Ужгороді троє циганчат на дереві згвалтували четвертого

До ужгородським правоохоронцями звернулася схвильована 31-річна ужгородка ромської народності. Жінка розповіла, що її 7-річного сина згвалтували троє старших хлопчиків.

Ужгороді троє циганчат на дереві згвалтували четвертого

Коли міліціонери виїхали на місце в мікрорайон Радванка, з'ясували, як була справа.

В один з серпневих днів 7-річний хлопчик ромської народності вийшов погуляти на вулицю Козацьку. Там росте дуже велике дерево, на гілках якого діти облаштували собі ігровий будиночок. Погравшись трохи під деревом, він почув голос зверху знайомих хлопчиків. Ті запрошували його піднятися нагору. Коли він виліз на дерево, хлопчики почали змушувати його задовольнити свої сексуальні потреби неприродним шляхом. В іншому випадку погрожували скинути дитину з високого дерева. В результаті малюку не залишилося нічого іншого, як прийняти їх вимоги. Повернувшись ввечері додому, дитина нічого не розповіла дорослим, а тільки замкнулася в собі. Наступного дня до них в дім прийшла сусідка, яка і розповіла про чутки, які на той час вже встигли поширитися по вулиці. Розпитавши сина, жінка дізналася, що це дійсно правда. Після чого вона і звернулася в міліцію.

Затриманим хлопчикам виявилося всього по 11(!) років. До міліції вони прийшли разом з батьками. У всьому діти зізналися, розповівши, що подібне бачили по телевізору.

Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 153 частиною 3 Кримінального кодексу України - насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним шляхом. Але оскільки дітям ще не виповнилося 14 років - віку, з якого настає кримінальна відповідальність - покарання за злочин можуть понести батьки в рамках, передбачених законом. Крім того, ці діти будуть взяті на облік в міліцію.

18 серпня 2011р.

Теги: циган, ромський, згвалтувати

Коментарі

Іршавчанин 23.08.2011 / 07:52:00
triple pedo-combo.

56 18.08.2011 / 21:52:00
Предлагаете порыдать?

Година 18.08.2011 / 21:44:00
дуже смішно, правда, 56? просто обхохочешся..

56 18.08.2011 / 20:59:00
Такой заголовок, что я из любопытства полезла ознакомиться с новым методом:))

НОВИНИ: Кримінал

23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 15
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
03:21
В Ужгороді виявили п'яного "безправного" підлітка за кермом ВАЗа Фото новина
18:19
/ 2
Біля Ужгорода в таксі виявили двох "ухилянтів", що їхали "до дівчат на Паску" в напрямку Словаччини Фото новина
15:58
В Ужгороді на об'їзній затримали "безправного" водія "під кайфом" Фото новина
15:35
/ 6
В Ужгороді п'яний водій врізався у Volkswagen, далі травмував жінку на "зебрі" та втік з місця події Фото новина (ОНОВЛЕНО)
16:38
/ 1
Закарпатець намагався ввезти в Україну з Чехії незадекларованими 40 тис. "чужих" доларів Фото новина
03:03
/ 3
На Рахівщині, біля румунського кордону, затримали групу "туристів"-"ухилянтів" Фото новина
19:31
У Мукачеві "безправного" водія "під кайфом" оштрафували на 38 тис. грн Фото новина
16:05
В Ужгороді затримали водія "під кайфом", з "травою" і "бульбулятором" Фото новина
03:46
/ 1
Справу тячівця, що налагодив продаж фальшивих купюр номіналом 500 євро, передано до суду
» Всі новини