На Закарпатті СЕС закрила 2 дитячих табори

На виконання доручення Міністра охорони здоров'я України державною санітарно-епідеміологічною службою МОЗ України протягом 26 липня перевірено 182 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. У 40 з них виявлено порушення санітарного законодавства, що складає 21,9 % від загальної кількості перевірених закладів.

На Закарпатті СЕС закрила 2 дитячих табори

За виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності було притягнуто 40 посадових осіб закладів оздоровлення та відпочинку. Від роботи відсторонено 16 працівників закладів, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

У Закарпатській області головними державними санітарними лікарями відповідних адміністративних територій припинено експлуатацію 2 закладів оздоровлення та відпочинку дітей - наметове містечко та табір відпочинку з денним перебуванням, 1 справу передано до прокуратури.

Фахівцями держсанепідслужби перевірено 95 підприємств з виробництва та постачання харчових продуктів, з яких на 22 виявлено порушення санітарного законодавства, у зв'язку з чим 22 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, - інформує прес-служба МОЗ України.

27 липня 2011р.

Теги: СЕС, табір, відпочинок, діти

НОВИНИ: Соціо

19:15
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 6
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 7
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
/ 2
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
10:33
Подорож на початок річки Чорна Тиса: програма туристично-пізнавального туру Фото новина
18:11
/ 1
Підтвердили загибель Героя із Клячанова на Мукачівщині Василя Савчинця Фото новина
16:15
У Мукачеві поліція викрила нетверезого водія Фото новина
14:20
Війна забрала життя сержанта із Виноградова Василя Секлейді Фото новина
12:57
Дерево-гігант з Північної Америки на Закарпатті: дугласія зелена Фото новина
» Всі новини