На Закарпатті затримали нелегалів-сомалійців з переправниками

Близько опівночі минулої п’ятниці оперативниками Чопського загону спільно з співробітниками СБУ в Закарпатській області в ході реалізації оперативної інформації на околиці села Кам’яниця, на відстані трьох кілометрів від лінії державного кордону було затримано легковий автомобіль марки «Сузукі». У ньому знаходилися п’ять пасажирів – громадян Сомалі, одна жінка та чотири чоловіки, без документів.

На Закарпатті затримали нелегалів-сомалійців з переправниками

Поряд з цим правоохоронцями було затримано ще ряд осіб з числа місцевих жителів, які здійснювали доставку незаконних мігрантів до державного кордону. На даний час проти однієї особи  вже порушена кримінальна справа за ст. 332 ч.2  КК України, за незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Відносно двох інших осіб,  що були причетні до протиправно діяльності, тривають слідчі дії.
      
Наразі затримані незаконні мігранти знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання Чопського прикордонного загону, а інші  причетні особи передані співробітникам УМВС в Закарпатській області, повідомив Закарпаття онлайн начальник прес-служби  Чопського прикордонного загону старший лейтенант Сергій  Бровко.

15 серпня 2011р.

Теги: нелегал, мігрант, переправник

НОВИНИ: Кримінал

12:49
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
» Всі новини