За 7 місяців прикордонники Чопського прикордонного загону затримали 373 незаконних мігрантів

Нещодавно прикордонники Чопського прикордонного загону підбили підсумки оперативно-службової діяльності за сім місяців 2011 року.

За 7 місяців прикордонники Чопського прикордонного загону затримали 373 незаконних мігрантів

Як зазначив перший заступник начальника Чопського прикордонного загону підполковник  Денис Апальков,  незважаючи на складну та динамічну обстановку, що складалася з настанням весняно-літнього сезону, визначені  нам завдання виконано.

Основні зусилля спрямовувалися на зменшення потоку незаконної міграції, забезпечення адекватного реагування на зміни в обстановці як на лінійній ділянці державного кордону, так і в пунктах пропуску для міжнародного сполучення.

Протягом семи місяців цього року на ділянці відповідальності Чопського прикордонного загону пропущено близько 2,5 мільйонів осіб та понад 1 мільйон транспортних засобів, виявлено 204 особи, які використовували підроблені, чужі або недійсні паспортні  документи.
        
Поряд з цим правоохоронцями загону, затримано за порушення законодавства з прикордонних питань 746 осіб, з них - 373 незаконні мігранти, переважна більшість яких громадяни Молдови, Грузії, Афганістану та Російської Федерації (Чечня), що були  затримані під час спроби порушення кордону України зі Словаччиною, Угорщиною та Польщею.

Окрім вищезгаданого прикордонниками Чопського  загону за незаконне перетинання державного кордону України, порушення прикордонного режиму або режиму в пунктах пропуску, порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні складено 893 протоколи, на правопорушників накладено стягнень у вигляді штрафів на загальну суму майже 794 тисячі гривень.

Варто  також сказати, що за звітній період охоронцями держаного рубежу  в 52 випадках вилучено  29 одиниць зброї, 1526  штук боєприпасів, 274 грам психотропних речовин, близько 63 кілограмів  наркотичної речовини, а також вилучено 66 транспортних засобів, що використовувалися як засіб переміщення контрабандних товарів.
      
Під час перетину державного кордону в пунктах пропуску було  виявлено 15 автомобілів з несправними та підробленими документами, а також 1 автомобіль, який знаходився у розшуку.
      
За незаконне переміщення товарів та вантажів через державний кордон, прикордонниками було збагачено державну казну на  понад 21 мільйон  гривень, повідомив Закарпаття онлайн начальник прес-служби  Чопського прикордонного загону старший лейтенант Сергій  Бровко.

08 серпня 2011р.

Теги: прикордонник, мігрант, кордон

НОВИНИ: Кримінал

13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
» Всі новини