Пожежників на ринку в Мукачеві могло повбивати струмом (ФОТО)

Біля 1.00 ранку наш кореспондент ще раз відвідав місце пожежі на “логойдівському” ринку в Мукачеві.

Пожежників на ринку в Мукачеві могло повбивати струмом (ФОТО)

На тому, що залишилось від ринку, чергували двоє охоронників, автомобіль МНС та міліція. Підходимо ближче, розмовляємо з охоронниками. "Пожежа почалась звідси, – показує один з охоронників (див. фото – ред.), – тут такий собі дєдушка продавав МТС, зарядні, усякоє такоє. У нього там щось закоротило. Було чути  характерні для замикання звуки. Горіти почало в момент, вітер між рядами роздув вогонь. Найстрашніше було, що полум'я підбиралося до заправки. Якби не пожежні від нафтопродукту, позносило би і багатоповерхівки. Вони почали заливати усе водою від заправки, і вогонь не пішов далі. А пекарня вже пізніше загорілася. Згорів повністю і магазин автозапчастин – ось, тільки металолом залишився."

Отже, версію з вибухом балону у пекарні охоронці спростовують. До речі, на фотографіях, розповсюджених в інтернет-ЗМІ видно, що скло на пекарні під час пожежі було ще цілим, це також можна вважати доказом, що вибуху не було.

На інших фотографіях та відео дуже добре видно замикання на електричному стовпі. Причому, явно не у перші хвилини пожежі. Чому так довго не відключалось електропостачання від палаючого ринку – це питання, очевидно, буде визначальним при виясненні винуватців. Експерт, інженер-електрик Олександр Л. переконаний: "На відео видно, що коротить трифазний кабель. Це порушення будь-яких правил техніки безпеки. По-перше, могло запросто повбивати струмом пожежників. По-друге, виникає багато питань: Чому не спрацював запобіжник безпосередньо у кіоску, звідки почалося замикання? Адже кожен кіоск мусить бути обладнаним власним запобіжником. Чому струм не відключився ні на ринку, ні на загальному трансформаторі, де також мусять стояти запобіжники?! Відповідь може бути тільки одна – всюди стоять "жучки", причому настільки потужні, що витримують будь-які навантаження. А це, фактично – та ж сама відсутність запобіжників. І що ще прикріше, навіть при форс-мажорних обставинах нікому було відключити струм, який був причиною пожежі."
 

Інтернет-видання Панорама Мукачева

22 серпня 2011р.

Теги: пожежа, ринок, струм, електропостачання

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:29
У Синевирі через засніжену дорогу, медикам довелося пішли йти до пацієнтки ФОТО)
13:52
/ 3
Лижник із Волині травмував ключицю на Красії Фото новина
12:36
/ 1
У Хусті згорів торговельний кіоск Фото новина
18:10
/ 1
На Рахівщині медики евакуювали пацієнта на санчатах Фото новина
16:46
Траса «Київ — Чоп» — лідер за смертельними ДТП
18:14
Під час пожежі в Ужгороді евакуювали двох мешканців багатоповерхівки Фото новина
12:02
Гірські рятувальники евакуювали травмованого лижника з гори Красія Фото новина
17:43
У Білках через пожежу в підвалі ледь не згорів житловий будинок Фото новина
15:55
В Ужгороді вночі горіли гараж, сарай і автомобіль Фото новина
14:22
Через розпалену піч на Свалявщині ледь не згорів будинок Фото новина
13:26
/ 1
В Ужгороді 85-річний водій помер за кермом і врізався в фасад аптеки Фото новина
12:55
У Бобовищі водій із 2,41 проміле алкоголю спричинив смертельну ДТП Фото новина
17:10
/ 2
Поліція затримала водія вантажівки, причетного до смертельної ДТП на Абранському перевалі Фото новина
13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
16:22
/ 8
На Мукачівщині 40-річного чоловіка смертельно поранили під час полювання Фото новина
13:28
/ 1
На Рахівщині прикордонники врятували 35-річного киянина, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
12:31
Гірські пошуковці на Рахівщині врятували чоловіка, який кілька днів блукав у горах Фото новина
23:11
На місці удару рф по пасажирському поїзду "Чоп – Харків – Барвінкове" виявили фрагменти 6 тіл
16:50
/ 2
Поліція розпочала розслідування смерті немовляти в лікарні Мукачева
13:40
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яній будівлі Фото новина
10:10
На Берегівщині 28-річна породілля народила немовля ще до приїзду лікарів Фото новина
17:33
Поїзд на маршруті Барвінкове – Львів – Чоп потрапив під удар російських безпілотників Фото новина
» Всі новини