На Закарпатті на кордоні затримали француза, який пішки йшов у Крим

У неділю, 26 червня, співробітники Чопського прикордонного загону затримали 45-річного громадянина Франції, який незаконно перетнув кордон із Словаччини в Україну.

На Закарпатті на кордоні затримали француза, який пішки йшов у Крим

Від затриманого прикордонники дізналися, що чоловік вирішив відвідати свого знайомого, який проживає в Криму. З цією метою він вирушив у пішу подорож з Франції в Україну, маршрут якої пролягав через Німеччину, Австрію та Словаччину. Протягом подорожі громадянин Франції кілька діб перебував на території кожної з країн.

До Словаччини чоловік дійшов успішно, а ось звідти потрапити в Україну виявилося вкрай складно. Пішохода через кордон не пустили, а запропонували спробувати перетнути кордон на автомобільному транспорті. Чоловік відмовився, і повторив спробу перетину кордону незаконно, через ділянку "зеленого кордоне", де і був затриманий.

29 червня 2011р.

Теги: кордон, француз, прикордонники

Коментарі

Ember Zoltán 2011-07-01 / 10:54:00
Ох, эти французы:) Огромное им спасибо за то что все чаще попадем в внимание масмедиа мира. (Подружя Ларок)

Совет французу: пусть перешагает в Венгрию, пустится до Барабаш–Касонь (там допускается и пешком и на велосипеде переходить), и может спокойно маршироват в сторону Крыма.

Володимир 2011-06-29 / 20:39:00
Ну так а яка користь з пішохода чи велосипедиста? Ну скільки він у жебах цигарок пронесе? У раму на біціглях скільки запхає? Нема користі, нема калиму, то чого зазря пускати? В принципі все вірно...

местный 2011-06-29 / 19:54:00
дык это ж не первый случай - месяц назад семейная пара на велосипедах пыталась въехать, с тем же результатом...
если мы от этого охреневаем, то представьте состояние человека, который прошел пешком или проехал на велике пол-Европы, тут его тормозят: дескать низзя так... он в изумлении на 4-5 языках переспрашивает и всё никак понять не может: что не так, что нельзя? да-а-а-а

Володимир 2011-06-29 / 19:47:00
О! Треба тепер встановити памятник пішоходному туристу, якого завернули українські прикордонники. У народі він точно отримає назву "памятник українському дебілізму"-)

on foot 2011-06-29 / 18:48:00
Усюди у світі на цівілізованих кордонах (наголошую: на цівілізованих!) є можливість перетнути пішки (on foot). Пасажирів автобусів виганяють-перепускають через таможню? Більше ні?
Але ж у нас такеє не можна - а як усі "родичі" ламануться пішки зі своїми дрібно-контрабасними гатижаками "через городину" лазити?! Як то було, коли мадяри першу "спрощенку" ввели ще при Горбію 22-23 роки тому. Йо-йой!

вуйко з полонини 2011-06-29 / 18:27:00
це прямо новий анекдот про гомосоветікусів

Один хфрануз вирішив пройти виключно пішки з Франції в Україну, точніше в Крим. Пройшов пішком всю Німеччину, Австрію, Словачину майже 2/3 маршруту, пройшов словацький кордон і підходить до українського пункту пропуску. Тут раптом де зявляється високоінтелектуальний митник який володіє 2-ма мовами:

Француз: "Я вирішив пройти маршрут Франція - Україна, Крим пішки, це суть моєї подорожі, ось мої документи дозвольте пройти".

митник:"Здесь хадіть нєльзя, можно только проєхать".

P.S І чого ЕС мусить робити для совкової країни виключення ?
Дауни хоч би подумали чому словаки його пропустили, у них теж тільки автомобільний перехід....

местный 2011-06-29 / 16:37:00
да... бред редкостный...
"Пішохода через кордон не пустили, а запропонували спробувати перетнути кордон на автомобільному транспорті" - суперский совет...

ф 2011-06-29 / 16:25:00
Дебілізм. Ну і як тепер людині перейти кордон? Купляти машину? Чи проситися до людей в машину щоб проїхати сто метрів? Його ніхто не візьме. Хто знає хто він такий. Вертатися кудись в Міхаловце і там шукати де сісти в автобус?

Що за правила дебільні.

isoi 2011-06-29 / 15:26:00
ta treba bylo joho vidpystutu vin nikomy nicoho pohanoho nezrobuv.interesno vid kolu na ykrajiny nemozna piskom xodutu?

НОВИНИ: Кримінал

18:03
/ 1
На митниці на Закарпатті припинили ввезення в Україну Jeep Commander з неправдивими документами
17:52
Водія, що у п'яному стані смертельно наїхав жінку на Виноградівщині, засуджено до 6 років тюрми
17:07
В Ужгороді затримали двох жінок, підозрюваних у шахрайстві, та чоловіка, що поцупив сумку
16:02
/ 1
На Закарпатті не дали провезти через кордон нідерландську каву та італійське вино
15:25
На Закарпатті водій намагався перетнути кордон, сховавши сигарети у порожнинах вантажівки з будматеріалами
14:24
/ 1
Доріжка слідів дозволила на Закарпатті затримати двох марокканців, що у маскувальному одязі намагалися перетнути кордон
10:49
/ 1
Аудитори виявили в управлінні освіти Виноградівської РДА порушень і недоліків на суму понад 900 тис грн
16:22
/ 1
Через контрабандні сигарети українець втратив на кордоні з Румунією вантажівку
11:30
/ 2
Суд у Львові скасував вирок ексголові Перечинської РДА Олефіру та відправив справу на повторний розгляд
16:41
/ 22
На Закарпатті затримано інспектора податкової при отриманні 700 євро хабара
15:53
Групу молдован, що намагалися дістатися Словаччини, затримали на Великоберезнянщині
12:17
BMW із ознаками заміни VIN-коду виявили на кордоні на Закарпатті
12:13
За фактом отруєння школярів у Мукачеві поліція відкрила кримінальне провадження
01:39
На митному посту "Неветленфолу" через приховані 297 пачок сигарет вилучили Volkswagen
12:44
/ 2
На Іршавщині два селянина викрали чужий мопед
11:11
/ 3
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував "купити" прискорений пропуск на кордоні за 1 тис грн
10:54
/ 5
На Закарпатті спинили українця, котрий намагався перетнути кордон на викраденій у Швеції Ауді Q5
23:28
/ 9
На воротах депутата Рахівської райради почепили гранату
23:18
У Березові на Хустщині з подвір'я у громадян Чехії викрали два мотоцикли вартістю 30 000 євро
17:42
/ 1