УБЕЗ затримав головного лікаря Закарпатського обласного онкодиспансера

24 червня працівники закарпатського УБЕЗ затримали головного лікаря Закарпатського обласного онкологічного диспансеру Андрія Русина та директорів трьох комерційних підприємств Ужгорода.

УБЕЗ затримав головного лікаря Закарпатського обласного онкодиспансера

За попередньою інформацією, слідчий скористався статтею 115 Карного розшуку, яка дає право затримувати підозрюваних у скоєнні злочинів осіб до рішення суду на термін до 3 діб. Затриманих підозрюють в розтраті державних коштів в особливо великих розмірах.

24 червня 2011р.

Теги: онкодиспансер, підозрюваний

Коментарі

Иван (Ужгород) 2016-01-18 / 02:50:59
Конечно порядочный! В 90-х годах занимался рэкетом в составе банды Сергея Андриканыча....

Кот 2015-08-04 / 21:09:03
Русин Андрей - это порядочный человек. Кто его знает лично - все подтвердят. Обращался несколько раз к нему - никогда не отфутболивал, денег не брал., хотя я предлагал, честно говорю. Респект ему и уважуха!

Уважний 2011-06-28 / 22:39:00
Що від нього хочуть? Щоб посаду звільнив, чи на старого хочуть тиснути?

Аня 2011-06-28 / 21:45:00
Слава Богу, що відпустили! Ми,онкохворі, молилися за те, щоб його відпустили. Хай Бог благословить його розум і руки , а ангел-охоронець хай допомагає йому. Андрій Васильович лікар від Бога.

борис 2011-06-28 / 21:24:00
відпустили

Уважний 2011-06-28 / 14:40:00
Хто знає, чи випустили Русина з СІЗО? Три дні уже минули... Чи будуть тримати доти, поки тато-Русин не відмовиться від дакої власності?

Аня 2011-06-27 / 12:42:00
Мені дуже шкода, повірити не хочеться. Андрій Васильович лікар з "великої букви", дякувати Богу, що в нас, на Закарпатті, є такий талановитий лікар, як Андрій Васильович. Від нього залежить, як професійного онколікаря, подальше моє життя і не тільки моє.......

горец 2011-06-25 / 21:54:00
А ЗакДУ не хочете перевірити? Чи там уже все проплачено? Всі менти уже з вищою освітою, чи ще хтось в черзі на диплом?

Збирач фольклору 2011-06-25 / 00:17:00
Яка держава - такий і цирк і клоуни. Якщо вже правохоронним органам було відомо про зловживання, то могли провести перевірку, а потім уже до суду. Так - ні: маски шоу у почоті.

2011-06-25 / 00:06:00
Прізвища - в студію! Борис, не інтригуй! А то дуже схоже, що ця інфа реально скинута тільки для того, щоб підмочити репутацію Русинів та "замочити" незговірливого лікаря. Якась дивна і вибіркова у нас "демократія" виходить.

борис 2011-06-24 / 23:43:00
директори товариства яке безпосередньо виконувало роботи.вони відомі в області. там дуже цікаві факти які згодом будуть оприлюднені і вони не відмажуться бо кожен винен по своєму, але цікаво як були розподілені між ними кошти які мали піти на ремонт

2011-06-24 / 23:20:00
Злив щю інфу Мецеряков! є інша інфа, що задержали лише двох.

Знавець 2011-06-24 / 23:20:00
І яка була потреба "закривати" наррод? Невже тікати збирались? Цілком згідний з коментарем "Местный", 18.38

Знавець 2011-06-24 / 23:18:00
п.Борисе, якщо ви такі "обізнані", то може доповните інформацію що це за три директори, які затримані разом з Андрієм Русиним? Нікого не дивує, що тільки одне прізвище дивним чином було злито в "і-нет"?
P.S. А щодо того що обласна онколікарня, дійсно, приведена в людський вигляд за час керування П.Русиним - факт незаперечний. Напевно в нашій державі краще нічого не робити, сидіти склавши руки і скиглити "немає коштів".
P.P.S. А ремонт на стоматфакультеті ніхто ще не перевіряв? Там можна багато цікавого знайти, якщо з рулеткою обміряти все.

борис 2011-06-24 / 22:34:00
заказухи нема, пыдписали документи 3-э чоловіків і несподівано зникло 1200000 бюджетних коштів на ремонт диспансеру

катя 2011-06-24 / 22:22:00
Козли вони,видно вже дуже комусь мішає,а Русин класний пацан.

John Doe 2011-06-24 / 20:43:00
Заказуха на головного лікаря, хтось хоче на його місце. А шкода, онкослужба тільки при Русині піднялась

русін 2011-06-24 / 19:01:00
Ізась Русина задиржали! Сесе діксрімінаційа Русінув! Украйинци переслідувут Русінув! Караул!

местный 2011-06-24 / 18:38:00
ну да, "підозрюють" и в СИЗО на уик-энд: это чтоб "осознал" и в понедельник жена "кое-чё" в торбе принесла следователям?

обурений читач 2011-06-24 / 18:18:00
Але чому затримали перед вихідними і на три дні? Що перевірять за три вихідні? Це заказуха чистої води?

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo