Митники не пропустили квіткову композицію з Угорщини на День угорського добросусідства в Ужгороді (ФОТО)

День угорського добросусідства в Ужгороді зіпсували митники. Вони не пропустили очікувану квіткову композицію цьогорічного Карнавалу квітів, про яку повідомляв консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ендре Саліпскі.

Митники не пропустили квіткову композицію з Угорщини на День угорського добросусідства в Ужгороді (ФОТО)

У рамках святкування угорці пригощали українців вином, а ті в свою чергу ― закарпатським коньяком. Також відбулася хода від Собору св. Юрія до облмуздрамтеатру з покладанням квітів до пам'ятників Волошину та Петефі, анімація з бетярами із Гойдубесермань, фотовиставка "Погляд на Угорщину", яка складається з 26 плакатів українською та угорською мовами, та кулінарія, яка була представлена традиційними угорськими стравами ― бограчем та гострими ковбасами. Святкування завершилося концертом за участі "РокАШ" та "Но позерай".

Але свято затьмарилося тим, що митники не пропустили очікувану квіткову композицію цьогорічного Карнавалу квітів в угорському Дебрецені, про яку повідомляв консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ендре Саліпскі. Тож День добросусідства виявився не таким уже й добросусіднім.

Іван Боржавський, Голос Карпат

29 серпня 2011р.

Теги: добросусідство, угорський, Саліпскі

Коментарі

Ember Zoltán 29.08.2011 / 16:55:00
Не в защиты таможенников – они точно так, как когда заезжают микроавтобуси с контрабандой, могли бы быть более толерантными –, но, как мне известно, наши, то есть украинские организаторы не оформили нужные документы как следует.

Факт правда остается фактом: и так, и так виноваты "хозяева" мероприятия.

Istvan 29.08.2011 / 12:22:00
хочу уточнить:
1. украинская таможня не запускала композицию на территорию Украины.
2. Сколько нужно писать, что такого венгерского блюда, как "бограш" - НЕ СУЩЕСТВУЕТ. Ето неазвание небольшого котла, в котором на открытом огне варят всякие блюда - от гуляш-супа, через рыбного супа "Галасле" до "Шламбуца". Официальное запатентованное как "хунгарикум" название гуляш-супа: "Боґрач-ґуляш".

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини