Про "спотикачі", зелені зони та стихійну торгівлю йшлося під час "гарячої лінії" з керівником муніципальної поліції Ужгорода

Начальник відділу муніципальної поліції обласного центру Закарпаття Борис Борисов відповідав городянам телефоном під час "гарячої лінії", яку започаткувала газета "Ужгород". Протягом години надійшло близько двадцяти питань.

Про "спотикачі", зелені зони та стихійну торгівлю йшлося під час "гарячої лінії" з керівником муніципальної поліції Ужгорода

Борис Борисович відзначив: "Телефонують і щодо "спотикачів", приміром, з Минайської - щити заважають походу тротуарами. З цими рекламними носіями боремося. Спершу я виніс на виконком питання про їх заборону в історичній частині міста, а відтак – на всій території Ужгорода. Тепер контролюємо, але, звісно, через брак людей не всюди встигаємо. Але ця проблема буде вирішена, тротуари від "спотикачів" звільнимо ". Начальник муніципальної поліції занотував і кілька адрес, де мешканці жаліються на неналежне паркування – автівки, у тому числі й таксі, стоять просто на зелених зонах, і навіть заважають виходити на дитячий майданчик. Щодо цього муніципали діятимуть спільно з представниками Державтоінспекції.

До пана Борисова зверталися і з приводу дерев, які заважають городянам (скарги записані, на місце виходитимуть відповідні служби), і щодо наведення ладу з рекламою – у тому числі аби вона була винятково українською (Борис Борисович пообіцяв підготувати проект рішення про строгий контроль за такою нормою для включення у Правила благоустрою), і про порушення спокою розважальними закладами в мікрорайонах. З приводу прохання встановити обмежувальні знаки – до прикладу, на перехресті Закарпатської і Загорської - Борис Борисович сказав, що питання про це винесе на найближче засідання комісії з безпеки руху. Відтак з приємністю зауважив, що люди телефонують і з подяками, що, безперечно, надихає працювати над наведенням ладу в Ужгороді.

Головний муніципал зізнався: найбільше допікає стихійна торгівля, перевірки дають лише тимчасовий результат, та й адміністрації ринків не завжди прискіпливі щодо дотримання порядку на прилеглій території. Нині "тротуарна торгівля" – предмет чи не найбільшої уваги муніципальної поліції, і системними діями сподіваються дати лад. "Звісно, наш відділ маленький – усього шестеро людей разом зі мною, а одна людина має постійно займатися лише документами – але робимо все, що можемо", - сказав Борис Борисович.

Детальні ж відповіді ужгородцям, а також роз'яснення щодо штрафів за порушення Правил благоустрою – на шпальтах газети "Ужгород" цієї суботи, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Ужгородської міської ради.

25 липня 2011р.

Теги: Борисов, муніципальний, поліція, благоустрій

НОВИНИ: Соціо

10:07
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 8
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 1
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
» Всі новини