У таборі відпочинку для сиріт в Ужгороді юридично «підковували» прийомних батьків та батьків-вихователів (ФОТО)

Сьогодні, 11 липня, в Ужгороді у рамках роботи літнього табору відпочинку для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу з елементами підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів, що проводиться Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, провідний спеціаліст Головного управління юстиції у Закарпатській області Владислав Товтин провів лекційне заняття для прийомних батьків та батьків-вихователів на тему "Права дитини та механізми їх захисту за міжнародним і національним правом. Права і обов'язки батьків та осіб, що їх замінюють".

У таборі відпочинку для сиріт в Ужгороді юридично «підковували» прийомних батьків та батьків-вихователів (ФОТО)

Метою даного заходу є створення середовища для відновлення власних життєвих сил та підвищення здатності прийомних батьків та батьків-вихователів забезпечувати належне функціонування прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу, обговорення та оцінювання проблем, що виникають у житті дітей та батьків, шляхи їх вирішення, організації спільного відпочинку батьків та дітей.

Традиція проведення навчань для прийомних батьків та батьків-вихователів розпочалася на Закарпатті ще у 2008 році. Протягом 2008 року навчання пройшли 22 прийомних батьків та 36 батьків-вихователів, у 2009 році – 11 прийомних батьків та 5 батьків-вихователів; у 2010 році – 49 прийомних батьків та 45 батьків-вихователів. У цьому році відповідне навчання проходять не менше, ніж 27 прийомних батьків та 10 батьків-вихователів.

Проведення літнього табору  для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу дає можливість організувати змістовний відпочинок для всіх членів сім'ї – і для батьків, і для дітей, провести навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу, дітям котрі вже досягнули 15-річного віку – пройти курси підготовки до самостійного життя, дітям, від чотирьох до п'ятнадцяти років – відвідувати гуртки за інтересами, займатися англійською мовою тощо. 

Загалом, як повідомили Закарпаття онлайн в Головному управлінні юстиції в Закарпатській області, учасниками освітньо-виховних таборів для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу цього літа стануть понад 130 батьків-вихователів та прийомних батьків, дітей, вихованців та прийомних дітей  дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Нагадаємо, що літній табір триватиме до 15 липня цього року.

14 липня 2011р.

Теги: прийомний, сироти

НОВИНИ: Соціо

18:29
На Закарпатті рятувальники знайшли двох чоловіків, які заблукали в горах і лісах Фото новина
17:20
На Закарпатті заблокували черговий канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
15:55
У Мукачеві затримали 34-річного уродженця Харкова, який на замовлення підпалив авто Фото новина
14:47
На Закарпатті до кінця року відкриють пішохідний і велосипедний перехід «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
13:25
/ 3
В Ужгороді горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
12:14
/ 1
На Закарпатті викрили понад 270 організаторів схем втеч за кордон Фото новина
11:15
На Іршавщині дві жінки обікрали місцеву під час «ворожіння»
10:15
/ 1
У Хусті відбувся фінальний етап TRANSCARPATHIAN GRAND RUN 2025 Фото новина
09:05
/ 12
Керівник Великоберезнянської лікарні втік за кордон, залишивши заклад без керівництва та фінансування Фото новина
16:50
/ 3
Закарпатець Андрій Ткачук став чемпіоном світу з ультрамарафону у Франції Фото новина
14:56
У румунських Карпатах врятували трьох українців, які заблукали під час походу Фото новина
13:03
/ 2
На Закарпатті взяли під варту двох неповнолітніх, підозрюваних у подвійному вбивстві літнього подружжя Фото новина
10:50
На Закарпатті викрили схему зняття військовозобов’язаних із реєстру «Оберіг» Фото новина
09:03
У Мукачеві прийняли дві родини переселенців із Дніпропетровської області Фото новина
18:23
Мукачівський хор хлопчиків та юнаків провів благодійні концерти в Австрії Фото новина
16:55
У Мукачеві зупинили водія Audi з ознаками сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
15:22
У Мукачеві проведуть безкоштовну вакцинацію котів і собак від сказу Фото новина
14:27
Поліція повідомила про підозру ще двом неповнолітнім у справі подвійного вбивства на Закарпатті Фото новина
12:59
Прикордонники Мукачівського загону вибороли «срібло» на турнірі пам’яті Героя АТО Роберта Кіса Фото новина
11:05
/ 1
Два села Закарпаття увійшли до списку найкращих туристичних у світі
09:05
На Закарпатті зафіксовано слабкий землетрус Фото новина
18:34
/ 1
У Мукачеві правоохоронці затримали водія з Кривого Рогу після смертельної ДТП Фото новина
17:28
/ 2
На війні з рф поліг захисник із Великолучківської громади - Василь Довганич Фото новина
16:31
На Хустщині жінка підпалила будинок односельця через сварку Фото новина
15:18
/ 1
Ужгород попрощався із захисником України Сергієм Вдовиченком Фото новина
» Всі новини