170 дітей з різних країн з'їдуться до Мукачева на “Джерела толерантності”

22 липня в місті Мукачеве (Закарпатська область), у пансіонаті “Латориця”, відбудеться урочисте відкриття Міжнаціонального дитячого табору “Джерела толерантності”.

170 дітей з різних країн з'їдуться до Мукачева на “Джерела толерантності”

Табір організовує Конгрес національних громад України (КНГУ) в межах проекту "Освіта з протидії ксенофобії для дітей-біженців у дитячому міжнаціональному таборі "Джерела толерантності" за підтримки Міністерства культури й туризму України, Посольства США в Україні, Євразійського єврейського конгресу, Данської ради у справах біженців, Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду "Відродження" й інших благодійних організацій, спонсорів і приватних осіб.

Метою проекту є виховання міжнаціональної та міжконфесійної толерантності, протидія ксенофобії, формування активної громадянської позиції в дітей національних громад, поширення знань про національне розмаїття України й інших країн.

У відкритті візьмуть участь 170 дітей 7-17 років. Табір працюватиме з 22 липня до 7 серпня.

Учасники табору – діти з 23 національних громад України, Молдови й Білорусі та діти – шукачі притулку й біженці (ангольці, асирійці, афганці, білоруси, болгари, вірмени, гагаузи, греки, євреї, кримські татари, киргизи, конголезці, корейці, іранці, молдавани, німці, поляки, росіяни, румуни, таджики, узбеки, чеченці, українці).

У таборі працюватимуть педагоги національних громад України – фахівці, які пройшли спеціальну підготовку на семінарах КНГУ.

Табір працює за унікальною методикою занурення, що передбачає щоденні заняття, під час яких учасники пробують жити як представники певної культури. У таборі також буде проведено День пам'яті трагедій різних народів, День прав людини і громадянства. На Фестивалі мов діти зможуть ознайомитися з 15 мовами, які будуть викладати їх носії.

Дитячий міжнаціональний табір "Джерела толерантності" діє з 2002 року. Для участі в таборі діти виконують конкурсну роботу, також їх рекомендує національна громада.

Міжнародний фонд Відродження

21 липня 2011р.

Теги: Джерела толерантності, табір, діти

НОВИНИ: Соціо

18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
14:20
/ 1
На Закарпатті висадили новий «Ліс пам’яті» на честь загиблих захисників Фото новина
13:15
У Мукачеві створили авторський аромат, присвячений місту Фото новина
12:12
На Берегівщині попрощаються із захисником Кирилом Карчевським Фото новина
11:10
В Ужгороді патрульні виявили водія, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
09:00
На Закарпатті відзначили Міжнародний день музеїв Фото новина
18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
15:45
У Мукачеві попрощаються з Олександром Карольї, який загинув ще в червні 2024-го Фото новина
15:13
/ 2
Глава греко-католиків Закарпаття звершив божественну літургію в оновленій церкві архістратига Михаїла в Щасливому на Мукачівщині Фото новина
14:56
Схему з фіктивним шлюбом викрили прикордонники Чопського загону Фото новина
13:06
У Квасах на Рахівщині під час екоакції зібрали понад 5 кубометрів пластикових відходів Фото новина
12:02
/ 7
У Міжгір’ї висадили нову алею сакур Фото новина
11:11
/ 1
В Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир’яновим Фото новина
10:04
На війні з росією поліг захисник із села Ярок на Ужгородщині Михайло Бреза Фото новина
17:23
/ 3
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 2
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
» Всі новини