Реклама B3

Аварія газопроводу в Ужгороді є символічною

Екс-міністр ЖКГ 2007-2010 рр. Олексій Кучеренко назвав аварію газопроводу в Ужгороді символічною, через перехід на по квартирне опалення. Про це він заявив сьогодні під час конференціі у «Главкомі», передає кореспондент ІА «Україна Комунальна».

О.Кучеренко радить керівництву Закарпатської області перевірити правильність тендерних процедур і перевірити діяльність компанії, яка прокладає електричні мережі близько до газових.

"Як колишній губернатор я порадив би перевірити діяльність приватної компанії, яка прокладала електричні мережі у безпосередній близькості до газових. А також перевірити відповідність цих робіт до містобудівної проектної документації. І взагалі, хтось у місті знає, де і які у нього мережі", - сказав він.

Крім того, О.Кучеренко зазначив, що причиною подібних аварій криються у недосконалості тендерних процедур на проведення дорожніх робіт будівництва стадіонів чи прокладення мереж.

На думку екс-міністра ЖКГ О.Кучеренка, всі вони здійснюються під певні компанії.

"За моєю інформацією на таких роботах рівень "відкатів" складає не менше 50%", - відзначив О.Кучеренко.

О.Кучеренко назвав аварію в Ужгороді символічною також і через те, що у місті активно запроваджувалась ідея переходу на по квартирне опалення. Це на думку експерта є повним ігнорування екологічних норм правил безпеки.
 

08 вересня 2011р.

Теги: газ, вибух

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

я 08.09.2011 / 13:35:00
тобто в аварії винен Ратушняк. дивно лише чому не Тимошенко

Реклама B12

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

04:16
У горах на Рахівщині, поблизу румунського кордону, знову виявили тіло людини Фото новина
23:43
/ 2
В Ужгороді від палаючої ковдри, викинутої з балкона на 9-му поверсі, загорівся балкон на 7-му Фото новина
04:30
Під час оранки городу мотоблоком важко покалічило жителя Ракошина на Мукачівщині Фото новина
11:13
В Ужгороді на проспекті в середу горіла Škoda Octavia
14:15
В Іршаві вчасно погасили пожежу в гаражі Фото новина
11:33
У Негровці на Хустщині вночі палав будинок (ОНОВЛЕНО) Фото новина
11:30
У Мукачеві вчадів 61-річний чоловік
16:01
В Ужгороді у неділю дерево впало на припаркований Hyundai (ОНОВЛЕНО) Фото новина
12:24
В Оріховиці біля Ужгорода згорів УАЗ-452
11:58
У п'ятницю в Міжгір'ї у зіткненні вантажівки Volvo та ВАЗ-2104 травмувався водій легковика
11:46
На Хустщині розшукали двох туристок з Полтавщини, що заблукали в горах Фото новина
19:27
На Рахівщині біля кордону з Румунією виявили тіло людини Фото новина
13:52
У Ракошині біля Мукачева під час пиятики вибухнула граната: загинув чоловік, ще один – поранений Фото новина
14:10
/ 1
Біля Майдана на Хустщині горіло 12 га лісової підстилки та чагарників на місці колишньої вирубки Фото новина
11:36
В Ужгороді під час ремонту в гаражі згорів Chevrolet, власник отримав опіки Фото новина
11:28
У Соймах Міжгірської громади прикарпатець на "Фіаті" смертельно травмував 74-річного велосипедиста Фото новина
16:33
У Хусті вигоріло 150 м кв. занедбаного складу Фото новина
11:34
У Тисі виявили ще одного потопельника Фото новинаВідео новина
11:32
/ 10
У Хусті зранку вівторка на ходу загорівся Peugeot Partner (ОНОВЛЕНО) Фото новина
11:20
/ 1
У Сваляві вночі перекинулася Audi A6, водій – загинув, пасажир – травмований Фото новинаВідео новина
11:23
/ 3
В Ужгороді діти, "щоб зігрітися", спалили ВАЗ на стоянці Фото новина
11:16
У Тересві на Тячівщині горіла прибудова до 2-поверхового будинку Фото новина
16:49
/ 1
У Горонді на Мукачівщині згорів автобус ПАЗ
13:19
/ 2
У Порошкові на Ужгородщині в річці Тур'я виявили "місцевого" потопельника
12:37
У Загатті на Хустщині згорів вантажний КамАЗ Фото новина
» Всі новини