Також народні обранці запропонували створити комісії з вивчення ситуації на споживчих ринках області та про виконання законодавства щодо заборони грального бізнесу. Вів засідання комісії Василь Брензович. Брав участь у роботі комісії перший заступник голови облради Володимир Закурений.
Про виконання обласного бюджету за I квартал цього року доповідала виконувач обов'язків начальника головного управління інформації ОДА Наталія Боркулеш. Вона повідомила, що за звітній період обласний бюджет виконано не на 100 відсотків. І скоріше за все і за результатами півріччя не слід очікувати на його перевиконання.
На комісії депутати перерозподілили 15 мільйонів субвенції з державного бюджету на ремонт та утримання доріг комунальної власності. Як повідомив начальник служби автомобільних доріг у Закарпатській області Василь Маркович на ремонт доріг у 2011-му заплановано виділити більше 55 мільйонів гривень. "Інтенсивніше почнемо працювати з початку липня, коли завершаться всі тендерні процедури", – повідомив Василь Маркович.
Народні обранці також розглянули клопотання управління культури ОДА щодо виділення 80 тисяч гривень на видання художнього альбому "Андрій Коцка".
Заступник Чопського міського голови Арпад Буркуш озвучив звернення міськради щодо сплати податків доходів фізичних осіб. "З травня Чопський прикордонний загін та відокремлені підприємства Львівської залізниці, які працюють у Чопі почали сплачувати податки за місцем діяльності структур. Через це міський бюджет може до кінця року недоотримати понад півтора мільйона гривень", – повідомив Арпад Буркуш. На комісії депутати прийняли рішення звернутися до керівництва прикордонного загону, Львівської залізниці та обласної податкової служби щодо врахування позиції громади Чопа, і запропонували відтермінувати податкові новації до січня наступного року.
Не менш важливі депутатські пропозиції – створити дві комісії, одна з яких має вивчити стан справ на споживчих ринках області, інша – як виконується в області закон та відповідне рішення облради про заборону грального бізнесу.
"Свого часу споживчі ринки області, були створені для продажу сільськогосподарської продукції вирощеної в особистих селянських господарствах. Однак через те, що тут продається продукція вироблена промисловими підприємствами, селянам не вистачає облаштованих торгових місць для реалізації вирощеної продукції, – розповідає заступник голови бюджетної комісії Володимир Чубірко.- Сьогодні створений цілий сектор з перепродажу сільгосппродукції, але самі виробники не мають де збути молоко, овочі, м'ясо. При цьому ми бачимо, що торгівля йде на тротуарах – і там селяни змушені продавати в антисанітарних умовах городину. На ринках мають бути зарезервовані місця для селян. Це має вплинути і на цінову ситуацію в краї.
Бюджетна комісія звернулася до голови ОДА та голови обласної ради з проханням створити спільну комісію з вивчення ситуації на споживчих ринках області. Ще одне звернення до керівництва області – створити комісію з контролю за виконанням рішення про заборону грального бізнесу. На сьогоднішній день, в Україні гральний бізнес – поза законом. Ділкам, які його порушують загрожує штраф у 8 тисяч мінімальних зарплат. Але ми бачимо, що ці заклади й далі працюють. Зрозуміло, що є структури як їх "кришують". Ні одна з служб не може поставити крапку в цьому питанні, тому прагнемо об'єднати зусилля податкової, прокуратури та міліції, громадськості. На думку депутатів, відповідні правоохоронні та фіскальні структури мають докласти всіх зусиль, щоби гральний бізнес покинув наші населені пункти. Закон необхідно виконувати".
Лилия 2011-06-22 / 15:27:00
А о том, что в "Альбионе" почти открыто действует зал игровых автоматов кто-нибудь знает? Или знают и "крышуют"?
2011-06-22 / 15:13:00
Історик 2011-06-22 / 10:56:00
А що це за таке дивне головне управління інформації, що звітує про бюджет :))? Здається там має бути управління фінансів :)
володимир 2011-06-22 / 09:36:00
ага