Янукович доручив Азарову вжити заходів для ліквідації наслідків вибуху газу в Ужгороді

Президент України Віктор Янукович доручив Уряду спільно із Закарпатською облдержадміністрацією вжити невідкладних заходів для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 29 серпня 2011 року в місті Ужгороді внаслідок вибуху газу. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Янукович доручив Азарову вжити заходів для ліквідації наслідків вибуху газу в Ужгороді

Згідно з дорученням, Прем'єр-міністр України Микола Азаров має забезпечити надання всебічної допомоги постраждалим.

Віктор Янукович також доручив Миколі Азарову терміново вжити заходів, спрямованих на забезпечення безпеки населення території, де стався вибух.

30 серпня 2011р.

Теги: вибух, ліквідація

Коментарі

Газовик 31.08.2011 / 11:34:00
Як випливає з повідомлення Управлінням Держгірпромнагляду по Закарпатській області "Як повідомив заступник начальника управління Богдан Дорош, аварійну ситуацію спровокували санкціоновані Ужгородським міськвиконкомом 16-17 серпня, а фактично виконувані 29 серпня, з грубими порушеннями, без належної документації та погодження з власниками інженерних мереж земляні роботи ТОВ "Свемон-Захід" з метою прокладання електрокабеля.
Пошкоджено газопровід середнього тиску ду 500 мм ( розмір 7х3 см). За три години після пошкодження стався вибух газоповітряної суміші, що накопичилася під сусіднім кафе, з подальшим загоранням."
В відповідних органах, які розслідують причини і наслідки аварії, повинно виникнути питання: чим займалися "проффесіонали" Закарпатгазу, очолювані п.РИБАЧКОМ ТРИ години !!! (чи часом не здирали гроші з споживачів). Чому вони не виконали свої обов'язки, покладені на них планами ліквідації аварій (не вжили заходів по евакуації людей з місця пошкодження г-ду, не прийняли вчасно заходи по локалізації місця витоку газу і т.п.). Як вони допустили виникнення вибуху і чи не приймають на свою «совість» здоров’я потерпілих.
А невже може бути по іншому, якщо всі професійні працівники пішли з Закарпатгазу і керівництву вони і не потрібні. В керівництва зовсім інші принципи підбору кадрів. Цінуються кадри, які здирають більше грошей законними і часто незаконними методами. Чи не цим пояснюється вже 4-те з початку року призначення начальника Ужгородського управління (і великий сумнів, що це люди з професійною освітою і досвідом роботи).
З коментарів засобів масової інформації прослідковується ситуація, що п.Рибачок старається виїхати з даної ситуації на «білому» коні, геройськи ліквідувавши наслідки вибуху газу, а ситуація з станом мереж в Ужгороді залишиться і дальше вибухонебезпечною і думаю треба чекати ще гіршого (не дай бог).

Антон 31.08.2011 / 10:18:00
Дуже вчасно, на третій день гарант зашевелився.

31.08.2011 / 00:28:00
Ще одне запитання до Закарпатгазу! Якого Хера відключати весь Ужгород і район від газу, якщо пошкоджена не головна труба. Вони, що схеми підключення не знали???

PS Добре що у всій країні не перекрили...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

09:43
На Мукачівщині у Латориці виявили потопельника
16:54
/ 5
Закарпатський апеляційний суд заборонив будувати ГЕС на річці Тересва
09:49
/ 1
У Середньому на Ужгородщині в пожежі надвірної споруди травмувалася дитина 2023 року народження
09:25
У Берегові горів ВАЗ
12:00
У Заброді на Хустщині через димохід горів будинок Фото новина
09:48
У Тернові на Тячівщині горів мотоцикл, а у Чопі – Ford Escort
14:08
У Буштині на Тячівщині згорів Fiat Фото новина
11:15
В Ужгороді згоріла Tesla Model 3 Фото новина
18:25
/ 2
Сибіга показав "сліпим угорським урядовцям", як дрон-розвідник вторгся на територію Закарпаття
01:37
/ 3
Над Закарпаттям літав дрон з Угорщини
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
10:02
/ 1
Під час пожежі в Ужгородській лікарні загинув пацієнт Фото новина
10:28
/ 7
На військових навчаннях помер мобілізований ужгородець, який страждав цукровим діабетом Фото новина
16:02
У Виноградові затримали чоловіка, який з ножем напав на 77-річну жінку та намагався її зґвалтувати
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
09:03
/ 1
У моторошній ДТП в Чехії загинули троє закарпатців, ще один у реанімації Фото новина
14:19
/ 4
В Ужгороді 24-річний чоловік влаштував стрілянину на пошті під час сварки Фото новина
11:50
У Мукачеві та Павшині рятувальники ліквідували дві пожежі
18:32
/ 6
В Ужгороді у гуртожитку знайшли мертвим 20-річного студента Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
11:36
/ 5
На Закарпатті школяр готував кривавий напад на однокласників у прямому ефірі Фото новина
12:01
/ 2
Закарпатські прикордонники знайшли у горах людські рештки Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
07:06
/ 16
Росіяни вдарили ракетами по американському підприємству в Мукачеві: містян просять закрити вікна і не виходити на вулицю Фото новина
07:29
Рух на Солотвино після сходження з рейок вагонів потяга відновлять в неділю
» Всі новини