Співробітники УСБУ затримали депутата Ужгородської міськради

Сьогодні, 6 вересня, співробітниками Закарпатського УСБУ спільно з їх одеськими колегами було затримано депутата Ужгородської міської ради від Ужгородської міської організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина», директора КП «Парк «Підзамок», президента Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу Тараса Румянцева.

Співробітники УСБУ затримали депутата Ужгородської міськради

За непідтвердженими даними, депутат підозрюється у торгівлі зброєю.

Проводяться обшуки.

06 вересня 2011р.

Теги: депутат, УСБУ, Румянцев

Коментарі

эксперт 2011-09-10 / 00:43:00
ничтожные методы Вы выбираете, господа! Для того,чтобы обвинять человека , - нужно иметь основания, а не слухи ( люди всегда говорят) , помните про это! Кто знает Тараса Румянцева, понимают ,что это "заказной" трюк , фальшивка, за которую еще денег заплатили, а на самом деле чушь ничего не стоящая! Ты никогда не пройдёшь и половины своего пути, если будешь останавливаться, чтобы бросить камень в каждую тявкающую собаку....... Действительно хорощо сказано , особенно истинно , ибо всем недоброжелателям не запретишь нести эхинею . политика-это игра, а в ней побеждают честные политики, а не дешевые популисты.

Васильови 2 2011-09-08 / 15:53:00
Відразу відчутно обмежену людину, яка бачить дуже куций відрізок інформації, і вішає тупі ярлики на людей, яких вона можливо ніколи і не бачила. Покажи, на скільки твоє обличчя інтелігентне, Василю.

Васильови 2011-09-08 / 09:37:00
А ти своє фото покажи, най бачимо морду небандитську

василь 2011-09-07 / 23:03:00
ну й морда бандитська !!! всі БЮТІВЦІ так як їх лідерка злодії !!! а тепер кричать про якісь політичні репресії , політики хренові до чого довели ці ЛЮБІ ДРУЗІ країну ! Всю розікрали разом з їх Тимошенчихою, їх місце на нарах !!!

перехожий 2011-09-07 / 11:39:00
Не варто робити наклепи на людину, поки не доведено реальність його вини, хоча якщо цим займається сбу, та ще й одеські та закарпатські співробітники, то це досить серйозно і очевидно має реальні підстави. Жаль, Румянцев загалом непогана людина.

Історик 2011-09-07 / 09:39:00
Дуже цікаво коли хтось робить висновки по те хто чесний чи ні грунтуючись на плітках про ніби то торгівлю зброєю чи препаратами чи ще чимось. Ви ніколи не чули про презумпцію невинуватості. Я нікого не захищаю абсолютно, але не треба вішати на людину ярлики, якщо нічого не відомо достеменно. І до речі на скільки я знаю, він виграв мажоритарку а не по списках пройшов за гроші, тобто люди з якими він живе поряд його поважають і навіть обрали депутатом, по моєму це важливий фактор, який треба врахувати перед тим як розказувати про чесних і не чесних.

Люди 2011-09-07 / 08:52:00
Регионально-балоговская власть запустила каток политических репресий в Ужгороде. Бютовцы - не сдавайтесь и не прогибайтесь под власть!

Міклуш 2011-09-07 / 08:37:00
Детство шарика закончилось началась собачья жизнь !!!

Роман 2011-09-07 / 08:05:00
Думаю, що політика тут абсолютно ні до чого.

Ужгород 2011-09-07 / 07:50:00
Якось так випадково виявляєтья, що він належить до "Батьківщини". А може просто зачищають політичних конкурентів?

Цікаво, чи його затримали би, якби він виявився "ригоналом"

Роман 2011-09-07 / 07:11:00
За попередньою інформацією, його затримали за торгівлю забороненими препаратами для бодебілдерів.

2011-09-07 / 00:17:00
Оце так новина! Я так візуально його знаю, думав що такий чесний хлопець, спорцмен! Даааа і подумати навіть не міг!

НОВИНИ: Кримінал

11:35
На Ужгородщині двоє чоловіків викопали на подвір'ї місцевої церкви 12 деревцят туї
10:02
/ 2
В Ужгороді 23-річна нетвереза водійка врізалася в дерево, загинула 19-річна пасажирка
09:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленим документом
09:14
Завершено слідство стосовно затриманих у Хусті влітку "рекетирів"
21:04
/ 8
У Берегові суддя-хабарник посприяв виходу вбивці на волю
12:54
На Хустщині викрили групу раніше судимих крадіїв, що обкрадали односельців
11:24
/ 2
6 учасників масової бійки в Берегові, внаслідок якої помер один із чоловіків, постануть перед судом
11:17
/ 4
Іноземців-паломників, які спробували незаконно потрапити в Україну, затримали на Закарпатті
09:03
/ 4
Посадовця Великоберезнянського райвідділу земельних ресурсів підозрюють у службовому підробленні
16:16
За грабіж напідпитку мешканець Ужгорода проведе 4 роки у тюрмі
15:32
На Закарпатті з Перечинського лісгоспу вимагають стягнути близько 600 тис грн збитків за порушення лісового законодавства
13:34
В Ужгороді затримали крадія, котрий у квітні виніс із ювелірної крамниці вироби на 300 тис грн
12:59
/ 1
Екскерівника територіального відділу Антимонопольного комітету на Закарпатті судитимуть за отримання хабаря
03:54
/ 3
На Іршавщині лоб у лоб зіткнулися 2 автомобілі
03:47
На в'їзді в Мукачево вантажівка в'їхала в зад легковика
15:02
/ 2
На Закарпатті жінка намагалася завезти з Угорщини імпортні чоловічі бритви в обхід митного законодавства
13:34
/ 1
При обшуку будинку мешканця Тячівщини на горищі знайшли рушниці, пістолети та набої
09:26
/ 1
На Закарпатті на місці втечі сполоханих контрабандистів прикордонники знайшли 43 ящики сигарет
02:58
У Тячеві зіткнулися легковик, мікроавтобус та вантажівка
15:47
/ 2
В Ужгороді спіймали грабіжників, що відібрали вночі у жінки сумку та втекли
13:02
На Мукачівщині зупинений п'яний водій вистрибнув із автівки і намагався втекти від поліції
12:57
В Ужгороді затримали крадія, котрий виламав вікно у торговому павільйоні та викрав товар на 50 тис грн
09:54
На Закарпатті контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 8 пакунків сигарет
09:14
Неповнолітнього мешканця Хуста взято під варту за підозрою у вбивстві
02:57
Закарпатця, розшукуваного за зґвалтування, затримали на Львівщині за грабіж
» Всі новини