На літнє оздоровлення 80 тисяч дітей закарпатська влада витратить понад 21 мільйон гривень

Сьогодні, 26 травня, відбулася селекторна нарада під керівництвом Першого віце-прем’єр-міністра Андрія Клюєва. Головним питанням порядку денного стала підготовка до літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році, - повідомили Закарпаття онлайн у Прес-центрі Закарпатської ОДА.

На літнє оздоровлення 80 тисяч дітей закарпатська влада витратить понад 21 мільйон гривень

Вже першого червня розпочинається літня оздоровча кампанія. Передусім Перший віце-прем'єр наголосив, що нині пріоритетом уряду та представників влади на місцях має стати посилення безпеки дітей під час відпочинку. Зокрема, Андрій Клюєв навів приклад ДТП, що сталося нещодавно на Дніпропетровщині. У ньому постраждали діти, що їхали на оздоровлення. Урядовець наголосив, що подібні ситуації не мають виникати апріорі. Тому належить тримати під пильним наглядом технічний стан автотранспорту, що перевозить дітей, провести роз'яснювальну роботу серед дітлахів, вжити заходи щодо покращення стану доріг. Це питання - під особистим контролем керівників областей.

Також Кабмін доручив утворити в областях регіональні штаби з організації оздоровлення дітей під головуванням перших заступників голів ОДА. Їхнє завдання - контроль за належною підготовкою та жорсткий моніторинг ситуації у цій сфері упродовж всього оздоровчого сезону.

Андрій Клюєв також наголосив на необхідності особливу увагу приділити дітям позбавленим батьківського піклування та дітям інвалідам.

Загалом в області у 560-ти дитячих закладах оздоровлення й 8-ми "Закарпаттуристу" заплановано оздоровити майже 80 тисяч дітей (понад 50% дітей 7-16 років), - повідомив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Качур.

На літнє оздоровлення та відпочинок заплановано витратити понад 21 мільйон гривень. У тому числі - 5 мільйонів гривень буде виділено з обласного бюджету.

За словами Івана Качура, нині оздоровчі табори з денним перебуванням на 100 % готові до прийому дітей, позаміські – на 95 %.

26 травня 2011р.

Теги: діти, оздоровлення, відпочинок, облрада, бюджет

НОВИНИ: Соціо

20:57
/ 1
Закарпатська прокуратура не захистила заказник "Темнатик" і праліси на схилах Боржави від забудови курортом Каськіва-Львочкіна
17:41
На війні з росією поліг Олексій Керпатенко зі Сваляви Фото новина
17:01
/ 1
Закарпатські прикордонники заборонили проросійському італійцю в’їзд в Україну на 3 роки - ЗМІ Фото новина
15:07
Підтвердили загибель захисника із Дубівської громади Юрія Мотринця Фото новина
13:55
Двоє туристів із Тернополя заблукали в горах Закарпаття Фото новина
11:41
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів горами до Румунії Фото новина
11:15
В Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Райнишем Фото новина
16:53
В Іршаві попрощалися з Героєм Іваном Котубеєм Фото новина
15:50
У Словаччині розшукують зниклого 46-річного закарпатця Фото новина
14:57
/ 2
У пункті пропуску "Ужгород" запроваджено оформлення пішоходів Фото новина
13:43
У Дубовому на Тячівщині попрощалися із полеглим на війні Героєм Михайлом Магулою Фото новина
16:27
В Ужгороді стартували традиційні «Коляди у старому селі» Фото новина
14:28
/ 1
На КПП Закарпаття утворилися великі черги Фото новина
18:18
/ 1
В Ужгороді зупинили нетверезого водія, який порушував ПДР Фото новина
15:02
/ 1
Фотопастки прикордонників зафіксували диких тварин у високогір’ї Карпат Фото новина
09:42
В Ужгороді попрощалися із 52-річним захисником Миколою Головком Фото новина
19:25
/ 14
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
/ 2
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
17:42
/ 20
Колишній прокурор-"кіндерсюрприз" з Закарпаття Казак звільнився та виїхав у Швецію
17:33
У Завадці на Мукачівщині поховали воїна Валерія Легету, який більше року вважався зниклим безвісти Фото новина
16:31
На Мукачівщині вже шосту добу триває пошук 62-річної жінки Фото новина
14:05
/ 11
СБУ на Закарпатті повідомила про затримання керівника митниці, який за 5% «кешбеку» прикривав ввезення дороговартісних товарів Фото новина
13:04
На війні з рф поліг захисник із Чинадійова на Мукачівщині Іван Фонтош Фото новина
10:26
У лікарні помер захисник із села Климовиця на Хустщині Іван Котубей Фото новина
16:32
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Миколою Головком Фото новина
» Всі новини