Закарпатці серед переможців конкурсу «Улітку я читаю»

Учора, 31 серпня, діти-учасники конкурсу «Улітку я читаю» отримали свої призи, серед яких і головна нагорода – один день в компанії Старого Лева у Львові. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Закарпатці серед переможців конкурсу «Улітку я читаю»

"Ми отримали  33 відгуки більш, ніж про 60 книг. Деякі діти так захопились акцією, що писали не по одному, а по 5-6 відгуків на книги. Усі відгуки були надзвичайно щирими на цікавими. Листи надходили від дітей 8-14 років. Нам навіть 15-річний хлопчина надіслав свій роман. Діти у цьому плані проявляли надзвичайну активність. Переможниця місяця липня, Марічка, уже встигла прочитати надіслані їй як приз книги та ще й у серпні написати на них відгуки. Природно, що найбільше відгуків надходило саме на книги нашого видавництва", - розповіли письменниця Мар'яна Савка.

Під час старту конкурсу організатори оголосили про те, що на переможця чекає один день в компанії Старого Лева у місті Львові, протягом якого на нього чекає відвідини вежі Ратуші,  екскурсія "Чудо-поїздом", а також зустріч у "Кімнаті левів" з письменницею Мар'яною Савкою та гра-квест на пл. Ринок.

"Усі відгуки дітей були надзвичайно щирими на цікавими. Вражав творчий підхід до написання відгуків. Хтось рахував, скільки він уже написав книг, а хтось писав віршами! Тож ми обрали не 1 переможця, як афішувалось раніше, а п'ятьох. Усі вони проведуть день зі старим Левом у Львові", - розповіли організатори акції.

Загалом переможцями акції стали 5 дітей зі Львова, Тернополя та Ужгорода.

Не всі переможці змогли приїхати до Львова. Але без подарунку не залишився ніхто. У "Видавництві Старого Лева" вирішили відзначати і переможців місяця, які отримали комплекти книг.

01 вересня 2011р.

Теги: Малишко, роман, книга

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини