Архієпископ Мукачівський і Ужгородський благословив молодь духовно-спортивного центру (ФОТО)

20-го серпня Високопреосвященніший Феодор, Архієпископ Мукачівський і Ужгородський відвідав літній табір Закарпатської обласної асоціації бойових мистецтв духовно-патріотично-спортивного розвитку імені святителя Миколая Чудотворця.

Архієпископ Мукачівський і Ужгородський благословив молодь духовно-спортивного центру (ФОТО)

Перед показовим змаганням владика духовно поспілкувався з учасниками асоціації та у жвавій бесіді розповів дітям та молоді про головні християнські цінності і відповів на багаточисельні запитання. Після закінчення зустрічі архієрей привітав президента асоціації Михайла Скуба та вручив дипломи учасникам змагань.

Вказана вище асоціація, де активними учасниками та духовними окормителями молоді являються священнослужителі Мукачівської єпархії УПЦ (МП), діє з благословіння владики Феодора уже давно. Молоді люди мають можливість поспілкуватися тут зі священником в неформальній обстановці та поділитися з духівником своїм внутрішнім життям. Таке спілкування, на переконання архієпископа Феодора, дуже важливе, адже не завжди молода людина готова переступити поріг храму, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Мукачівської єпархії.

20 серпня 2011р.

Теги: Феодор, православний, бойовий

НОВИНИ: Соціо

15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 3
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
» Всі новини