Закарпатські депутати віддали шану екс-Президенту Угорщини Ференцу Мадлу

У п’ятницю, 3 травня, керівництво Закарпатської обласної ради відвідало Генеральне консульство Угорської Республіки в місті Ужгороді, щоби віддати шану колишньому Президенту Угорщини Ференцу Мадлу та засвідчити угорському народу глибокий сум і скорботу з приводу його великої втрати.

Закарпатські депутати віддали шану екс-Президенту Угорщини Ференцу Мадлу

Екс-Президент Угорщини Ференц Мадл помер минулої неділі у віці 80 років. Він займав пост Президента з 2000 по 2005 роки. Ференц Мадл був фахівцем з міжнародного права, автором 20 книг. Академік Угорської академії наук з 1993 року. Викладав у провідних вузах Європи. Займав посади керівника урядових фондів і комісій, відповідав за правові та економічні аспекти ряду напрямів зовнішньої та внутрішньої політики. Ференц Мадл неодноразово відвідував Закарпаття, сприяв розбудові міждержавних зв'язків.

Перший заступник голови облради Володимир Закурений, заступник голови облради Андрій Сербайло, керуючий справами виконавчого апарату облради Михайло Поповича та його заступник Іван Бібен, голова постійної комісії облради з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Богдан Кинів, від імені голови обласної ради, депутатського корпусу, громади краю висловили щире співчуття угорському народу з приводу смерті Президента Ференца Мадла.

Прес-служба Закарпатської облради

03 червня 2011р.

Теги: Мадл, Угорщина, президент

НОВИНИ: Соціо

23:14
/ 10
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 5
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 5
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
10:36
/ 2
Підтвердили загибель 32-річного Героя із Буштина на Тячівщині Юрія Чобея Фото новина
09:41
В Ужгороді встановили сучасний туристичний інфобокс Фото новина
09:07
Закарпатець Роман Козак представляє Україну на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 3
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 3
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
10:24
/ 1
У Перечині попрощаються із військовослужбовцем Іваном Куштаном Фото новина
09:12
У Малій Розтоці на Хустщині попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Іваном Бричем Фото новина
17:01
На Закарпатті масштабна пожежа сонячних панелей ледь не знищила господарство з худобою Фото новина
» Всі новини