Закарпатські автодорожники не використовують кошти, виділені на ремонт доріг

У понеділок, 30 травня, Олександр Ледида провів нараду з представниками дорожніх служб та керівниками підрядних організацій.

Закарпатські автодорожники не використовують кошти, виділені на ремонт доріг

Керівник області не задоволений темпом поточних і капітальних ремонтних робіт доріг Закарпатської області. Раніше виправданням для дорожників слугувала, головним чином, відсутність коштів. Зараз ситуація змінилась з точністю до навпаки. Гроші на рахунках є, проте їх освоєння важко назвати задовільним. До прикладу, зі 142 тис. грн. на поточні ремонти у Великоберезнянському районі не використано ані копійки, на Воловеччині на освоєння також чекають 345 тисяч гривень. Подібна ситуація майже в кожному районі області. Серед причин, пояснюють дорожники: заблоковані рахунки ремонтних організацій та висока вартість будівельних матеріалів. Так, граничні ціни на них встановлює держава і часто, зі слів ремонтників, вони є дещо нижчими за реальні. З іншого боку, ціни вираховують для кожного регіону України окремо і щомісяця вони корегуються. 

– Мета сьогоднішньої зустрічі: налагодити ефективну роботу спільними зусиллями. Зрозумійте, без Вашої співпраці та взаємодопомоги проблему з місця не зрушити. Мене цікавить результат. А ті фірми, які працюють тільки номінально, не маючи насправді потужностей та ресурсів для якісного та своєчасного виконання робіт, будуть ліквідовані до кінця року, - наголосив голова облдержадміністрації Олександр Ледида.

Також завершити до перших морозів мають ремонт дорожнього полотна Ужгородського аеропорту. Найближчим часом кошти мають надійти й на будівництво нової об'їзної дороги біля села Ракошино, що на Мукачівщині. 

Як повідомили Закарпаття онлайн у Прес-центрі Закарпатської ОДА, відтепер, керівник краю Олександр Ледида особисто перевірятиме темпи виконання дорожніх робіт – звіти відповідні служби надаватимуть щопонеділка.

30 травня 2011р.

Теги: дорога, ремонт, Ледида

Коментарі

Писака 31.05.2011 / 11:02:00
Оце так! шляховики плачуть, бідкаються що вже травень м-ць, а грошей для ремонту доріг нема, а губернатор - навпаки- гроші є але не працюєте. Де логіка? Майже всі шляхові організації на грані банкрутства, але ми критикуємо!Не робимо!Поганий менеджмент!Освоюйте гроші! А приведені кошти- так цеж курам на сміх, яуку ділянку дороги за такі гроші відремонтуєш?
Я особисто знаю багатьох працівників шляхових організацій і всі в один голос - від Марковича(облавтодор)- роботу починаємо і в його ж приймальні закуінчуємо- відповідь одна- коштів нема....... Ось яка ситуація.

НОВИНИ: Соціо

12:46
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 7
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
» Всі новини