Керівництво Чопської митниці разом з угорськими колегами готується до Євро-2012

Питання прискорення процедур митного контролю товарів та транспортних засобів через українсько-угорський кордон – стало ключовим під час двосторонньої робочої зустрічі керівництва Чопської митниці та Північно-Альфельдського регіонального Директорату податкової та митної адміністрації Угорщини.

Керівництво Чопської митниці разом з угорськими колегами готується до Євро-2012

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопської митниці, в ході розмови керівник Чопської митної установи Олександр Похилько поінформував свого колегу п.Мезо Габора, що наразі у рамках підготовки до Євро-2012, з метою запровадження спрощених митних процедур, проводиться робота з вдосконалення вітчизняного митного законодавства до європейських норм та стандартів. Крім цього, у планах реконструкції пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні передбачено збільшити кількість смуг руху для пропуску автотранспорту, облаштувати їх сучасною оргтехнікою та відеоспостереженням. "Для України – честь приймати Євро-2012, і митники докладатимуть максимум зусиль, аби гості та вболівальники, які їхатимуть до України на Чемпіонат Європи з футболу через пункти пропуску Закарпаття, не відчували дискомфорт, а навпаки – швидке проходження митних процедур", – запевнив очільник митниці угорських колег.

Крім цього, Олександр Іванович більш детально зупинився на обміні інформацією щодо застосування системи раннього попередження про виникнення надзвичайних ситуацій на кордоні. Адже нещодавно у Будапешті, під час зустрічі Голів митних служб України та Угорщини, були досягнуті певні домовленості про взаємодію митних органів у пунктах пропуску з цих питань. Тож у рамках підписаних декларацій на українсько-угорському кордоні вже діє механізм взаємного раннього повідомлення про виникнення черг та вжиття оперативних заходів щодо їх усунення. До речі, угорські колеги мали можливість наочно переконатися, що з українського боку черги відсутні, як на пасажирському, так і на вантажному напрямках.

Також під час конструктивної розмови керівників митних відомств зазначалося, що завдяки ефективній співпраці у сфері боротьби з порушеннями митних правил та вчасному обміні інформацією, виявлено та задокументовано ряд правопорушень, пов'язаних із заміною документів. Досягнуто домовленість щодо взаємного інформування про факти припинення спроб незаконного переміщення тютюнових виробів в значних обсягах. До прикладу, завдяки попередній інформації Загоньської митниці щодо посилення контролю конструктивних порожнин вагонів, чопськими інспекторами в одному із потягів виявлено у рамі вагону-цистерни велику партію контрабандних сигарет, що переміщувалися через митний кордон України.

Загалом, упродовж 2009-2011 рр. за результатами отриманої інформації безпосередньо від суміжних митних органів Угорської Республіки виявлено правопорушення на загальну суму понад мільйон гривень та порушено дві кримінальні справи на 1,6 мільйонів гривень.

Насамкінець зустрічі головний директор Північно-Альфельдського регіонального Директорату податкової та митної адміністрації Угорщини п.Мезо Габор запевнив у максимальному сприянні щодо усунення черг та наголосив, що тісна співпраця з українськими колегами й надалі продовжуватиметься.

07 вересня 2011р.

Теги: Чоп, митниця, кордон, Євро-2012

НОВИНИ: Соціо

14:35
/ 3
На Закарпатті посадовиці Пенсійного фонду подарували 2 млн грн на новий кросовер
13:50
Аномальна зима порушила сплячку ведмедів у Синевирі Фото новина
10:42
/ 1
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
16:50
/ 1
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 8
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
/ 1
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 2
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
» Всі новини