За значний внесок у становлення Незалежності Янукович нагородив орденами Гайдоша, Ледиду, Матвійчука і Москаля

Указом Президента України № 845/2011 від 23 серпня 2011 року "Про відзначення державними нагородами України з нагоди 20-ї річниці незалежності України" за значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету, заслуги у державотворчій, соціально-економічній, науково-технічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові відзначено ряд закарпатців.

За значний внесок у становлення Незалежності Янукович нагородив орденами Гайдоша, Ледиду, Матвійчука і Москаля

Зокрема, орденом "За заслуги" ІІ ступеня нагороджено ГАЙДОША Іштвана Ференцовича,  Берегівського міського голову, орденом "За заслуги" ІІІ ступеня - ЛЕДИДУ Олександра Олександровича, голову Закарпатської обласної державної адміністрації та МАТВІЙЧУКА Едуарда Леонідовича, голову Одеської обласної державної адміністрації. Орденом княгині Ольги І ступеня нагороджено МІТРЯЄВУ Світлану Іванівну,  директора регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в місті Ужгороді, Закарпатська область, а орденом княгині Ольги ІІІ ступеня - МІЗУН Марію Іванівну - логопеда Вільшанського дитячого будинку-інтернату.

Звання "Заслужений журналіст України" присвоєно ПІДГОРНІЙ Марії ПетрівніЄ, заступникові редактора газети "Вісті Ужгородщини", звання "Заслужений лісівник України - ПУКМАНУ Василю Васильовичу - директорові державного підприємства "Великобичківське лісомисливське господарство", а звання "Заслужений працівник культури України" - ЧОРЕЮ Василю Васильовичу - режисерові народного театру імені Всеволода Майданного, директору Хустського районного будинку культури.

"Заслуженим юристом України" відповідно до цього указу став БІЛОВАР Йосип Юрійович, адвокат.

Крім того, орденом "За заслуги" І ступеня нагороджено МОСКАЛЯ Геннадія Геннадійовича - народного депутата України, колишнього головного міліціонера Закарпаття і екс-голову Закарпатської ОДА.

23 серпня 2011р.

Теги: орден, звання, незалежність

Коментарі

Адмін 2011-08-25 / 12:33:00
Андрей, якщо ви хотілии вказати на помилки, то так прямо і треба писати, а не з реверансами, за якими втачається суть. Особисто ми сприйняли ваш коментар як зауваження ПО СУТІ, тому по суті і реагували. Вам Бог дав талант до мови, але ви його не відшліфували, а тому не завжди чітко висловлюєте свої думки.

За вказування на помилки - дякуємо.))

Андрей 2011-08-25 / 12:25:00
2 Адмін:
"Пітю, чинишся дурним?!"
тепер прочитайте ваш заголовок і підзаголовок (вверху цьої сторінки): "За за(!!!!)начний" і "Указом Президента України № 845/2011 від 23 серпня 20011(!!!) ".

Дайте вичитати ВАШ текст іншому вашому редактору, не тому шо за відповідає лиш за то шоб кожне загудвання ресурсу в тексті не пройшло повз пошуковики, а ще й коли-не-коли ХОЧА б перечитує, шо він "вивішує".


Адмін 2011-08-25 / 11:48:00
Зайдіть за наведеним вами ж посиланням і переконайтеся на власні очі, що, насправді, безграмотний не редактор Закарпаття онлайн, а ви самі: указ починається зі слів "За значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету,..." а вкінці указу разом з прізвищем президента проставлено дату підписання цього документу - 23 серпня 2011 року.

Андрей 2011-08-25 / 11:24:00
2 Адмін:
"Так сформульовано в преамбулі відповідного указу. Ми навмисно винесли це формулювання в заголовок" - та не сформульовано там так, ні в преамбулі, ні деінде.
http://www.president.gov.ua/documents/13893.html - ніяких "заначний внесок" і "23 серпня 20011 року" там нема.
Знову Янукович винуватий в безграмотності редактора ЗО?

п. Тамара 2011-08-24 / 10:09:00
"сумлінне та бездоганне служіння Українському народові "-це про Матвійчука?!
Про його культуру будемо говорити, коли він після" ж" буде в російській мові писати "и",а не "ы". Не говорю вже про його знання української мови.

читач 2011-08-23 / 22:34:00
Немає чому заздрити. Ганьбитися треба. На закарпатті взагалі завал з усім особливо з культурою , а орден дають за великий внесок у розвиток культурно-освітньоі роботи.Жах!!!

працівник культури 2011-08-23 / 22:18:00
а може бути поганого у нагородах? Мене декілька років тому теж нагородили орденом, звичайно іншим. Якщо людина чимось нагороджується, то вона на це заслуговує і не потрібно заздрити при цьому.

уважний 2011-08-23 / 22:13:00
Який цинізм Українська держава нагородил україножера Матвійчука, мадярона Гайдоша. Стосовно Москаля - пік цинізму Луценко у тюрмі, а його зам по Самообороні отримує ордени та розставляє своїх козачків головами держадміністрацій.
Мені особисто ганьба, що живу в такій сплюндрованій, витоптаній ордою космополитів країні.
Пробуджуйся, Україно!

2011-08-23 / 22:08:00
О дійсно такі люди як Пукман В.В ще в 2004 році внесли великий вклад у розбудову терору в тій державі .
Заслужений негідник.

читач 2011-08-23 / 21:46:00
Ганьба ! За що нагороди? Страх божий! Куди йдемо?Вклад у розвиток культури дуже значний!

читач 2011-08-23 / 21:42:00
Особливо за внесок у розвиток культурно-освітньоі роботи . Читайте про коледж культури . Який "великий" вклад , який особистий внесок!!!

михайло 2011-08-23 / 21:09:00
нагороджено хороших людей, які зробили багато для розбудови України , та нашої області, честь і хвала цим людям !!!

Abadonna 2011-08-23 / 20:43:00
Боже-Боже! За що та для кого нагороди? Нема нормальних, достойних людей? Всі регіонали та батьки регіоналів. Та Москаль для клоунади... Ганьба повна!

2011-08-23 / 20:36:00
А цього украъножера Матвыйчука за що нагороджувати? За розбудову Украъни? Гнати таких в шию треба!

Адмін 2011-08-23 / 18:52:00
Так сформульовано в преамбулі відповідного указу. Ми навмисно винесли це формулювання в заголовок поряд з цими прізвищами. Оцінювати суть і сказаного зробленого - читачам.

Андрей 2011-08-23 / 18:36:00
2 Адмін:
заголовочок: "За заначний внесок" - це у вас по Фрейду? Типу доклалися люди "в общачок" то й нагороди отримали? :)

танк 2011-08-23 / 17:56:00
А Гайдоша заслуги круче, ніж у Ледиди. Цікаво, Москаль теж візьме?

НОВИНИ: Соціо

04:19
В головній книгозбірні Закарпаття проведуть історичну годину до Дня Соборності України
21:11
Міськрада зробила кроки в напрямку роздержавлення газети "Ужгород"
21:03
В 2019 році на реконструкцію системи вуличного освітлення Ужгорода витратять 4 млн 850 тис. грн
20:58
/ 4
В Ужгороді будуть вулиці Бандери, Мазепи, Петлюри і Тиводара
17:42
Свій 101-ий день народження відзначила Аксенія Мігалі у Середньому Водяному на Рахівщині
16:40
/ 4
Угорщина побудує швидкісну дорогу, що сполучить Загонь із закарпатським Чопом
16:23
В Ужгороді вперше оформили паспорт по QR-коду
15:08
За період новорічно-різдвяних свят лісівники Закарпаття продали понад 5 тисяч ялинок
14:42
У Мукачеві "надзвичайна" комісія створила пости та заборонила рух вантажівкам міським дорогами
12:59
Закарпаття, як і тимчасово окуповані території Криму і ОРДЛО, нині є "білими плямами" на децентралізаційній мапі України
12:38
У реалізації стратегій регіонального розвитку на Закарпатті вперше використають SMART-спеціалізації
12:28
Мукачево звернулося до уряду, ОДА й автодору із вимогою відремонтувати об'їзну
12:25
На Закарпатті почастішали випадки отруєнь чадним газом
11:44
Хустський лісгосп через суд змусили відшкодувати понад 237 тис грн збитків за незаконну рубку дерев
11:36
У Мукачеві триває фестиваль естрадної пісня "Різдвяна зіронька-2019"
11:34
На Рахівщині розчищають наслідки нищівних вітровалів
11:30
/ 6
Депутати в Ужгороді планують остаточно "легалізувати" знищення скверу на Боб'яка
11:24
Доопрацьований проект Стратегії розвитку "Ужгород-2030" ухвалили на сесії міськради
11:22
В Ужгороді прийняли Програму економічного і соціального розвитку міста на 2019 рік
11:21
Для виконання громадських робіт в Ужгороді залучатимуть 105 осіб
11:14
Туристичний збір в Закарпатській області є одним із найбільших в Україні
06:43
/ 15
"Маямський" депутат Волошин прогуляв усі сесії Ужгородської міськради за три роки (ДОКУМЕНТИ)
00:43
У Львові побачила світ книжка про Карпатський біосферний заповідник до його 50-ліття
22:48
/ 1
На Закарпатті зоозахисники закликають допомагати безпритульним тваринам у холоди
17:53
/ 1
В Ужгороді представникам ЄБРР представили напрацювання щодо термомодернізації будівель бюджетних закладів міста
» Всі новини