За значний внесок у становлення Незалежності Янукович нагородив орденами Гайдоша, Ледиду, Матвійчука і Москаля

Указом Президента України № 845/2011 від 23 серпня 2011 року "Про відзначення державними нагородами України з нагоди 20-ї річниці незалежності України" за значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету, заслуги у державотворчій, соціально-економічній, науково-технічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові відзначено ряд закарпатців.

За значний внесок у становлення Незалежності Янукович нагородив орденами Гайдоша, Ледиду, Матвійчука і Москаля

Зокрема, орденом "За заслуги" ІІ ступеня нагороджено ГАЙДОША Іштвана Ференцовича,  Берегівського міського голову, орденом "За заслуги" ІІІ ступеня - ЛЕДИДУ Олександра Олександровича, голову Закарпатської обласної державної адміністрації та МАТВІЙЧУКА Едуарда Леонідовича, голову Одеської обласної державної адміністрації. Орденом княгині Ольги І ступеня нагороджено МІТРЯЄВУ Світлану Іванівну,  директора регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в місті Ужгороді, Закарпатська область, а орденом княгині Ольги ІІІ ступеня - МІЗУН Марію Іванівну - логопеда Вільшанського дитячого будинку-інтернату.

Звання "Заслужений журналіст України" присвоєно ПІДГОРНІЙ Марії ПетрівніЄ, заступникові редактора газети "Вісті Ужгородщини", звання "Заслужений лісівник України - ПУКМАНУ Василю Васильовичу - директорові державного підприємства "Великобичківське лісомисливське господарство", а звання "Заслужений працівник культури України" - ЧОРЕЮ Василю Васильовичу - режисерові народного театру імені Всеволода Майданного, директору Хустського районного будинку культури.

"Заслуженим юристом України" відповідно до цього указу став БІЛОВАР Йосип Юрійович, адвокат.

Крім того, орденом "За заслуги" І ступеня нагороджено МОСКАЛЯ Геннадія Геннадійовича - народного депутата України, колишнього головного міліціонера Закарпаття і екс-голову Закарпатської ОДА.

23 серпня 2011р.

Теги: орден, звання, незалежність

Коментарі

Адмін 2011-08-25 / 12:33:00
Андрей, якщо ви хотілии вказати на помилки, то так прямо і треба писати, а не з реверансами, за якими втачається суть. Особисто ми сприйняли ваш коментар як зауваження ПО СУТІ, тому по суті і реагували. Вам Бог дав талант до мови, але ви його не відшліфували, а тому не завжди чітко висловлюєте свої думки.

За вказування на помилки - дякуємо.))

Андрей 2011-08-25 / 12:25:00
2 Адмін:
"Пітю, чинишся дурним?!"
тепер прочитайте ваш заголовок і підзаголовок (вверху цьої сторінки): "За за(!!!!)начний" і "Указом Президента України № 845/2011 від 23 серпня 20011(!!!) ".

Дайте вичитати ВАШ текст іншому вашому редактору, не тому шо за відповідає лиш за то шоб кожне загудвання ресурсу в тексті не пройшло повз пошуковики, а ще й коли-не-коли ХОЧА б перечитує, шо він "вивішує".


Адмін 2011-08-25 / 11:48:00
Зайдіть за наведеним вами ж посиланням і переконайтеся на власні очі, що, насправді, безграмотний не редактор Закарпаття онлайн, а ви самі: указ починається зі слів "За значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету,..." а вкінці указу разом з прізвищем президента проставлено дату підписання цього документу - 23 серпня 2011 року.

Андрей 2011-08-25 / 11:24:00
2 Адмін:
"Так сформульовано в преамбулі відповідного указу. Ми навмисно винесли це формулювання в заголовок" - та не сформульовано там так, ні в преамбулі, ні деінде.
http://www.president.gov.ua/documents/13893.html - ніяких "заначний внесок" і "23 серпня 20011 року" там нема.
Знову Янукович винуватий в безграмотності редактора ЗО?

п. Тамара 2011-08-24 / 10:09:00
"сумлінне та бездоганне служіння Українському народові "-це про Матвійчука?!
Про його культуру будемо говорити, коли він після" ж" буде в російській мові писати "и",а не "ы". Не говорю вже про його знання української мови.

читач 2011-08-23 / 22:34:00
Немає чому заздрити. Ганьбитися треба. На закарпатті взагалі завал з усім особливо з культурою , а орден дають за великий внесок у розвиток культурно-освітньоі роботи.Жах!!!

працівник культури 2011-08-23 / 22:18:00
а може бути поганого у нагородах? Мене декілька років тому теж нагородили орденом, звичайно іншим. Якщо людина чимось нагороджується, то вона на це заслуговує і не потрібно заздрити при цьому.

уважний 2011-08-23 / 22:13:00
Який цинізм Українська держава нагородил україножера Матвійчука, мадярона Гайдоша. Стосовно Москаля - пік цинізму Луценко у тюрмі, а його зам по Самообороні отримує ордени та розставляє своїх козачків головами держадміністрацій.
Мені особисто ганьба, що живу в такій сплюндрованій, витоптаній ордою космополитів країні.
Пробуджуйся, Україно!

2011-08-23 / 22:08:00
О дійсно такі люди як Пукман В.В ще в 2004 році внесли великий вклад у розбудову терору в тій державі .
Заслужений негідник.

читач 2011-08-23 / 21:46:00
Ганьба ! За що нагороди? Страх божий! Куди йдемо?Вклад у розвиток культури дуже значний!

читач 2011-08-23 / 21:42:00
Особливо за внесок у розвиток культурно-освітньоі роботи . Читайте про коледж культури . Який "великий" вклад , який особистий внесок!!!

михайло 2011-08-23 / 21:09:00
нагороджено хороших людей, які зробили багато для розбудови України , та нашої області, честь і хвала цим людям !!!

Abadonna 2011-08-23 / 20:43:00
Боже-Боже! За що та для кого нагороди? Нема нормальних, достойних людей? Всі регіонали та батьки регіоналів. Та Москаль для клоунади... Ганьба повна!

2011-08-23 / 20:36:00
А цього украъножера Матвыйчука за що нагороджувати? За розбудову Украъни? Гнати таких в шию треба!

Адмін 2011-08-23 / 18:52:00
Так сформульовано в преамбулі відповідного указу. Ми навмисно винесли це формулювання в заголовок поряд з цими прізвищами. Оцінювати суть і сказаного зробленого - читачам.

Андрей 2011-08-23 / 18:36:00
2 Адмін:
заголовочок: "За заначний внесок" - це у вас по Фрейду? Типу доклалися люди "в общачок" то й нагороди отримали? :)

танк 2011-08-23 / 17:56:00
А Гайдоша заслуги круче, ніж у Ледиди. Цікаво, Москаль теж візьме?

НОВИНИ: Соціо

00:29
Влада "впарює" ужгородцям китайський електронний квиток за 1 млн грн в місяць з кишень містян – правозахисник
22:53
Андрій Ребрик: Серед вихованців Пласту – астронавти, політики, спортсмени, церковні діячі
19:24
На Рахівщині відкрили пам'ятну дошку відомому політв’язневі Петру Тракслеру
17:48
/ 1
У Кам'яниці на Ужгородщині підлітки організували доброчинний "Кураж-базар"
16:50
На Рахівщині рятували туриста з Кривого Рогу, якому стало зле у горах
15:02
Закарпатські ветерани війни з Росією візьмуть участь в Києві у Марші захисників України
11:35
У Шаланках на Виноградівщині відкрили барельєф Ференцу Ракоці II роботи київського скульптора
23:40
/ 11
У Боржаві на Берегівщині вчетверте організували угорський фестиваль лечо
16:22
На Закарпатті – в розпалі сезон консервації
15:39
У підрозділах 128-ї закарпатської бригади 20 серпня запрошують на День відкритих дверей
15:08
Гості "Медового спасу" в Ужгороді можуть поспостерігати за процесом виготовлення меду
09:29
/ 1
За пів літра меду на фестивалі-ярмарку "Медовий спас" в Ужгороді просять від 80 до 120 гривень
09:23
Учасники кіношколи "Скалка 2019" на Закарпатті приступили до зйомок фільмів
05:34
На Рахівщині сімейні лікарі заробляють в середньому 17 тис грн на місяць
15:40
У Верхньоводянському лісництві на Закарпатті у спеціальному фазанарії вирощують фазанів
14:52
/ 8
Понад 2 тисячі мешканців Рахівщини звернулися до Зеленського і Бондаренка щодо мініГЕС на Шопурці
14:09
Громади Закарпаття мають найближчим часом отримати більше 21 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток
13:29
В Ужгороді розгорнувся "Медовий спас"
12:57
На Закарпатті прокуратура вимагає усунути порушення прав ув’язнених на медобслуговування в УВП №9
12:18
З нагоди головних державних свят України у Мукачеві відбудеться Хода гідності – Парад вишиванок
12:11
Місцеві бюджети Закарпаття за рахунок єдиного податку поповнилися на майже 364 млн грн
11:34
/ 1
На митниці на Закарпатті говорили про наповнення бюджету, боротьбу з контрабандою, "євробляхи" та інфраструктуру
09:57
/ 1
На Перечинщині медики через застарілий транспорт і розбиті дороги не можуть вчасно доїхати до віддалених сіл
09:41
/ 1
Ціна газу для закарпатців у серпні знизиться на понад 4%
09:38
/ 1
У Берегові стартував українсько-англійський табір "Go camp"
» Всі новини