Реклама B3

Понад 120 підприємств Ужгорода стали учасниками Системи соціальних знижок «Єдина картка»

Вже з жовтня ужгородці отримають можливість користуватися Системою соціальних знижок «Єдина картка», що передбачає дисконт від 3 до 20% на різноманітні товари та послуги. Понад 120 підприємств міста стали учасниками системи «Єдиної картки» та готові надавати суттєві знижки малозабезпеченим сім’ям у придбанні необхідних речей. Близько 6000 громадян міста зможуть економити від 1000 грн. і більше у рік.

Понад 120 підприємств Ужгорода стали учасниками Системи соціальних знижок «Єдина картка»

Наразі готуються спеціальні каталоги з переліком усіх торгових точок та закладів сфери послуг Ужгорода, які прийматимуть "Єдину картку" (з вказанням адреси, групи товарів та послуг, розмір знижок на них). Відтак розпочнеться видача дисконтних карток малозабезпеченим сім'ям. "Наші волонтери за кілка місяців обійшли близько 1000 підприємств міста, аби розповісти бізнесу про переваги такого соціального кроку та залучити до участі у Системі соціальних знижок,--розповідає Олександр Коваль, керівник проекту в Ужгороді.--  Адже це хороша нагода привернути увагу нових клієнтів, сформувати потенційну мережу, швидше розвивати свою торгову марку та бренд, суттєво зекономити рекламний бюджет тощо. Меблі, оргтехніка, одяг, взуття, автозапчастини, продукти харчування, нотаріальні послуги тощо—незабаром стануть для ужгородців суттєво дешевшими. Іноді бізнес не враховує потреб незаможних верств населення, разом з тим, ця категорія громадян може стати активною купівельною групою.  Це прямий контакт із споживачем".

Окремі фірми пропонують навіть знижки до 50%.  За словами Олександра Коваля, до Системи залучені не тільки крамниці та фірми, що пропонують товари першої необхідності, укладено угоди з такими організаціями, як театр та кіно. Туристичні фірми та фірми з організації свят  також відгукнулись на пропозицію проекту.

Одне з завдань проекту – окрім допомоги соціально езахищеним верствам населення, надати підтримку бізнесу, в умовах кризи. Допомагаючи незаможним громадянам, малий і середній бізнес допомагатиме і собі. У результаті всі учасники проекту відчуватимуть взаємодопомогу та підтримку,-- кажуть організатори. Долучитись до проекту в Ужгороді можна за телефоном 44-02-28.
  Реалізація проекту в м. Ужгороді здійснюється Молодіжним інформаційним центром у партнерстві з  Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Консорціуму МБФ "Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону" Карпатський фонд"  та Антикризової гуманітарної програми  Міжнародного фонду "Відродження".

Система соціальних знижок у рамках проекту вже діє у Рівненькій області, Івано-Франківську, відбувається підписання договорів про надання знижок у Чернівцях та Ужгороді.

07 вересня 2011р.

Теги: знижка, соціальні, Єдина картка

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

11:51
/ 1
У боях за Україну загинув 19-річний захисник із Дротинців на Берегівщині Максим Гичко Фото новина
18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
15:33
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
/ 2
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 2
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 3
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 23
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
» Всі новини