Тимошенко затримали

На підставі рішення Печерського райсуду лідера БЮТ Юлію Тимошенко було затримано для проведення слідчих дій.

Тимошенко затримали

Про це повідомив журналістам начальних відділу генпрокуратури Олег Пушкар.

"На підставі рішення Печерського райсуду Тимошенко була затримана, зараз з нею проводяться слідчі дії", - сказав він.

За словами представника прокуратури, "слідчі звернулися до суду, оскільки Юлія Тимошенко зірвала слідчі дії".

"Зараз з Юлією Володимирівною будуть проведені слідчі дії, після чого, вона, цілком можливо, піде додому", - додав Пушкар.

На питання, чого стосувалося рішення Печерського суду, він відповів: "Рішення Печерського суду про затримання і доставку в суд під вартою".

24 травня 2011р.

Теги: Тимошенко, слідство, рішення

Коментарі

справедливість 2011-07-03 / 11:47:00
молодець Янукович, що почав наводити порядок в країні, а то ці любі друзі Ющенко з злодійкою тимошенко геть розікрали ЇЇ ВОЛР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЬЮРМЕ !!!!!! Любі друзі ваше місце на НАРАХ !!!! час відповідати за свої злодіяння !! що ви тепер плачете ??? розікрали Україну тепер відповідайте а не плачте , про якесь політичне переслідування ВАС !!! ви обое Ющенко і Тимошенко такі політики як я папа Римський !!!!

Лариса 2011-06-22 / 10:34:00
Ти правильно мислиш,Юра -у цього вора один конець...Воно три букви не вміє прочитати ,що народ пише йому на все праведне Небо! ,,-почую кожного!,,Почує ці три букви в тюрмі,бо то його родіна,яка його виростила,та не навчила грамоті!

Юра 2011-06-22 / 09:50:00
У воров один конец.....

Лариса 2011-06-22 / 09:41:00
Люди таки винесуть цього зека разом з крыслом з Банкової,Після того як оберуть Юлю президентом все це теперішнє провладне шобло поїде на попереднє квартирування в юності шанувальника Анни Ахметової!....

vania 2011-06-22 / 09:32:00

мені кажеться що Юльки *********** прийшов! коли вона була з Ющенком то в неї було все в порядку, як тільки Янукович став президентом так сразу Юльку затягали судами и Луценко у тюрмі- НАРОД мені кажеться що Янукович наведе порядок в Україні!

старый 2011-06-22 / 08:50:00
читаешь ваши коментарии и диву даёшся ,о чём люди пишете. Одних видно сразу -это смотрящие за всеми новостями и их задача хаять то ,что было до ихнего дебильного правления. другая половина -это юнцы которым как-то себя проявить на страницах Инета и кроме мата ничего сказать не могут. А я думаю,что на этих сайтах мы должны делать всё ,что-бы мы научились уважать друг друга. итогда никакие януковичи нам не указ !

Добряк 2011-06-22 / 03:52:00
Саша вам респект

добряк 2011-06-22 / 03:50:00
Детский сад. Ну причем тут западная Украина? Вот ты Васей был и Васей и останишся.

Александр 2011-06-22 / 03:48:00
Для vasya и ему подобных. К Вашему сведению, уважаемый vasya, у бандюганов нет национальности. Им по барабану кого грабить и кого сажать - только бы была выгода. А вот благодаря таким как Вы, у которых во всём виноваты "москали", бандюганы и дальше будут нами править. И кого это интересно "Вас" не сломали. Живёте Вы в дерьме, и дальше будете, пока не поймёте, что наша общая бандитская власть держится ещё и на том, что мы (восток и запад) между собой собачимся. И никогда, ни за что они не будут отвечать, пока у Вас в голове такие тараканы. Слава Украине!

vasya 2011-06-21 / 22:11:00
Я впевнений що ці бандюгани що тепер при владі пересаджалиб всю західну Україну ! Але нас незламали ні москалі а ні німці ! І теперішнім бандітам прийде час відповідати!

пенсионер 2011-06-21 / 22:02:00
АВОДЫ УЖЕ ПРИВОТИЗИРОВАЛИ- ВСЕ РАБОТАЮТ, ОСТАЛОСЬ ЗЕМЛЮ ПРИВОТИЗИРОВАТЬ!!! Мыхайло- а зачем оскорбления? Вас пидаром никто не наывает? И Миша- туда же, Вас " СКИГЛИТЕ" больше устраивает, Тигибко с реформами, Ян- безграмотный??? Что не было работы пи Юле?- зато сейчас гораздо больше? Почему Вы такие злобные?- Вас Янукович больше устраивает???

пенсионер 2011-06-21 / 21:54:00
аль, очень жаль! Самая нормальная среди толстолицых. Я Вам сочувствую. Нет у нынешней власти другого выбора- надо убрать конкурентов! А инае кто будит у власти- не будит за кого голосовать!!! Ещё и с пенсионной реформой себя любимых не обидят.

(?) 2011-05-26 / 10:37:00
Что вас мучает ( панове) зависть тайная или злоба открытая (Лермонтов)

михайло 2011-05-25 / 11:02:00
що ця сука на волі ????

міша 2011-05-24 / 22:25:00
чому ця злодійка , й досі на волі ?? не зрозуміло !!!

справедливість 2011-05-24 / 21:57:00
чому тільки затримано, а не арештовано ????? ВОР должен сидеть в тюрме !!! колега її луценко вже давно її чекае !!!!

НОВИНИ: Різне

10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
» Всі новини