Станом на обід в Ужгороді відновлено газопостачання в 150 багатоповерхівках

Станом на 14:00 суботи, 3 вересня, газопостачання відновлено у 150 багатоповерхових будинках Ужгорода. Про це повідомив перший заступник голови правління ПАТ "Закарпатгаз" Павло Нагірний.

Станом на обід в Ужгороді відновлено газопостачання в 150 багатоповерхівках

"Переважна більшість ужгородців не проігнорували попередження і перебувають удома. Бригади "Закарпатгазу" мають майже 100-відсотковий доступ до помешкань, що допомагає оперативно здійснювати підключення. Усі роботи проходять за планом", – зазначив Павло Нагірний.

Він також висловив сподівання, що вже 5 вересня в обласному центрі Закарпаття буде повністю відновлено газопостачання.

03 вересня 2011р.

Теги: газопостачання, Закарпатгаз

Коментарі

Уважний 2011-09-05 / 13:17:00
Шановні ужгородці! Замість тог, аби задавати в інтернеті питання, на які вам ніхто ніколи не відповість, краще б обєдналися у громадську організацію постраждалих громадян та подали до суду на стягнення кількох мільйонів за завдані прямі матеріальні та моральні збитки з :
1.Фірми, яка пошкодила трубу,
2. Закарпатгазу, обладнання якого не було технічно справне для вчасного перекриття газу,
3.чиновників місцевої влади, які не забезпечили безпеку громадян.
Таких пунктів звинувачення може бути й більше. Якщо затягаємо цих кровососів по судах та ще й дамо суспільний резонанс - тоді може й добємося чогось. Інакше - чхати вони на вас (нас) усіх хотіли як сьогодні, так і завтра і будемо сидіти на пороховій бочці.
Де виразники народних інтересів, захисники прав скривджених громадян? Агов!!!!

Олег Диба 2011-09-04 / 16:26:00
У приватному секторі на Другетів (Горького) газ сьогодні появився без газовиків і попереджень

елена 2011-09-04 / 16:19:00
А у нас на Лаврищева все было на уровне: утром по квартирам прошлись газовики и проверили, перекрыты ли газовые краны, а после обеда при них же мы зажигали плиты.

Іван 2011-09-04 / 07:10:00
Мені цікаво в с.Циганівці та в мкр.Горяни газ є ,а в 555 нема

Юрій 2011-09-03 / 22:38:00
Самі не дай Бог не включайте, бо вони потім випишуть вам 1000 грн. штрафу за самовільне включення!

Власта 2011-09-03 / 21:36:00
Ні газовиків,ні газу...коли прийдуть?Може вже й не чекати-читаю тут,що декому без попередження включили,але страшно самій відкривати газовий вентиль вдома!!!

Екатерина Мельник 2011-09-03 / 20:52:00
до сих пор??? Может завтра? Позвоните на гарячую линию. Хотя, газовщиков у нас тоже так и не было...

Z 2011-09-03 / 19:19:00
Ни газа ни газовиков....ждем

влда 2011-09-03 / 17:41:00
вам повезло
у нас ни газа ни газовщиков
дурилки картонные

Екатерина Мельник 2011-09-03 / 17:32:00
Я дома весь день. Пока ни один газовик не постучал в дверь. Газ обнаружила примерно в 1 час дня.

Алекс 2011-09-03 / 17:30:00
Согласен с Катей.Все уж извелись,день похерили,ждали газовых придурков.Решил зажечь-горит.Вот потеха была бы:прихожу-дома нет-руины кругом.

О.Д 2011-09-03 / 17:30:00
Якщо з п'ятниці до обіду суботи газовики відновили газ лише в 150-ти з 506 ужгородських багатоповерхівок, то як вони до кінця неділі встигнуть підключити решту 356 і приватний сектор, як обіцяли?

123 2011-09-03 / 17:28:00
У сусідніх будинках газ включали під сирену і попередження із мегафону, а у нас мовчки дали газ, а потім по квартирах пройшовся газовик і попросив перевірити, чи газ вже є. Вул 8 березня.

влад 2011-09-03 / 16:57:00
спасибо.
от этих можно все ждать

Екатерина Мельник 2011-09-03 / 16:54:00
Влад, проверьте газ. Возможно и у вас так же подключили тихо. Мы живем на Достоевского. Я случайно обнаружила, что газ уже есть. Никто ничего не проверял.

влад 2011-09-03 / 16:53:00
повесили объявление 2-3 быть дома.
Мы придурки просидели два дня дома а этого г ... - закарпатгаза все нет.
Дурилки картонные

Екатерина Мельник 2011-09-03 / 16:44:00
Вот интересно, газ подключили, как воду. Т.е. никто с проверкой по домам не ходил. Да оповещение было на хорошем уровне: смс, звонки на стационарные телефоны, объявления, машины. И тем не менее, это газ и он взрывоопасен. Очень надеюсь, и наверное, не только я, что все пройдет хорошо и неприятностей не произойдет...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку