Оприлюднено текст розпорядження про об'єднання закарпатських вишів

В порядку ексклюзиву Закарпаття онлайн публікує текст постанови Кабінету міністрів України про об'єднання 4-х закарпатських вишів в один -- Закарпатський національний університет, яка була прийнята на засіданні уряду 10 серпня

Оприлюднено текст розпорядження про об'єднання закарпатських вишів

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 серпня 2011 р. №  760-р

Київ

Деякі питання реорганізації
вищих навчальних закладів

1. Прийняти пропозицію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, підтриману Закарпатською обласною державною адміністрацією, щодо утворення державного вищого навчального закладу "Закарпатський університет" на базі Ужгородського національного університету, Закарпатського державного університету, Мукачівського державного університету та Закарпатського художнього інституту, що реорганізуються шляхом злиття.

Реорганізацію здійснити в межах асигнувань, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту для підготовки кадрів.

2. Установити, що студенти Ужгородського національного університету, Закарпатського державного університету, Мукачівського державного університету та Закарпатського художнього інституту продовжують навчання в державному вищому навчальному закладі "Закарпатський університет".

3. Це розпорядження набирає чинності одночасно з Указом Президента України про збереження за державним вищим навчальним закладом "Закарпатський університет" статусу національного.

Прем'єр-міністр України М. АЗАРОВ

Інд.70

15 серпня 2011р.

Теги: університет, об'єднання

Коментарі

2011-08-17 / 16:44:00
http://zakarpattya.net.ua/ukr-news-86291-Mykola-Vehesh--Try-zakarpatski-vyshi-pryiednuiutsia-do-UzhNU

Интерессно 2011-08-17 / 13:26:00
Magyar Ember, 17.08.2011 00:30

2 Интерессно, 16.08.2011 16:22
"А кому можно доверить?" (ц)



Вы не ответили на простой вопрос. А опять просто куснули Ващука.

2011-08-17 / 12:38:00
Привести в надлежащее состояние учебные помещения, общежития для студентов, санузлы, и т.д. дело технического персонала при администрации вуза - прораба и архитектора.
Але по розпорядженню ректора, та виділення на це коштів. ;)

Magyar Ember 2011-08-17 / 00:30:00

2 Интерессно, 16.08.2011 16:22
"А кому можно доверить?" (ц)

Привести в надлежащее состояние учебные помещения, общежития для студентов, санузлы, и т.д. дело технического персонала при администрации вуза - прораба и архитектора. Ректора должен избрать Ученый Совет, состоящий из 3-4 человек от каждого профиля - физмат, право, экономика, история, филология, ... и т.д.

Вузы, возникшие на почве инфляции в 90-е годы, надо "урезать" - нужное оставить и присоединить к УжНУ, а остальное на "свалку". Ващук должен уразуметь, что уровень его вуза - это не европейский, а глубоко провинциальный, такой вот, захолустный уровень!!!

Справедлива 2011-08-16 / 19:37:00
Дякую, Адмін.

Справедлива 2011-08-16 / 19:19:00
По перше, ніхто і нікого вам не вішає.
По друге, невже ви і так не розумієте, що злиття університетів відбудеться, навіть якщо приєднають всіх до УжНУ, все одно новий ВУЗ отримає нову назву і все одно всі будуть вчитись в одному ВУЗІ, незалежно від того хто буде ректором.

Справедлива 2011-08-16 / 19:11:00

Куди дивиться адміністрація сайту?


В монітор...)) Видалили. Дякуємо. Адмін

3.14 2011-08-16 / 18:44:00
Ти б на особистості не переходив, БужНУківець.
ip-адреса діло тонке. І тут не треба буть компютерним задротом.

ок 2011-08-16 / 18:42:00
То, напевно, у вашому крутезному і продвинутому УжНУ, з молодим, розумним викладацьким складом, з комфортними приміщеннями, без жодних перерв взимку, тому що у вас завжди гарячі батареї, з вашими міжнародними звязками і активною науковою і студентською діяльністю, - вас так добре навчили грамотності.

Безглузді викрикування типу "УжНУ ліпшоє" були актуальними років так 10 назад.
Зара, я б на вашому місці радів, тому що вас витягатимуть з повної сраки, в яку ви себе і затягли!

3.14 2011-08-16 / 17:59:00
аноніми-справедливі: Якщо вам Ващук такий добрий, то живіть з ним в своєму ЗаДУ, що ви його іншим на голову пхаєте? Чи ви думаєте що ніхто в місті нічого не знає, вам повірить про ті "чесноти" які ви тут розмальовуєте. .Тим більше, хто вас-то спитає, шавки комп"ютерні... Краще от відкрийте таке посилання, а потім поговоримо...
http://firstedu.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=584:2011-04-07-03-17-46&catid=2:osvworld&Itemid=19

Роман 2011-08-16 / 17:10:00
Да... Конструктивний діалог!

ЗакДУ 2011-08-16 / 17:07:00
Ось ви де! Ми вже зачекались. А ви їздили до Дрогобича. Ай молодець який. Місце собі підготовлювали тепленьке мабуть?
Відчуваєте свою поразку?......
Знов агітуєте і провокуєте людей на диби стати.
Не добре це діло, пан професор

bratrura 2011-08-16 / 16:46:00
Зустрівся із друзями (в тому числі викладачами педінституту) у Дрогобичі. Всі погодилися, что злиття вузів на Закарпатті штучне і носить політичну спрямованість. В чому сила галичан на відміну від закарпатців? У принциповості та міцному хребті. Нехай би попробували без рішення обласної ради об'єднати Дрогобицький педуніверситет з Львівським національним. Або просто закрити, бо поруч в Івано-Франківську є національний педуніверситет ім. В. Стефаника (котрий, до речі, закінчив Вегеш)...Громадяни встали б на диби!

Интерессно 2011-08-16 / 16:22:00
Magyar Ember, 16.08.2011 16:11


А кому можно доверить?

Magyar Ember 2011-08-16 / 16:11:00

to Лалала, 16.08.2011 13:44
"Magyar Ember, 16.08.2011 13:39 Ви вже давно видали себе. Не ганьбіть себе й далі і дальше." ()

Не буду многословным, но обо мне можете почитать на "Форуме" этого сайта. Могу вас авторитетно заверить, что мне Ващук не угроза, не преграда, он для меня не авторитет, он попросту никто, круглый zero.

Считаю, что у УжНУ есть недостатки по крайней мере на техническом факультете в подборе кадров, устаревшая программа обучения, устаревшее оснащение, ..... сам в этом убедился. Но доверить УжНУ, утверждаю ссылаясь на мой опыт в несколько десятилетий, такому "махерчуку", как Ващук, будет непростительной ошибкой, которая приведет к окончательной деградации настоящего уровня образования в крае. Мы этого не заслужили.

Андрей 2011-08-16 / 14:57:00
2 Справедливая и ЗакДУ:
фух, всьо атбой і пабєда, тільки шо було повідомлення - Ващуку запропонували на вибір посаду ректора в будь-якому ВИШі з айві ліг, а всіх студентів ЗакДУ автоматично (чисто формальні витрати - по 500 долл. з носа на оформлення) зарахувати туди ж разом з Фєдьою. А для всіх закдуюгендовців, які коментували на сайті - додатково бочку варєнья, коробку пєчєнья і підручник з граматики. Є таки Бог на світі!

Доброжелатели 2011-08-16 / 14:31:00
«Что нас не убивает, делает сильнее!»

Держитесь Федор Григорьевич!Вы достойный претендент, у Вас прекрасный коллектив и верные студенты!
Мы за Вас

одиночка 2011-08-16 / 14:21:00
Краще б Ващук уладнав свої справи по ресторану "Оазис" (який є його власністю), та туристично-готельним комплексом, який був нещодавно підпалений. І пора би йому задуматись, що "бог" просто так нікого не приходить палицею бити.... Можливо він це заслужив? І можливо йому б потрібно було переоцінити цінності свого життя? А то так і до великої біди не далеко.....

Лалала 2011-08-16 / 13:44:00
Magyar Ember, 16.08.2011 13:39 Ви вже давно видали себе. Не ганьбіть себе й далі і дальше.

Справедливая 2011-08-16 / 13:41:00
Ох, точно сказано, так себя унижать. Вы же сами прировняли ЗакДУ к УжНУ. Эсли б Вам они были не конкуренты, то и говорить бы Вы о них не стали. Смешно просто.

НОВИНИ: Соціо

11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
» Всі новини