Посол Литви відвідав Ужгород

31 травня обласний центр Закарпаття приймав офіційних делегатів Литовської Республіки — Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Пятраса Вайтєкунаса, заступника Посла, Поважного міністра Марюса Януконіса, директора підприємства UPECO Іну Жілєнє та Почесного консула Литовської Республіки d Ужгороді Віктора Гарапка. Вітали гостей керівники міста й області.

Посол Литви відвідав Ужгород

Свій перший візит на Закарпаття Пятрас Вайтєкунас присвятив знайомству із нашим краєм. Також Надзвичайний і Повноважний Посол взяв за мету безпосередньо дізнатися про його економічні, туристичні можливості й налагодити співпрацю між країнами у різних галузях. "Нині я можу запропонувати кілька шляхів налагодження контактів — першим з них є спілкування без кордонів, до прикладу, за допомогою Інтернету проводити конференції, — зазначив під час зустрічі із Ужгородським міським головою Пятрас Вайтєкунас. — Сучасні технології дозволять обговорювати ряд спільних питань та познайомити представників влади й бізнесу обох країн. Одним із ключових моментів нашого візиту є бажання перейняти ваш досвід у переході міста на автономне опалення".

Віктор Погорєлов підтримав пропозицію обміну досвідом у галузі комунального господарства, а також підтримав задум про подальшу співпрацю між країнами, як через всесвітню мережу, так і через організацію офіційних візитів. Мер презентував гостям місто над Ужем, концепцію його розвитку, привабливість для міжнародного співробітництва. "Населення Ужгорода — це толерантні люди, — наголосив гостям головний голова міста. — У розрізі подій, що останнім часом відбуваються в Україні, Закарпаття показало приклад об'єднання і консолідації політичних сил у вирішенні різних економічних питань".Насамкінець Віктор Погорєлов висловив сподівання, що співробітництво між країнами налагодиться, а Ужгород чекатиме на конкретні пропозиції щодо встановлення контактів із литовським містом-побратимом, повідомляє газета "Ужгород".

31 травня 2011р.

Теги: Литва, посол, Вайтєкунас, Погорєлов

НОВИНИ: Соціо

16:37
Після понад трьох років полону на Закарпаття повернувся оборонець Маріуполя Фото новина
12:27
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Савком Фото новина
18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
14:02
У Доробратові на Мукачівщині попрощаються із полеглим Героєм Василем Боговичем, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
09:25
/ 9
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
/ 1
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
» Всі новини