На Закарпатті презентували програму з української мови для угорських шкіл

З 1 вересня 2012 року у всіх загальноосвітніх навчальних закладах впроваджується новий Державний стандарт початкової загальної освіти. У зв’язку з цим сьогодні ті фундаментальні зміни, передбачені реформою змісту початкової освіти, обговорюються педагогічною громадськістю з метою вироблення спільних і єдиних підходів до викладання.

На Закарпатті презентували програму з української мови для угорських шкіл

6 вересня в м.Ужгород на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проведено нараду-семінар з презентації програм вивчення української мови у загальноосвітніх навчальних закладах із навчанням мовами національних меншин, - повідомили Закарпаття онлайн в Управлінні освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації.

Мету такої зустрічі чітко окреслив Юрій Кононенко, головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
Зі своїм баченням викладання предмета, його специфікою, програмою учителів-практиків познайомили Ольга Хорошковська, доктор педагогічних наук, професор, завідувач лабораторії української словесності у школах національних меншин України й діаспори Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук, та Катерина Повхан, науковий співробітник зазначеної лабораторії.

Підручник для 1 класу „Українська мова. Усний курс" представила Стелла Кеслер, учитель Ужгородської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 ім. Дойко Габора.
У роботі наради-семінару взяли участь працівники управління освіти і науки облдержадміністрації та інституту післядипломної педагогічної освіти.

Відповідно до Державного стандарту перед вчителями ставиться завдання розвивати в учнів логічне мислення, пам'ять з урахуванням пізнавальних можливостей і потреб. Зміст програм повинен ґрунтуватися на загальнолюдських цінностях та принципах науковості, полікультурності, системності, інтегративності, єдності навчання і виховання на засадах гуманізму, демократії, громадянської свідомості, взаємоповаги між націями і народами в інтересах людини, родини, суспільства, держави.

08 вересня 2011р.

Теги: програма, школа, навчання

НОВИНИ: Соціо

15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 4
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", буде працювати в апеляційному суді
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
/ 1
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 9
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в урвище Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
/ 1
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
10:03
/ 1
Лабрадор, над яким жорстоко познущався господар на Берегівщині, вже одужує Фото новина
09:07
/ 6
У Лондоні викрали з фури близько 3 тис. пляшок закарпатського вина Chateau Chizay Фото новина
» Всі новини