На Закарпатті мережу лікувальних закладів не скорочують?

"Звернімося до Конституції: існуюча мережа лікувальних закладів скорочена бути не може, — повідомив начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Роман Шніцер, відповідаючи на запитання про оптимізацію структури галузі та закриття дільничних лікарень. — Інша справа, коли дільнична лікарня виконує функції соціального, а не медичного закладу. Тому ми дійсно їх закриваємо, але там залишаються працювати амбулаторії, створюємо пункти швидкої допомоги і якщо потрібно залишаємо ліжка денного стаціонару для того, аби пацієнти могли отримати необхідні процедури. Тобто первинна допомога залишається на місцях, а більш ширшу і якісну при потребі можна отримати у районних чи обласних закладах. А у населених пунктах з кількістю жителів 800 і більше людей на базі ФАПів створюємо амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, у маленьких селах працюють фельдшерсько-акушерські пункти. Тобто на місці неефективних створюємо ефективні структури.

На Закарпатті мережу лікувальних закладів не скорочують?

Звісно, виникає питання зайнятості. Усім працівникам установ, які реорганізуються, пропонується інша робота. Та не всі хочуть йти працювати 8 годин, коли досі реально були зайняті 2-3 години у день... З іншого боку держава повинна подбати про збільшення зарплати працівників".


 

16 червня 2011р.

Теги: Шніцер, лікувальний, лікарня

НОВИНИ: Соціо

18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
» Всі новини