Підприємства ТКЕ Закарпаття не надали ДК "Газ України" графіків погашення боргів за газ

Після завершення опалювального періоду підприємствами ТКЕ, що мають заборгованість за спожитий природний газ, було надано до ДК "Газ України" гарантійні листи-графіки погашення заборгованості та баланс (структуру) заборгованості за газ, затверджені керівництвом місцевих органів влади.

Підприємства ТКЕ Закарпаття не надали ДК "Газ України" графіків погашення боргів за газ

Залежно від фактичного виконання графіків погашення заборгованості та відповідно до позитивного балансу заборгованості за газ вирішується питання щодо виділення підприємствам ТКЕ планових обсягів природного газу для виробництва гарячої води у міжопалювальний період.

Оперативний аналіз стану виконання графіків погашення заборгованості підприємствами ТКЕ (за період з квітня по липень п.р., станом на 15.07.11) демонструє, що на 0% виконуються графіки погашення заборгованості за газ в м. Києві (без ПАТ "Київенерго"), в Черкаській та Волинській областях, 16% - в Івано-Франківській, 20% - в Одеській, 51% - в Харківській, 56% - в Житомирській та Дніпропетровській, 66% - в Херсонській, 74% - в Чернівецькій, 79% - у Львівській, 82% - в Луганській областях, 70% - в АР Крим та 86% - в м. Севастополь.

Взагалі не надали графіків погашення боргів за газ ПАТ "Київенерго", підприємства ТКЕ Закарпатської та Кіровоградської областей.

Заборгованість підприємств ТКЕ перед ДК "Газ України" за природний газ, спожитий з початку опалювального періоду 2010-2011 років (з 1 жовтня 2010 р.), станом на 18 липня 2011 р. складає 4,8 млрд грн (без АЕК "Київенерго "). Рівень розрахунків підприємств ТКЕ - 65%, повідомляє прес-служба ДК "Газ Україна".

Нагадаємо, на 11 липня 2011 заборгованість становила 4,9 млрд грн.

 

Найнижчий рівень розрахунків за спожитий з 1 жовтня 2010 р. природний газ - у підприємств ТКЕ Закарпаття (31%), м. Севастополь (по 50), АР Крим (51%), Луганській (56%), Івано-Франківській (58 %), Донецької (60%), Кіровоградської, Житомирської, Харківської (по 61%) областей

19 липня 2011р.

Теги: заборгованість, опалювальний, борги

НОВИНИ: Соціо

09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
07:25
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 3
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 5
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
15:33
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Фрінцком Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 лютого
18:26
У Мукачеві нетверезий водій мопеда спричинив ДТП Фото новина
09:00
Оприлюднили погодинний графік відключення світла на Закарпатті 31 січня
» Всі новини