Ужгородська влада відмовила власникам терас в захисті від волоцюг

В Ужгороді власники терас просили в мера допомогти позбутися волоцюг, але отримали відмову

Ужгородська влада відмовила власникам терас в захисті від волоцюг

Посидіти влітку на терасі в центрі міста, попиваючи каву з тістечком - чи не найулюбленіше заняття для більшості ужгородців. Втім, нерідко ці приємні моменти псують волоцюги та неповнолітні жебраки, які заходять до закладів харчування та кав'ярень наче до себе додому. Багаторічна нерівна боротьба підприємців з проблемою результату не дала, тож ресторатори звернулися по допомогу до міської влади.

Пані Тетяна, директор піцерії "Астіка", розповіла журналістам про відчай підприємців. "Очевидно, що самотужки ми не можемо впоратися з проблемою, яку добре знають всі власники кав'ярень в центрі Ужгорода. Жебраки псують настрій не лише клієнтам закладів, а й персоналу. Вони нерідко бувають неконтрольовані та агресивні, можуть плюнути, вдарити, обізвати. Ясна річ, офіціанти не в змозі патрулювати терасу, а міліціонерів вдень у місті з вогнем не знайдеш. Минулого тижня ми написали звернення до міського голови, в якому виклали суть проблеми та попросили допомогти нам. Під цим зверненням підписалися власники ще 12 закладів у центрі міста".

Працівниця кав'ярні "Кока-Кола" розповіла, що кожного дня вислуховує нарікання незадоволених клієнтів, але вдіяти нічого не може. "Вчора малолітні жебраки ромської національності безсоромно вкрали у жінки каву та тістечко просто зі столу. Це звучить смішно, але я не можу бігти за ними по вулиці Корзо та відбирати "Наполеон". Ми підписали петицію до мера, сподіваюся проблему вирішать".

Як розповіла речниця міськвідділу міліції Катерина Кийович, наразі дітей-жебраків поменшало, а співробітники відділу кримінальної міліції у справах дітей проводять ряд профілактичних заходів. Пані Кийович також зазначила, що з офіційними заявами підприємці до міліції не зверталися.

Адміністратори та офіціанти "Астіки", кав'ярні "Кока-Кола", "Августин" та решти терас у центрі міста переконують, що утримувати у штаті охоронців вони не можуть. "Цього року міська влада збільшила нам орендну плату за тераси з 10 гривень до 50. Набігає чимала сума щомісяця, а утримування охорони – додаткове фінансове навантаження".

Як стало відомо, на нараді, яка відбулася у вівторок, 14 червня, міський голова доручив довести до відома підприємців, щоб ті винаймали охорону та вирішували проблему з волоцюгами самотужки.

Вікторія Рижова, KarpatNews.in.ua

15 червня 2011р.

Теги: тераса, волоцюги, жебраки

Коментарі

Година 15.06.2011 / 22:29:00
Вони то зашибають. Кафетярщикам теж влом з своєї кишені вирішувати проблему, якою має займатися місто з міліцією. А страждають в кінцеовму випадку просто відвідувачі. А взагалі, щодо терас - я б їх до чорта заборонив - пройти неможна від стільців і зонтиків дурацьких.

Денис 15.06.2011 / 18:22:00
Нєфіг нити і причитати. Бабло зашибають мішками і плачуться що не можуть найняти охорону. Не смішіть.

НОВИНИ: Соціо

13:50
Аномальна зима порушила сплячку ведмедів у Синевирі Фото новина
10:42
/ 2
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
16:50
/ 1
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 8
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
/ 1
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 2
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
» Всі новини