В Ужгороді пройде велофестиваль

20 серпня на Поштовій площі в Ужгороді відбудеться масштабна велоакція на знак підтримки активного образу життя та екологічно чистого велоспорту.

В Ужгороді пройде велофестиваль

На учасників чекають велозмагання на вправність та стрибки на рампі для всіх. Для тих, у кого немає велосипеду, передбачена окрема програма.

План заходу:

14:00 – 15:00 – Збори велосипедистів на площі Поштовій (м. Ужгород).
15:00 – 15:30 – Велопробіг по місту з державними прапорами та символікою заходу. Маршрут велопробігу: пл. Поштова – вул. Довженка – площа Корятовича – вул. Другетів – вул. Шумна – вул. Аніхудінова – вул. Коцюбиньського – вул. Робоча – вул. Матрака – пл. Шандора Петефі – вул. Капушанська – Проспект Свободи.
15:30 – 16:00 – Флешмоб на Проспекті перед кільцем (велосипедисти вибудують з себе слово "УЖГОРОД", і їх фотографуватимуть з "шістнадцятиповерхівки") і продовження велопробігу до пл. Поштової (кільце – Транспортний міст – вул. Боженка – пл. Поштова).
16:00 – Початок вело-конкурсів: стрибки на рампі на майстерність, заїзд на швидкість на не надто складному треку з перешкодами.
19:00 – Ще один флешмоб на площі Поштовій: всі учасники одночасно піднімуть переднє колесо, і буде зроблено їх групове фото.
Далі будуть різного типу конкурси для всіх охочих без участі велосипедів.
Після цього почнеться дискотека, яка триватиме до 23:00

Також під час змагань збиратимуться підписи за встановлення в м. Ужгород велодоріжок та велопаркувань.

Захід проводиться в рамках програми "Майстерня громадської активності" за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойса фонду ім. Роберта Боша та Спілки МітОст, а також Управління у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Організатор велофестивалю – Олександр Пекар, vipstriker@mail.ru.

Майстерня громадської активності

11 серпня 2011р.

Теги: велофестиваль, велосипед, велодоріжки

Коментарі

Цікаво 11.08.2011 / 12:59:00

"Управління у справах молоді та спорту Прикарпатської ОДА"? А це що за структура? :)


Змінили)) Дякуємо за уважність. Адмін

НОВИНИ: Соціо

15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 3
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
» Всі новини