СБУ затримала колишнього прикордонника, який призвів до смерті дітей чеченців-нелегалів

9 червня ц.р. співробітники СБУ розшукали і затримали у столиці особу, яка переховувалася від органів слідства з 2008 року. Затриманий – колишній прикордонник, звільнений у запас ще у 2005 році, організував у вересні 2007 року незаконне переправлення громадян Російської Федерації (жінка та її четверо дітей) через державний кордон України. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-центрі СБ України.

СБУ затримала колишнього прикордонника, який призвів до смерті дітей чеченців-нелегалів

Під час перетину кордону від переохолодження загинули троє дітей. Про трагічну долю мешканки Чечні, яка втратила дітей через цинізм переправників,  розповідали вітчизняні та світові засоби масової інформації.

Організатора каналу нелегальної міграції, стосовно якого була порушена кримінальна справа за ч.2 ст.332 Кримінального кодексу України, співробітники СБУ затримали в Києві, де він, переховуючись, мешкав у родича і працював реалізатором на одному із столичних ринків. 

Каміса Джамалдінова, громадянка Російської Федерації, зі своїми чотирма неповнолітніми дітьми прагнула потрапити до Словаччини. Оскільки виїхати до європейської країни легально не змогла, вона вдалася до незаконного переправлення. У цьому за 2 тисячі 700 доларів США Камісі взявся сприяти колишній прикордонник. Спочатку жінка прибула в Закарпаття й перебувала у смт.Середнє Ужгородського району. Звідти Каміса та її четверо дітей потрапили до  с.Жорнава, що на Великоберезнянщині поблизу українсько-словацького державного кордону. Нелегалів на власному автомобілі із Середнього доправив місцевий житель – спільник організатора переправлення. 

За свідченнями потерпілої, громадяни України, причетні до її незаконного переправлення, залишили Камісу разом із неповнолітніми дітьми в незнайомій лісистій місцевості, не попередивши про можливі у цю пору року заморозки. Звідти вона самотужки мала дістатися Словаччини. Три доби жінка блукала лісом. Там же від переохолодження загинули її троє доньок.  На четвертий день Камісі вдалося дійти до Польщі з дворічним сином.

У квітні 2008 року слідчі УСБУ в Закарпатській області стосовно громадянина України Б., організатора незаконного переправлення громадян Російської Федерації через державний кордон, порушили кримінальну справу за ч.2 ст.332 Кримінального кодексу України. Оскільки зловмисник переховувався від правоохоронних органів, його було оголошено у розшук.

09 червня 2011р.

Теги: Джамалдінова, Чечня, прикордонник, нелегал

Коментарі

местный 10.06.2011 / 06:30:00
да тут никому ничего в кошмарах сниться не должно - она нелегально переходила границу и что, рассчитывала на "олл-инклюзив с трёхразовым питанием"? по такой логике, если туристы поедут в горы и попросят в лесу остановиться маршрутку - а потом пойдёт дождь, они простудятся и заболеют, то виноват будет водитель маршрутки, что не дал им зонтик?
хлопцы тогда честно отработали своё бабло - дальнейшая трагедия не их вина.

да, они нарушили закон - так их и судить будут по ст. 332. Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, ч. 2. Ті самі дії, вчинені способом, небезпечним для життя чи здоров''я особи, яку незаконно переправляли через державний кордон України, чи вчинені щодо кількох осіб.. - от 5 до 7 лет...

Юрій 09.06.2011 / 22:03:00
Здурів ісь?! Представляешь, який жал пережила ця жінка?! Ти в найстрашнішому сні не бачив то, шо ця жінка пережила .

местный 09.06.2011 / 16:19:00
"За свідченнями потерпілої, громадяни України, причетні до її незаконного переправлення, залишили Камісу разом із неповнолітніми дітьми в незнайомій лісистій місцевості, не попередивши про можливі у цю пору року заморозки"

Ну хрень полная. А что "громадяни України" еще должны были предусмотреть? Возможность паводка, падения метеорита, торнадо?

НОВИНИ: Кримінал

16:15
/ 3
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
» Всі новини