Справу про побиття прокурором Великоберезнянщини екс-дружини пробують спустити "на гальмах"

Справу про побиття прокурором Великоберезнянського району Закарпатської області В'ячеславом Конаром екс-дружини, громадського діяча, голови ГО "Червона калина" Інни Конар спробують спустити "на гальмах"

Справу про побиття прокурором Великоберезнянщини екс-дружини пробують спустити "на гальмах"

Про це свідчать цілий ряд прямих і опосередкованих свідчень. Зокрема, в розмові з кореспондентом Закарпаття онлайн ряд працівників Ужгородської міської клінічної лікарні повідомили про спроби тиску на них їх безпосереднього начальства з метою применшити існуючі проблеми зі здоров'ям пацієнтки. До честі лікарів, вони відмовилися йти на угоду з сумлінням і запропонували особам, що здійснювали цей тиск, взяти на себе персональну відповідальність за пацієнтку, в якої, не зважаючи на інтенсивний курс лікування, зокрема сильними антибіотиками, з невідомих причин не спадає підвищена температура. Про це також йдеться і в новому записі у блозі самої Інни Конар, який вона розмістила сьогодні.

Про те, що сторона В'ячеслава Конара обрала саме таку тактичну лінію самозахисту – по запереченню самого факту побиття і наявності у постраждалої побоїв середнього ступеню тяжкості, свідчить  і фальстарт з оприлюдненням на закарпатських інтернетних марґінесах інформації про те, що, начебто, слідчим обласної прокуратури було винесено постанову про відмову Інні Конар у порушенні кримінальних справ проти її колишнього чоловіка, прокурора Великоберзнянського району В. Конара, у зв'язку з відсутністю складу злочину. Підставою прийняття такого "рішення" називається "висновок" судово-медичної експертизи, згідно з яким у І. Конар, начебто, виявлені легкі тілесні ушкодження, які могли бути отримані при падінні. Однак, наразі в прокуратурі Закарпаття кореспондентові Закарпаття онлайн не підтвердили факт прийняття такої постанови і наявність висновку судмедекспертизи.

Спроби розвитку подій у саме такому напрямку Закарпаття онлайн передбачало ще з першого дня, коли тільки стало відомо про інцидент між предствниками екс-подружжя Конарів. Однак серйозний суспільний опір такому розвитку подій, незгасаючий інтерес ЗМІ до пербігу цього конфлікту і той резонанс, який він спричинив у суспільстві навряд чи зроблять спроби "зам'яти" цю справу легкими. Прокуратурі Закарпаття доведеться робити нелегкий вибір: або проявити "корпоративну" солідарність і, натомість, притягти на себе колосальний і довготривалий негатив з боку суспільства, який вже резонує на рівні парламенту, генпрокурора та президента, чи пожертвувати своїм "заіржавілим гвинтиком" заради торжества справедливості і, в кінцевому підсумку, суспільного і власного спокою.

Наразі ж, в продовження цієї теми Закарпаття онлайн в порядку ексклюзиву публікує оригінал відповідного звернення народного депутата України, голови підкомітету Комітету Верховної Ради України з прав людини Юрія Гнаткевича на адресу Президента України Віктора Януковича. Раніше таке ж звернення було надіслане Генеральному прокурору України Віктору Пшонці.

18 липня 2011р.

Теги: Конар, прокуратура

НОВИНИ: Кримінал

15:57
/ 2
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусід Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 27
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 3
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
18:23
На Закарпатті під час перевірки авто патрульні знайшли у водія наркотики Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
» Всі новини