Ужгород: Розпочався прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Як повідомили "Закарпаття online"в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації, з 1 травня 2007 року розпочався прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

До дня народження видатного громадського та політичного діяча В’ячеслава Чорновола – 24 грудня, починаючи з 2004 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2003 року № 979 “Про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики” щорічно присуджується премія в розмірі двох тисяч гривень. ЇЇ отримують автори нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

Премія присуджується Комітетом, який створений і діє на громадських засадах, до складу якого входять представники Держкомтелерадіо, Мінкультури, Національної спілки журналістів України та інших творчих спілок.

Відповідно до Положення про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики на здобуття Премії можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.
Одна і та ж кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двох і більше творів. Повторно Премія може присуджуватися за наявності нових визначних досягнень у галузі журналістики, але не раніше як через п’ять років після попереднього присудження.

Премія може бути присуджена громадянам України, іноземцям та особам без громадянства.
На здобуття Премії щорічно, до 1 червня подаються:
клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (їх авторів);
примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення;
копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Клопотання може здійснюватися Держкомтелерадіо України, Міністерством культури і туризму України, Національно спілкою журналістів України, її обласними (регіональними) організаціями, структурними підрозділами обласних, Київської, Севастопольської міських держадміністрації, що опікуються інформаційним простором, Республіканським комітетом Автономної Республіки Крим з інформації, редакціями газет, журналів, телерадіокомпаніями, інформаційними агентствами, творчими спілками та громадськими організаціями.
Днем висунення твору на здобуття премії вважається день подачі документів.

Зазначені матеріали надсилаються на адресу:
01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою: На здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики. Довідки про порядки прийому за телефоном-факсом: (044) 278-86-96.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації звертає увагу журналістів краю на своєчасність подання зазначених матеріалів.
04 травня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 2
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини