У Ракошині відкрили новий корпус початкової школи

На відкриття нового корпусу початкової школи Ракошинської ЗОШ I-III ст. громада села Кайданово чекала майже двадцять років. Весь цей час приміщення знаходилося у занедбаному стані, а учні навчались у будівлі церковної фари.

У Ракошині відкрили новий корпус початкової школи

Завдяки зусиллям місцевої влади, вже цей новий навчальний рік юнаки та дівчата розпочали у відремонтованій сучасній школі європейського зразка. Будівлю реконструювали менш ніж за три роки. Фінансування робіт з облаштування навчального закладу обійшлося районному бюджету Мукачівського району близько двох мільйонів гривень. А завдяки коштам обласного управління освіти для школи повністю закуплені нові меблі та парти.

У п'ятницю, 2 вересня 2011 року, сорок вісім учнів початкової ланки з неабиякою радістю урочисто переступили поріг відремонтованої Кайданівської філії початкової школи Ракошинської ЗОШ I-III ст.

З цієї нагоди школярів, їх батьків, а також весь педагогічний колектив прийшли привітати голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Ольга Маринець, начальник управління освіти Закарпатської облдержадміністрації Михайло Мотильчак, начальник відділу освіти Мукачівської райдержадміністрації Василь Бігунець, Ракошинський сільський голова Василь Коштура, депутати районної ради, громадський актив села.

Виступаючи перед присутніми, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло зазначив, що у районі, починаючи з 2005 року, склалася добра традиція – розпочинати новий навчальний рік з відкриття новозбудованих або ж реконструйованих навчально-виховних закладів. На його переконання, цьому значною мірою сприяє хороша співпраця на місцевому рівні всіх гілок влади, а також розуміння проблем освіти та бажання їх спільними зусиллями вирішувати..

Від імені голови Мукачівської райдержадміністрації Іллі Токаря та від себе особисто, Іван Михайло вручив директору навчального закладу Мирославі Когутич новенький телевізор.

Не оминув голова Мукачівської районної ради словами подяки і вірників релігійної громади, які з розумінням віднеслися до навчання діточок протягом довготривалого періоду у приміщенні церковної фари.

З подарунками, з нагоди відкриття школи, завітав на свято і начальник управління освіти Закарпатської ОДА – Михайло Мотильчак, який колись також навчався у цьому закладі. Він передав у користування учнів та вчителів музичний центр та відзначив грамотами та подяками педагогічний колектив та церковну громаду.

Інтернет-видання"Панорама Мукачева"

07 вересня 2011р.

Теги: школа, Ракошино

НОВИНИ: Соціо

16:34
Підтвердили загибель 33-річного військового із Дешковиці на Хустщині Василя Мікеша Фото новина
12:33
/ 1
У Буштині відкрили стели на честь воїнів Мукачівського прикордонного загону Фото новина
08:47
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнень електроенергії на 7 грудня
18:57
/ 3
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
/ 4
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 2
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 13
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 2
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
» Всі новини