Закарпатські водойми перевіряють на предмет цільового використання

На виконання наказу Держрибагентства та доручення голови Закарпатської обласної державної адміністрації, з метою оцінки рибогосподарського фонду Закарпаття і підготовки матеріалів для включення в Програму розвитку рибного господарства в Закарпатській області, інспекторським складом Головного управління Закарпатдержрибоохорони спільно з працівниками водного господарства та відділів земельних ресурсів з 1 серпня по вересня 2011року проводиться перевірка водних об'єктів наданих для використання в рибогосподарських цілях (за цільовим призначенням).

Закарпатські водойми перевіряють на предмет цільового використання

Як повідомляє Закарпатдержрибохорона, під час перевірки також контролюються питання, пов'язані з охороною і відтворенням водних живих ресурсів, здійснення діяльності, пов'язаної з вирощуванням риби, наданням послуг рибальства. Окремо розглядаються питання водокористування.

Наголошується, що питання, пов'язані з добуванням водних біоресурсів, а також право переселення та утримання в неволі чи напіввільних умовах водних біоресурсів також контролюються органами рибоохорони.

У зв'язку з цим орендарів (користувачів) водних об'єктівпросять  з розумінням поставитися до перевірки і сприяти інспекторському складу в отримані необхідної інформації для подальшої паспортизації водойм. Ухиляння або ненадання інформації користувачем, може мати негативний наслідок у вигляді притягнення до адміністративної відповідальності за ст..188-5 КУпАП та подання на прокуратуру для вжиття заходів прокурорського реагування.

У разі необхідності користувачі можуть звернутися за консультацією у Головне управління за тел.0314327450.
 

12 серпня 2011р.

Теги: водний, Закарпатдержрибохорона, водойма

Коментарі

13.08.2011 / 13:52:00
А хто перевірятиме санітарний стан біля водоймищ. Якщо беруть гроші за відпочинок в Горбку, то може і надавали би якісь людськи послуги?

Іван 12.08.2011 / 17:18:00
Тому раджу субєктам господарювання до яких прийдуть з перевіркою з рибохорони взагалі не пускати їх на перевірку

Іван 12.08.2011 / 17:16:00
До її обовязків входить зовсім інше. Перевірку цільового використання водних обєктів здійснює зовсім інший орган а не рибохорона

Іван 12.08.2011 / 17:15:00
Закарпатдержрибохорона не має повноважень на такі перевірки, відповідно до діючого законодавства

НОВИНИ: Соціо

16:37
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
13:23
У Мукачеві розподілили понад 3,5 млн грн на допомогу військовим, родинам та хворим
12:17
В Ужгороді завтра попрощаються із захисником Дмитром Павличем Фото новина
16:51
/ 2
ВККС внесла до ВРП рекомендації про призначення 10 переможців конкурсу на посади в Закарпатському апеляційному суді
14:58
/ 1
У Мукачеві засудили підлітків, які жорстоко напали й зґвалтували жінку Фото новина
12:20
/ 1
Туристи принесли Закарпаттю понад 30 млн грн за рік Фото новина
11:24
У Рахові підтвердили загибель 26‑річного захисника Мирослава Гощука Фото новина
09:07
Прогнозований графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 9 грудня
16:09
/ 2
Відомому співаку Степану Гізі ампутували ногу
13:46
/ 2
Прикордонник "Матадор": "Я не міг загинути, коли мене чекала така дівчина" Фото новина
12:41
В Ужгороді попрощаються з Героєм з Херсону Дмитром Баніним Фото новина
10:14
В Ужгороді вкотре провели акцію підтримки полонених та зниклих безвісти Фото новина
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті на 8 грудня
16:34
Підтвердили загибель 33-річного військового із Дешковиці на Хустщині Василя Мікеша Фото новина
12:33
/ 1
У Буштині відкрили стели на честь воїнів Мукачівського прикордонного загону Фото новина
08:47
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнень електроенергії на 7 грудня
18:57
/ 3
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
/ 4
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
» Всі новини