Реклама B3

Закарпатські правоохоронці вдиралися в приватний будинок гендиректора ВАТ "Ужгородський Турбогаз" (ДОПОВНЕНО)

Гендиректор ВАТ «Ужгородський Турбогаз», депутат Закарпатської обласної ради Михайло Качур сьогодні, 12 серпня, під час сесії облради озвучив заяву про те, що в його помешкання увірвалися озброєна група працівників податкової міліції.

Закарпатські правоохоронці вдиралися в приватний будинок гендиректора ВАТ "Ужгородський Турбогаз" (ДОПОВНЕНО)
На момент візиту міліціонерів у будинку М. Качура перебували лише його троє малолітніх дітей та бабуся. За словами М. Качура, під час обшуку домівки озброєні візитери не знайшли жодних документів чи інших підтверджень про ухилення від сплати податків "Турбогазом". А такі ж обшуки податкова здійснила у головного бухгалтера підприємства та на самому підприємстві, де перевірка тривала до другої години ночі 3 серпня.
 
Також, згідно заяви депутата (Михайло Качур є членом фракції БЮТ в облраді) санкцію на проведення обшуку податковій міліції надав Ужгородський міськрайонний суд, за погодженням з одним з заступників обласного прокурора, прізвище якого не було зазначене. Санкція була надана в рамках розслідування кримінальної справи за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, яке ніби то допустило ВАТ "Ужгородський Турбогаз". При цьому сам акт перевірки, зробленої податковою інспекцією міста Ужгороду, де ці порушення зафіксовані, підприємство навіть не встигло розглянути та направити свої пояснення та заперечення, таоскільки і акт перевірки і постанова про порушення кримінальної справи були оформлені в один день.
 
Депутат попросив колег дати оцінку діям податківців, зауваживши, що дана ситуація в умовах упередженого ставлення з боку податкової міліції області потребує відповідного реагування з боку обласної ради.

 

"Моя робота як керівника підприємства, а також як депутата Закарпатської обласної ради вже друге скликання поспіль, не заслуговує на таку грубу і цинічну агресію з боку правоохоронного органу, який покликаний стояти на захисті інтересів як держави, так і громадян цієї держави,"  - заявив генеральний директор ВАТ „Ужгородський Турбогаз".
 
Заяву Михайла Качура підтримали 102 депутати Закарпатської обласної ради.
12 серпня 2011р.

Теги: Турбогаз, Качур, депутат

Реклама B4

Коментарі

13.08.2011 / 16:06:00
2Бімбов,

в облраді всього 108 депутатів

13.08.2011 / 13:54:00
Який голосував бог знає за що.

до Василя 12.08.2011 / 22:23:00
Ти Вася тіпічний Закакарпатець

василь 12.08.2011 / 19:29:00
цей Качур БЮТІВЕЦЬ , мабуть такий самий злодій як і його лідерка Тимошенко!! ти надай відповідні документи для перевірки, і сплати нележним чином податки, а не плач як баба !! а то будеш разом з своею лідеркою в одному приміщенні !! ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ !!!

Бімбов 12.08.2011 / 18:23:00
Так в обласній зраді немає 102 депутатів загалом.

БМП 12.08.2011 / 13:34:00
А де інформація про фракційність Качура? Хіба це не важливо?

п. Тамара 12.08.2011 / 11:02:00
Це стиль роботи нашої влади-більшість якої сидить в облраді.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

09:03
/ 2
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
08:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
08:14
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
08:12
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
17:14
/ 1
Туристка з Дніпра травмувалася під час спуску з гори Гимба на Закарпатті Фото новина
16:30
Родина з трьома дітьми евакуювалася із Дніпропетровщини на Закарпаття Фото новина
10:12
На Закарпатті у ДТП тяжко травмувався 41-річний мотоцикліст Фото новина
15:06
/ 2
В Ужгороді через аварію на водогоні частина міста залишилася без води
13:53
У Мукачеві зупинили нетверезого водія без посвідчення Фото новина
12:43
/ 16
Закарпатський ОТЦК та СП спростував інформацію про обшуки в Мукачівському ТЦК
11:18
13 серпня закарпатців чекає найяскравіший зорепад літа
18:13
/ 2
Рятувальники допомогли туристу з Одеси, який травмувався на Говерлі Фото новина
17:45
/ 1
Патрульні зупинили в Мукачеві мотоцикліста без прав і номерних знаків Фото новина
16:35
/ 1
Ужгород вчетверте за серпень побив температурний рекорд
13:29
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з росією захисником Володимиром Йорданом Фото новина
11:19
На площі Народній в Ужгороді чоловік влаштував дебош Фото новина
10:26
Троє людей постраждали під час бійки в Ужгороді
18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
» Всі новини