Звання "Мати-героїня" присвоєно 66 закарпаткам

Відповідно до Указу Президента України за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку 66 закарпатським багатодітним матерям було присвоєно почесне звання «Мати-героїня», - повідомили Закарпаття онлайн в Управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації.

Звання "Мати-героїня" присвоєно 66 закарпаткам

Високе звання, зокрема присвоєно – Ганні Лазорик, матері п'яти дітей та Ганні Шпінь, матері дев'яти дітей, які проживають у с.Порошково, Ганні Павліш – матері п'яти дітей з с.Вільшинки Перечинського району, Лакатош Гафії, Лопіт Марії та Ребриш Марії із с.Верхні Ворота Воловецького  району, які виховують п'ятьох діток, Лопіт Ганні - матері шести дітей із цього ж села, Поляк Олені з с.Гукливий, Лапко Марії, Митрович Надії, Чорней Марії – матерям п'яти дітей із смт Воловця, Фельбабі Марії з с.Канора, Марії Полажинець – матері п'яти дітей, що проживає в Нижніх Воротах, Ганні Ряшко із с.Кичірний та Єві Мумряк із с.Латірка Воловецького району, Лакатош Маргареті, Маркович Марії, Рубець Ганні, Рососі Ганні – матерям п'яти дітей з смт.Міжгір'я, Липей Ганні, Цімботі Ганні – матерям шести дітей з с.Запереділля, Надії Полажинець, Марії Рущак з с.Лопушне Міжгірського району, багатодітним матерям Микулін Василині та Микулін Марії, Міщаник Гафії та Попадинець Христині, Фетько Христині та Шимон Ганні мешканкам с.Синевір цього ж району, а також Ганні Негрі з с.Торун, Марії Самборин  з с.Негровець, Угрин Любові з с.Присліп, Юртин Єві з с.Майдан Міжгірського району, Ганні Мадярій, яка виховує дев'ять дітей та Юлії Рошканюк з с.Терново, Олені Мулі та Марії Немеш – матерям шести дітей, Христині Рішко – матері десяти дітей з  с. Грунки, Христині Шобей з с.Велика Угля Тячівського району; багатодітним матерям Кларі Майор з с.Чепа, Ганні Сакалош – матері п'яти дітей та Ганні Сакалош – матері шести діте із с.Гетеня, Єві Стрижак с.Фанчиково Виноградівського району, Надії Максим з с.Стеблівка, Ганні Мацканюк з с.Сокирниця, Наталії Міщенко, Ганні Шкабаровій, Цецілії Федурці з с.Боронява, Ганні та Марії Поп з с.Драгово Хустського району,  Ганні Шиш, Ганні та Христині Яремі з м.Хуст, Марії Митрюк, Василині Федюк з с.Косівська Поляна, Ользі Рибак з м.Рахів, Василині Павлючок і Досі Петрованчук з с.Чорна Тиса Рахівського району, Олені Павлув з с. Домашин, Марії Середич та Марії Чорняк з с.Волосянка, Анастасії Шукаль з с.Чорноголова Великоберезнянського району, Мориляк Магдалині з с.Яківське Свалявського району, Гафії Роуканич з с.Кушниця Іршавського району, Олені Салцевич із с.Гуняди Берегівського району.

12 вересня 2011р.

Теги: звання, Мати-героїня

НОВИНИ: Соціо

13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
» Всі новини