Ужгородський міськвиконком займався теплом, школами естетичного виховання, перинатальним центром і водоканалом

На черговому засіданні Ужгородського виконавчого комітету затвердили черговий список малозабезпечених ужгородців, яким автономне електричне опалення встановлять коштом міста, а також прийняли кілька робочих рішень.

Ужгородський міськвиконком займався теплом, школами естетичного виховання,  перинатальним центром і водоканалом

Зокрема, виконком затвердив Положення про плату за навчання в комунальних школах естетичного виховання. Згідно з ним вартість становитиме 60 або 80 гривень на місяць залежно від класу, визначені й категорії дітей, які вповні звільняються від сплати (як то діти з обмеженими можливостями, сироти та діти, які втратили одного із батьків тощо), та ті, які мають пільги при оплаті. Уповні рішення буде оприлюднене в газеті "Ужгород" та вже доступне на сайті Ужгородської міської ради (за посиланням http://umr.uzhgorod.ua/download/v/R_vukonkomy_295.pdf).

Також було затверджено тарифи на платні медичні послуги, що надаються Ужгородським міським перинатальним центром (http://umr.uzhgorod.ua/download/v/R_vukonkomy_284.pdf).

Виконком погодив і План організаційно-технічних заходів КП "Водоканал м. Ужгород" – він розрахований на термін до 2015 року і передбачає заходи, спрямовані на виконання Програми енергозбереження і модернізації фізично та морально застарілого обладнання установи, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Ужгородської міської ради.

17 серпня 2011р.

Теги: виконком, перинатальний, естетичний, водоканал

НОВИНИ: Соціо

11:28
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
» Всі новини