – 333 юридичні особи, 39 – їх відокремлені підрозділи.

У першому півріччі в Ужгороді працювало 372 підприємства сфери послуг

Як повідомила Закарпаття онлайн начальник відділу статистики нефінансових послуг ГУС Валерія Фогаш, у м.Ужгород функціонує більше третини (36,9%) підприємств області, що надавали споживачам різноманітні послуги.

Із загальної кількості підприємств, діючих на ринку послуг обласного центру п'яту частину складали підприємства, які здійснювали операції з нерухомим майном, 33 підприємства працювали у сфері права, бухгалтерського обліку та аудиту, консультування з питань комерційної діяльності та управління, 31 – у сфері транспорту.

Загальна чисельність зайнятих працівників на підприємствах сфери послуг м.Ужгород склала 10,7 тис. осіб, із яких 833 особи (7,8%) позаштатні працівники. У середньому на одному підприємстві обласного центру працювало 29 осіб.

За шість місяців поточного року обсяг  реалізованих послуг (у ринкових цінах, включаючи ПДВ) становив 274,3 млн.грн. або 101,7% (з урахуванням зміни цін) від рівня відповідного періоду минулого року. У середньому одним підприємством  було реалізовано послуг на 737,4 тис.грн. (по області – на 1159,7 тис.грн.).

Упродовж січня–червня п.р. у структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності порівняно з відповідним періодом минулого року значних змін не відбулося. На долю послуг різних видів транспорту припадало 41,9%, пошти та зв'язку – 16,9%, на послуги діяльності у сфері, культури та спорту, відпочинку та розваг  –  7,3% загального обсягу.

Частка послуг, реалізованих населенню становила  33,4% (або 91,7 млн.грн.) загального обсягу реалізованих послуг.  За І півріччя поточного року по області у розрахунку на одну особу реалізовано послуг населення на суму 219,6 грн. Найбільшим цей показник був у м.Ужгород – 789,0 грн.

14 вересня 2011р.

Теги: статистика, підприємство

НОВИНИ: Соціо

18:20
/ 2
В Ужгороді впровадили цифрову систему для водоканалу Фото новина
15:56
В Ужгороді проведуть в останню дорогу полеглого захисника Олександра Павлія Фото новина
14:41
Подорож схилами полонини Боржави: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
13:48
На Закарпатті інспектори Укртрансбезпеки оштрафували перевізників майже на 95 тисяч грн Фото новина
12:04
На Закарпатті попрощалися зі старшим солдатом Віктором Рубльовським Фото новина
09:01
Сьогодні в Ужгороді попрощаються з полеглим бійцем Олександром Тарнаєм Фото новина
19:48
25 природних скарбів Закарпаття: білоцвіт весняний на Перечинщині Фото новина
18:05
В Ужгороді запровадили новий автобусний маршрут до кордону зі Словаччиною
16:57
/ 3
У Мукачеві 42-річний чоловік обікрав обласну дитячу лікарню Фото новина
12:11
/ 2
Закарпатська митниця запобігла вивезенню 124-річної книги до ЄС Фото новина
09:04
У Мукачеві відбудеться Хресна дорога за участі близько 200 вірян
19:15
/ 1
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 8
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 17
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
/ 3
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
/ 3
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
» Всі новини