Чопські митники затримали два мікроавтобуси з контрабандним одягом

Одразу в двох випадках чопськими митниками у пункті пропуску «Тиса», що на українсько-угорському кордоні, попереджені спроби ввезення на територію України не задекларованого дитячого одягу, загальною вартістю майже 200 тисяч гривень.

Чопські митники затримали два мікроавтобуси з контрабандним одягом

Про це Закарпаття онлайн повідомили у прес-службі Чопської митниці.

У першому випадку, 26-річний водій мікроавтобуса марки "Daimler Chrysler" під час митного контролю задекларував лише валюту та особисті речі, усно підтвердивши, що більше нічого не переміщує. Та коли митники перевірили  вантажний відсік транспортного засобу, то виявили чотири господарські сумки з дитячим одягом торгівельних марок "Harmont & Blaine" (виробництва Італії) та "ARTIGLI GIRL" (виробництва Китай). Комбінезони, куртки, костюми з текстилю, джинси та інше, вартістю майже 155 тисяч гривень, вилучено до рішення суду.

В іншому випадку, також 26-річний водій мікроавтобуса "Мерседес Бенц" "забув" внести в митну декларацію переміщуваний товар, що підлягає обов'язковій сплаті необхідних митних платежів. Сотню штук дитячого одягу в асортименті, торгівельної марки "Artigli", вартістю 42 тисячі гривень, що знаходилися у  вантажному відсіку  мікроавтобуса в чотирьох сумках, довелось митникам вилучати. У своїх поясненнях водії вказали, що везли зазначений товар на прохання наших співвітчизників із Італії в Донецьк.

05 липня 2011р.

Теги: митниця, одяг, контрабанда

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини