Про це повідомив журналістам начальних відділу генпрокуратури Олег Пушкар.
"На підставі рішення Печерського райсуду Тимошенко була затримана, зараз з нею проводяться слідчі дії", - сказав він.
За словами представника прокуратури, "слідчі звернулися до суду, оскільки Юлія Тимошенко зірвала слідчі дії".
"Зараз з Юлією Володимирівною будуть проведені слідчі дії, після чого, вона, цілком можливо, піде додому", - додав Пушкар.
На питання, чого стосувалося рішення Печерського суду, він відповів: "Рішення Печерського суду про затримання і доставку в суд під вартою".
справедливість 2011-07-03 / 11:47:00
молодець Янукович, що почав наводити порядок в країні, а то ці любі друзі Ющенко з злодійкою тимошенко геть розікрали ЇЇ ВОЛР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЬЮРМЕ !!!!!! Любі друзі ваше місце на НАРАХ !!!! час відповідати за свої злодіяння !! що ви тепер плачете ??? розікрали Україну тепер відповідайте а не плачте , про якесь політичне переслідування ВАС !!! ви обое Ющенко і Тимошенко такі політики як я папа Римський !!!!
Лариса 2011-06-22 / 10:34:00
Ти правильно мислиш,Юра -у цього вора один конець...Воно три букви не вміє прочитати ,що народ пише йому на все праведне Небо! ,,-почую кожного!,,Почує ці три букви в тюрмі,бо то його родіна,яка його виростила,та не навчила грамоті!
Юра 2011-06-22 / 09:50:00
У воров один конец.....
Лариса 2011-06-22 / 09:41:00
Люди таки винесуть цього зека разом з крыслом з Банкової,Після того як оберуть Юлю президентом все це теперішнє провладне шобло поїде на попереднє квартирування в юності шанувальника Анни Ахметової!....
vania 2011-06-22 / 09:32:00
мені кажеться що Юльки *********** прийшов! коли вона була з Ющенком то в неї було все в порядку, як тільки Янукович став президентом так сразу Юльку затягали судами и Луценко у тюрмі- НАРОД мені кажеться що Янукович наведе порядок в Україні!
старый 2011-06-22 / 08:50:00
читаешь ваши коментарии и диву даёшся ,о чём люди пишете. Одних видно сразу -это смотрящие за всеми новостями и их задача хаять то ,что было до ихнего дебильного правления. другая половина -это юнцы которым как-то себя проявить на страницах Инета и кроме мата ничего сказать не могут. А я думаю,что на этих сайтах мы должны делать всё ,что-бы мы научились уважать друг друга. итогда никакие януковичи нам не указ !
Добряк 2011-06-22 / 03:52:00
Саша вам респект
добряк 2011-06-22 / 03:50:00
Детский сад. Ну причем тут западная Украина? Вот ты Васей был и Васей и останишся.
Александр 2011-06-22 / 03:48:00
Для vasya и ему подобных. К Вашему сведению, уважаемый vasya, у бандюганов нет национальности. Им по барабану кого грабить и кого сажать - только бы была выгода. А вот благодаря таким как Вы, у которых во всём виноваты "москали", бандюганы и дальше будут нами править. И кого это интересно "Вас" не сломали. Живёте Вы в дерьме, и дальше будете, пока не поймёте, что наша общая бандитская власть держится ещё и на том, что мы (восток и запад) между собой собачимся. И никогда, ни за что они не будут отвечать, пока у Вас в голове такие тараканы. Слава Украине!
vasya 2011-06-21 / 22:11:00
Я впевнений що ці бандюгани що тепер при владі пересаджалиб всю західну Україну ! Але нас незламали ні москалі а ні німці ! І теперішнім бандітам прийде час відповідати!
пенсионер 2011-06-21 / 22:02:00
АВОДЫ УЖЕ ПРИВОТИЗИРОВАЛИ- ВСЕ РАБОТАЮТ, ОСТАЛОСЬ ЗЕМЛЮ ПРИВОТИЗИРОВАТЬ!!! Мыхайло- а зачем оскорбления? Вас пидаром никто не наывает? И Миша- туда же, Вас " СКИГЛИТЕ" больше устраивает, Тигибко с реформами, Ян- безграмотный??? Что не было работы пи Юле?- зато сейчас гораздо больше? Почему Вы такие злобные?- Вас Янукович больше устраивает???
пенсионер 2011-06-21 / 21:54:00
аль, очень жаль! Самая нормальная среди толстолицых. Я Вам сочувствую. Нет у нынешней власти другого выбора- надо убрать конкурентов! А инае кто будит у власти- не будит за кого голосовать!!! Ещё и с пенсионной реформой себя любимых не обидят.
(?) 2011-05-26 / 10:37:00
Что вас мучает ( панове) зависть тайная или злоба открытая (Лермонтов)
михайло 2011-05-25 / 11:02:00
що ця сука на волі ????
міша 2011-05-24 / 22:25:00
чому ця злодійка , й досі на волі ?? не зрозуміло !!!
справедливість 2011-05-24 / 21:57:00
чому тільки затримано, а не арештовано ????? ВОР должен сидеть в тюрме !!! колега її луценко вже давно її чекае !!!!