В Ужгороді відбувся кастинг реаліті-шоу Big Brother (ФОТО)

Знову до Закарпаття, зумівши перетнути гори, добрався один із загальноукраїнських кастингів. 20 липня в Падіюні можна було побачити натовп людей з номерами на грудях і організаторів відомого на весь світ реаліті-шоу «Big Brother» у темних футболках з велетенським оком на них.

В Ужгороді відбувся кастинг реаліті-шоу Big Brother (ФОТО)

Невеликі групки по 5-10 осіб проходили випробування за зачиненими дверима, куди не мав доступ ніхто, окрім претендентів. За словами учасників завдання були різні: хтось мав зробити фігуру, інші — завершити ланцюжком розповідь. Тому, навіть допитавши попередню групу, неможливо було передбачити, що випаде саме вам. Тих щасливчиків, які пройшли творче завдання, запрошували на індивідуальне інтерв'ю.

Щоб привабити нових претендентів, протягом дня по місту маячив кабріолет зі звабливим написом "Сьогодні ти на кастингу — завтра ти заможний та відомий". Однак пройти кастинг отримали можливість не всі бажаючі — тих, хто молодший 25-ти і старший 35-ти чекало розчарування. Адже зазвичай саме підлітки — це та основна маса, яка найбільше прагне кудись потрапити.

Стає цікаво, хто ж з ужгородців зможе показати себе на фінальному кастингу? А про це, як заявила Світлана Бритвенко, одна з організаторів, ми дізнаємося лише після 27 липня, коли команда відбере претендентів Києва, де, до речі, й пройде другий тур.

Реаліті-шоу "Big Brother" ("Великий Брат") став основоположником усіх наступних поколінь шоу. Цю програму транслюють у 37 країнах світу, її аудиторія сягає близько 2 млрд. осіб.

Як зазначила одна із організаторів Світлана Бритвенко, "в Україні Big Brother стартує вперше, на відміну від Великої Британії, де вже буде 21-й сезон".

Кастинг суттєво відрізняється від уже відомих нам "Україна має талант" чи "Танцюють всі". Спочатку конкурсанти проходять творчі завдання, далі з фіналістами проводиться індивідуальне інтерв'ю. Однак фаворити є не постійними, точно буде відомо, хто попав на проект аж після остаточного відбору у Києві . До столиці, із 17 міст нашої країни, потраплять лише 100-200 людей, із яких будуть обрані 14. Ці щасливчики проживатимуть у будинку протягом 100 днів, з усіма зручностями, проте без будь-яких засобів комунікації, навіть без годинників. Єдина умова, якій всі будуть змушенні підкорятися — це виконувати накази Великого Брата. Кожного тижня буде обиратися номінант на вибування, однак за допомогою смс-голосування його можна буде врятувати.

Це реліті-шоу стартуватиме з осені і транслюватиметься на каналі Інтер.

Марія Пилип, фото Оксани Ажнюк, для Закарпаття онлайн

21 липня 2011р.

Теги: кастинг, Big Brother, Великий Брат

НОВИНИ: Соціо

15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 2
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 4
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 20
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
12:16
Подорож Стежками Довбуша: екоосвітня програма в Карпатах для школярів
» Всі новини