На Закарпатті на кордоні затримали француза, який пішки йшов у Крим

У неділю, 26 червня, співробітники Чопського прикордонного загону затримали 45-річного громадянина Франції, який незаконно перетнув кордон із Словаччини в Україну.

На Закарпатті на кордоні затримали француза, який пішки йшов у Крим

Від затриманого прикордонники дізналися, що чоловік вирішив відвідати свого знайомого, який проживає в Криму. З цією метою він вирушив у пішу подорож з Франції в Україну, маршрут якої пролягав через Німеччину, Австрію та Словаччину. Протягом подорожі громадянин Франції кілька діб перебував на території кожної з країн.

До Словаччини чоловік дійшов успішно, а ось звідти потрапити в Україну виявилося вкрай складно. Пішохода через кордон не пустили, а запропонували спробувати перетнути кордон на автомобільному транспорті. Чоловік відмовився, і повторив спробу перетину кордону незаконно, через ділянку "зеленого кордоне", де і був затриманий.

29 червня 2011р.

Теги: кордон, француз, прикордонники

Коментарі

Ember Zoltán 2011-07-01 / 10:54:00
Ох, эти французы:) Огромное им спасибо за то что все чаще попадем в внимание масмедиа мира. (Подружя Ларок)

Совет французу: пусть перешагает в Венгрию, пустится до Барабаш–Касонь (там допускается и пешком и на велосипеде переходить), и может спокойно маршироват в сторону Крыма.

Володимир 2011-06-29 / 20:39:00
Ну так а яка користь з пішохода чи велосипедиста? Ну скільки він у жебах цигарок пронесе? У раму на біціглях скільки запхає? Нема користі, нема калиму, то чого зазря пускати? В принципі все вірно...

местный 2011-06-29 / 19:54:00
дык это ж не первый случай - месяц назад семейная пара на велосипедах пыталась въехать, с тем же результатом...
если мы от этого охреневаем, то представьте состояние человека, который прошел пешком или проехал на велике пол-Европы, тут его тормозят: дескать низзя так... он в изумлении на 4-5 языках переспрашивает и всё никак понять не может: что не так, что нельзя? да-а-а-а

Володимир 2011-06-29 / 19:47:00
О! Треба тепер встановити памятник пішоходному туристу, якого завернули українські прикордонники. У народі він точно отримає назву "памятник українському дебілізму"-)

on foot 2011-06-29 / 18:48:00
Усюди у світі на цівілізованих кордонах (наголошую: на цівілізованих!) є можливість перетнути пішки (on foot). Пасажирів автобусів виганяють-перепускають через таможню? Більше ні?
Але ж у нас такеє не можна - а як усі "родичі" ламануться пішки зі своїми дрібно-контрабасними гатижаками "через городину" лазити?! Як то було, коли мадяри першу "спрощенку" ввели ще при Горбію 22-23 роки тому. Йо-йой!

вуйко з полонини 2011-06-29 / 18:27:00
це прямо новий анекдот про гомосоветікусів

Один хфрануз вирішив пройти виключно пішки з Франції в Україну, точніше в Крим. Пройшов пішком всю Німеччину, Австрію, Словачину майже 2/3 маршруту, пройшов словацький кордон і підходить до українського пункту пропуску. Тут раптом де зявляється високоінтелектуальний митник який володіє 2-ма мовами:

Француз: "Я вирішив пройти маршрут Франція - Україна, Крим пішки, це суть моєї подорожі, ось мої документи дозвольте пройти".

митник:"Здесь хадіть нєльзя, можно только проєхать".

P.S І чого ЕС мусить робити для совкової країни виключення ?
Дауни хоч би подумали чому словаки його пропустили, у них теж тільки автомобільний перехід....

местный 2011-06-29 / 16:37:00
да... бред редкостный...
"Пішохода через кордон не пустили, а запропонували спробувати перетнути кордон на автомобільному транспорті" - суперский совет...

ф 2011-06-29 / 16:25:00
Дебілізм. Ну і як тепер людині перейти кордон? Купляти машину? Чи проситися до людей в машину щоб проїхати сто метрів? Його ніхто не візьме. Хто знає хто він такий. Вертатися кудись в Міхаловце і там шукати де сісти в автобус?

Що за правила дебільні.

isoi 2011-06-29 / 15:26:00
ta treba bylo joho vidpystutu vin nikomy nicoho pohanoho nezrobuv.interesno vid kolu na ykrajiny nemozna piskom xodutu?

НОВИНИ: Кримінал

14:46
/ 1
ВРП відсторонила суддю Рахівського райсуду Тулика від здійснення правосуддя
12:25
На березі Тиси на Закарпатті затримали "водолаза", що, вийшовши з річки, кинувся навтіки від прикордонників
11:12
У Виноградові спинили водія "Ниви", що кермував, "маневруючи", у стані наркотичного сп'яніння
10:39
/ 2
На Закарпатті митники вилучили в українця, що повертався зі Словаччини, медичне обладнання
02:34
У Виноградові поблизу школи знайшли труп чоловіка
19:01
/ 4
Суд залишив під вартою звинуваченого у смертельній ДТП Олефіра, хоч депутати Перечинської райради хотіли взяти його на поруки
18:32
На Рахівщині через недбалість лісника вирубано 36 дерев на суму 200 тис грн
18:16
На Закарпатті українець хотів завезти з Італії препарати психотропної дії
16:52
На Тячівщині п'яний закарпатець вкрав авто односельця та поїхав на Львівщину до дівчини
16:16
/ 1
Підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої в Ужгороді триматимуть під вартою без можливості внесення застави
09:42
/ 1
Нелегала з Чехії, котрий ще торік приїхав в Україну, виявили на Закарпатті
03:18
/ 11
Студентку в Ужгороді зґвалтував нацгвардієць – правник
12:40
/ 2
Через 490 пачок контрабандних сигарет на "Тисі" в українця вилучили Volkswagen
11:00
/ 3
Тячівець вкрав мотоцикл зі спецмайданчика відділу поліції і ховав у спальні
02:32
У Львові розглядають апеляцію закарпатського гінеколога, звинуваченого у смерті матері 3 дітей
15:31
/ 5
Ще одна членкиня ДВК з Іршавщини визнала провину в незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:36
/ 3
В Ужгороді погоджено підозру у зґвалтуванні нападнику на 17-річну дівчину
09:49
/ 1
Наслідки смертельної ДТП на Міжгірщині: пасажир – загинув, водій – в ізоляторі (ОФІЦІЙНО)
18:01
/ 5
У справі про перешкоджання журналістській діяльності голова Хустської райради Іванчо відкликав заяву про каяття
17:54
/ 1
У Мукачеві затримали п'яного чоловіка, що вночі порушував тишу й кинувся на патрульних із битою
17:51
/ 1
Затриманого з партією метамфетаміну в Ужгороді іноземця взято під варту із визначенням застави у 2 млн грн
13:16
/ 2
В Ужгороді погоджено підозру словаку, в автівці якого виявили 2,2 кг метамфетаміну
11:09
На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків
09:34
На кордоні на Закарпатті в українця відібрали повну "кравчучку" сигарет, які він віз товаришам за кордон "у подарунок"