Ужгородський "Турбогаз" виготовить качелі для виноградівського парку Перені

У Виноградові взялися за впорядкування парку Перені. Тут незабаром з'явиться сучасний дитячий майданчик та постійно діючі атракціони.

Ужгородський "Турбогаз" виготовить качелі для виноградівського парку Перені

За словами міського голови Степана Бочкая, питання облаштування у Виноградові дитячого майданчика назрівало вже давно. Розглядалися різні ідеї стосовно того, де б його можна встановити. Але ми зупинили свій вибір на парку Перені. Це ж улюблене місце відпочинку городян, візитівка міста, так би мовити, його лице. Впорядкування парку та облаштування сучасного дитячого майданчика сприятиме підвищенню його іміджу.

Навколо цієї ідеї згуртувалася ініціативна група, до складу якої ввійшли депутати-підприємці та інші бізнесмени міста. Перший крок – суцільне розчищення території парку та вирубування чагарників. Наступний – облаштування зони комплексу розваг і відпочинку для дітей. Організаційні питання взяла на себе міська рада, фінансова сторона справи забезпечуватиметься спільно з ініціативною групою.

Наразі роботи йдуть повним ходом. Вирубуються зарості чагарників, які псують загальний вигляд парку, демонтовано конструкції старого примітивного дитячого майданчика. Словом, триває перший етап робіт. А загалом планів і задумів багато. На місці колишнього танцювального майданчика буде облаштовано майданчик для дитячих електромобілів та квадрациклів. До речі, аналогів йому в області немає.

Щоправда, цей атракціон буде платним, бо передбачає споживання електроенергії та обслуговування. Але ціни будуть мінімальними, доступними.

Усі конструкції дитячого майданчика площею 17х17 метрів (гірки, лазиво, каруселі), розміщеного поряд,  плануються безкоштовними. Навколо дитячого майданчика буде встановлено декоративну огорожу. Сертифіковані металеві конструкції для його облаштування виготовляє Ужгородська компанія "Турбогаз".

Ця фірма є гарантом їх якості, несе всю відповідальність за надійність і безпечність дитячого майданчика. В планах також встановлення столів і лавок для гри в шахи та шашки. Усе буде розміщено компактно. До дитячого майданчика намічено також заасфальтувати доріжку. Подбати слід також про освітлення – встановлення світильників. Таким чином, буде благоустроєно першу зону парку. Надалі планується впорядкування всієї його території.

За матеріалами видання "Новини Виноградівщини"

29 липня 2011р.

Теги: парк, качелі, дитячий майданчик,

Коментарі

городянин 29.07.2011 / 10:51:00
Ну на решті наша влада подумала про наших дітей!Надіємось на вдале завершення цієї справи і дякуєм за хороші починання!

НОВИНИ: Соціо

18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
13:09
На гірськолижному курорті Закарпаття травмувалася 15-річна дівчина Фото новина
11:04
В Ужгороді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
10:07
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Королем Фото новина
09:14
/ 1
Письменник Андрій Любка повідомив, що йде в ЗСУ Фото новина
08:56
Відключення електроенергії на Закарпатті 21 січня
18:03
/ 2
Закарпатські прикордонники зафіксували багряне полярне сяйво над Торунським перевалом Фото новина
16:30
Внаслідок поранень помер захисник із села Осій на Хустщині Ярослав Кобаль Фото новина
14:34
/ 1
На Закарпатті правоохоронці ігнорують порушення внесення даних у електронну систему обліку деревини у Брустурянському надлісництві Фото новинаВідео новина
13:58
Музеї Закарпаття відвідали понад 660 тисяч туристів у 2025 році Фото новина
08:42
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 20 січня
12:58
У дитячій лікарні Закарпаття успішно завершили складне ортопедичне лікування Фото новина
10:16
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Хижа на Берегівщині Віктор Світлинець Фото новина
16:11
/ 2
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
14:16
Укрзалізниця повідомляє про затримки низки рейсів на Закарпаття через обстріли рф
10:36
Сьогодні у Ясіні зустрінуть траурний кортеж із полеглим захисником Андрієм Сергійчуком Фото новина
08:51
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 18 січня
15:58
/ 3
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
» Всі новини